Ambient on/off

- Ministria e Edukimit - POWER SPIN

17 Day 2,247, 13:17 Published in Albania Albania Financial business Financial business

Pershendetje Qytetar te eShqiperise

Keto dite shohim qe na eshte paraqitur ne loje kjo logo

te cilen e gjeni ne krahun e majte te profilit tuaj.

Qfar eshte

read more »

MOE - Lojtaret e rinj dhe Luftrat

6 Day 2,241, 10:18 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Përshendetje lojtarë shum shum të Respektuar


- Ju uroi mirëseardhje lojtarve të rinje gjate mandatit tim permes ketij artikulli.
- Artikullin do e beje te thjesht shpresoj qe ta kuptojn te … read more »

MOE për Muajin Janar!

8 Day 2,239, 12:04 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Përshendetje të gjithve prej Presidentit deri te Pastruesi hhehe

- Për fillim deshta me ju shkru nje artikull te vogel per shkak te kohes se kufizuar.

- Prandaj ju uroj te gjithve per kto zgjedhje madhështore dhe shpresoj se do arrijme … read more »

Artikull pershendeses per Partin e Drejtesis

13 Day 2,211, 23:58 Published in Turkey Turkey Political debates and analysis Political debates and analysis

Es Selam Alejkum vllazni

Pershendetje antar te Partis se Drejtesis dhe lojtar eSHQIPETARË,e pash te arsyeshme me shkrujt nje artikull sado te shkurter per sqarim.
Per kete muaj jam zgjedhur si Ambasador ne Turqi prandaj me … read more »

Lamtumirë D1

25 Day 2,179, 10:45 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Jungatjeta eShqipëri

Vërtet jeni komuniteti më i mirë në botë, dua te ju faleminderoj qe sot jom ende në loje besoni jam fal juve, jeni shum shum mikëpritsa./

Sot i dhash lamtumirë D1 qendrimi im ketu per 6 Muaj vertet ishte i veshtirë,

read more »