Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

nema description

Misija

11 Day 2,598, 07:46 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Za misija mi e ne sum pameten da pisuem mnogu mnogu


Fala

read more »

Eh jbg

28 Day 2,589, 09:54 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

25 komentara ako sakate mi treba za misija


pozz

read more »

Кој има поголеми облини во меѓуножјето

4 Day 1,821, 10:51 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Warfare analysis Warfare analysis

Одлучете сами xD

или

Осеќам само понежниот пол во играва гласал ЗА!
Фала многу пријатно

read more »

Нов НИК!!!!

6 Day 1,808, 10:09 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Здраво на сите што ја читате статијава.


Како што е и насловот така е и текстот....


Сакам да сменам некој понормален ник но немам многу пари па би бил благодарен да ми излезат некој 50 луѓе што би сакале да донираат по 0.1 голд 🙂


Фала

read more »

За МАКЕДОНИЈА со ♥ !!

12 Day 1,780, 14:37 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Warfare analysis Warfare analysis

Целта на статијава ми е да ги мотивирам сите еМакедонски борци.


1.Еве како игледаше мојот акаунт сабајле

2.Еве како изгледа сега [img]http://img37.imageshack.us/[/img]

read more »