Ambient on/off

O MOJ SHQYPNI- PASHKO VASA

7 Day 2,109, 03:30 Published in Albania Albania Financial business Financial business


O moj Shqypni, e mjera Shqypni

O moj Shqypni, e mjera Shqypni,
Kush te ka qite me krye n'hi?
Ti ke pas qene nje zoje e rande,
Burrat e dheut te thirrshin nane.
Ke pase shume t'mira e begati,
read more »

KARIKATURE E VITEVE 2013

9 Day 2,107, 06:46 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

VLEN EDHE NE KETE LOJE

............FALEMINDERIT..............

read more »

Documentary: Albanian Gangsters

4 Day 2,107, 06:41 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


GANGSTA CHANNEL TV PRESENTS: ALBANIAN GANGSTERS

Clan hierarchy[edit source | editbeta]
The … read more »

Dokumantari nr. 1 "ADEM JASHARI"

0 Day 2,049, 03:52 Published in Albania Albania Battle orders Battle orders

[img]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/1060946_3207223755021_1415599560_n.jpg?oh=552439a0e365adcb66ba57b409584a00&oe=51D17658&__gda__=1372771034_80fd2897192e0ed4b839f85ad0f97208[/img]


read more »

Dita e PARE

20 Day 2,047, 11:51 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Pershendetje qe te gjithe shqiptaret kudo qe jane. Sapo kam krijuar nje gazete argetuese te mbushur me dokumentare biografi foto video. Nje gazete qe i kalon rregullat e formalitetit dhe seriozitetit. Shpresojme qe tju argetojme sa me shume te jete

read more »