Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Heret ose vone ne do jemi nje.

LeA per lojtaret e rinj

47 Day 1,899, 13:47 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Përshëndetje qytetarët e eShqipërisë.

Duke pare qe qeveria ne pushtet nuk plotesoi kushtet e vendosura nga kongresmenet e … read more »

Miresevini në LeA

12 Day 1,892, 15:42 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysisPartia “Lidhja e Arbrit”, partia e ideve dhe e zhvillimit, ju ftone te beheni pjesë e sajë për një eShqiperi ndryshe. Bëhuni antarë të partisë duke ndjekur read more »

Për një eShqipëri ndryshe

16 Day 1,869, 10:27 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje te gjith eQytetar te eShqiperis.

Ne kete artikull une dua t’iu paraqes planin time per zhvillimin e eShqiperis, ndryshe nga ajo qe eshte tani. Po si mund te kemi nje eShqiperi ndryshe? Per kete une kam menduar disa pika te cilat i

read more »