Ambient on/off

Erlindi

15 Day 1,884, 14:55 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje miqe te dashur.
Ju faliminderit qe me votuat dhe patet besim tek un.

Se shpejti do te emeroje udheheqesine e partise mirepo duhet me pas kujdes qe te zgjidhen lojtar aktiv dhe te moralshem.
Gjithashtu jemi duke shikuar te hartojme

read more »

Kandidatura ime per PP ne PEA

30 Day 1,880, 11:57 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje vellezer dhe motra dhe antaret e PEA-se

Kandidatura ime esht te mos e le partin ne ne ket gjendje, por te gjith e din per arsyjen se pse partia esht ardh ne ket gjendje per shkak te disa multiv nga MeDzeLi dhe disa gjerv tjera te mos

read more »

80 FOOD for you (EN-ALB)

222 Day 1,814, 07:10 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik$$ ENGLISH VERSION $$ : Hello everybody , i have for you 50FOOD if you SUB&VOTe my ARTICLE , and if you shoot-shared it you have more … read more »

50 food free Q2

32 Day 1,813, 09:04 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje vellezer dhe motra

50 food Q2 do ja dergoj ati qe ben v+s artikuj e mi .v edhe s komentoni ne komento do ja dergoj shperblimin

faliminderit per mirkuptim

Successfully transferred 50 item(s) to Valeviko.
Successfully

read more »

Zgjedhjet Per President

19 Day 1,812, 07:08 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Zhgjedhjet përfundimtar jan këto:

Listes i Prinë - jonkastrioti (Partia Nacionaliste,Levizja Vetevendosje,Aleanca KUQ e ZI dhe The Simpson Family Party)- 51.93% apo 202 Vota
I Ndjekur Pas Nga - Rilindasi (Party of Ethnic Albania dhe Partia

read more »