Ambient on/off

Screeny i inne bajery

39 Day 2,468, 12:41 Published in Poland Poland Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Słit focie sprzed lat. Udostępniam to Wam aby móc wykonać misje.


[img]http://static.[/img]

read more »

[WYKRESY] Analiza zbiórek MON dla PGB + bonus

45 Day 2,142, 10:18 Published in Poland Poland Warfare analysis Warfare analysis

Zastanawiał się ktoś jak wygląda rzeczywista siła Prywatnych Grup Bojowych na zbiórkach w ePolsce? Egov pokazuje co prawda wyniki poszczególnych zbiórek, ale dane ogólne dotyczą potencjału całych MU, w których przebywają osoby niezwiązane z bojóread more »

Międzynarodowa waluta sposobem na złagodzenie kryzysu?

17 Day 1,205, 05:04 Published in Poland Poland

Wszyscy jesteśmy świadkami potężnego kryzysu ekonomicznego, jaki ma miejsce w Erepublik. Papa Smerf codziennie drukuje ogromne ilości walut i walczy nimi z nadprodukcją. Ich wartość stale maleje i w dłuższej perspektywie można będzie się read more »

Jak szukać najtańszych produktów cz. 4: WIELKI UPDATE

9 Day 1,132, 05:53 Published in Poland Poland

Witam w ostatniej już chyba odsłonie cyklu „Jak szukać najtańszych produktów”. Przez ostatnie dni udało mi się dopracować poprzednie wyszukiwarki, tak aby były jak najprostsze w obsłudze. Wszystko dzięki koledze [url=http://www.erepublik.com/pl/read more »

Jak szukać najtańszych produktów cz. 3: DOM!

5 Day 1,118, 04:51 Published in Poland Poland

Witam. Dzisiaj ostatni artykuł z tej serii, a mianowicie domki. W ostatnich dniach ich ceny mocno idą w górę za sprawą likwidacji kamieni z eświata. Coraz trudniej można znaleźć dobrą ofertę, dlatego w tym artykule przedstawiam wyszukiwarki najtańread more »