Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Ҫameria - Vatra Amtare

Lidhja e Arbrit!

7 Day 2,492, 06:27 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje miq e bashkekombas!
Jam I L L Y R I C U M,sic shumica prej jush e dini,trimi i Camerise,Hajdaraga me ka lene ne dorezim adresen e tij,deri ne nje kohe te pacaktuar,dhe qe para pak muajsh e deri me tani,e kam pasur un ne menaxhim kete

read more »

FUND!!!!!

59 Day 2,321, 06:50 Published in Albania Albania Battle orders Battle orders

Ketu mbaron udhetimi im me ju ne kete loje.

Kam njohur djem te mrekullueshem dhe patriote te medhenj.

Hyra ne loje per nje qellim qe te luftoja kunder grekeve,kam luftuar shpesh per shtetet e tjera kunder tyre.Sot mu dha rasti te luftoja ne

read more »

ERDHI ORA E ÇAMERISE !!!!

27 Day 2,319, 16:27 Published in Albania Albania Warfare analysis Warfare analysis

Diplomacia deshtoi.
Dhe kur diplomacia deshton vjen rradha e armeve.

Ne shqiptaret sjemi trembur asnjehere nga lufta as ne RL as ne loje.

Pas dyndjeve sllave ne shqiptareve e keqja na ka ardhe nga jugu.Keshtu po ndodh edhe … read more »

ARTIKULL GAZETE

12 Day 2,285, 08:42 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Duke pare qe gazetaria shqiptare po arrin kulmet e saj po shkruaj kete artikull per te pare sa vota do marre.

read more »

Çamëria - treva e harruar.

133 Day 2,108, 11:44 Published in Albania Albania Warfare analysis Warfare analysis

Te dashur vellezer shqipetare !!

Ky eshte artikulli im i pare.Nuk besoj te jene te shumte artikujt sepse kohen se kam me shumice ,por edhe pse nuk kam ndonje aftesi te madhe ne te shkruar.

Per here te pare jam zgjedhur kongresmen pas … read more »