Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Erepublik Araştırma ve Geliştirme Gazetesi.

4,5 yıllık deneyim ile sizlerle...

ilk yazı 834. erepublik gününde ele alınmıştır:

erepublik.com/en/newspaper/erepublik-arge-gazetesi-224298/28

[EA Gazetesi] Son Gelişmeler

50 Day 2,887, 05:20 Published in Turkey Turkey Political debates and analysis Political debates and analysis8 güzel bir sayıdır, sadece bir sayı değil aynı zamanda bin sayıyı temsil eder. 1'in bin oldugu yerde 8 sekiz biz olur. Her biri bir tıklama da olsa tam 8 bin defa tıklamaktır o.

8
read more »

[EA Gazetesi] Bir eTr Hikayesi: DİRİLİŞ

54 Day 2,870, 05:07 Published in Turkey Turkey Political debates and analysis Political debates and analysis


Merhaba sevgili vatandaşlar, bu sabah saatlerinde EA Gazetesi binasına giriş yaptım. Sessizce girdiğim koridorda ayak seslerim adeta çığlık atıyordu. Her adımda çıkan pof sesi ise yerlerin
read more »

[EA Gazetesi] Türkiye Uyanıyor !

42 Day 2,843, 03:42 Published in Turkey Turkey Political debates and analysis Political debates and analysisUzun bir süre sonra yine birlikteyiz. Türkiye yine uzun bir zamandır işgal altındaydı. Sırp kuvvetleri Türkiye'ye yaptıgı saldırıda başarılı olmuş, özellikle eTürkiye'de yaşanan iç çekiş
read more »

e-Survivor Son Tanıtım

46 Day 2,769, 05:04 Published in Turkey Turkey Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentArkadaşlar hepinize merhabalar bildiğiniz gibi e-Survivor yarışmacıları tamamlandı ve Pazar akşamı 22:00'da ilk bölümü başlıyo .

Son olarak Takımlar şöyle ;
read more »

SEÇİM TAHMİN YARIŞMASI ( EA )

37 Day 2,755, 05:50 Published in Turkey Turkey Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentMerhaba arkadaşlar, malum seçimler geldi ve heyecan dorukta. Bizde sizin için eğlenceli bir yarışma hazırladık.

Aşağıda yer alan
read more »