Ambient on/off

[MoC] - еЄвробачення - Фінал

33 Day 3,045, 09:09 Published in Ukraine Ukraine Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


За результатами голосування, очевидним фаворитом стають The Hardkiss)(з відривом у 4 голоси), і мабуть варто було бread more »

[MoC] - еЄвробачення - голосування

57 Day 3,041, 15:10 Published in Ukraine Ukraine Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentПочатково планувалося що нам(комісії) доведеться відбирати 10 пісень з безлічі запропонованих вами варіантів. Але зважаючи що пропозицій було помітно менше, ніж очікувалось, виставляємо на гread more »

[MoC] - еЄвробачення

47 Day 3,036, 15:47 Published in Ukraine Ukraine Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Зважаючи що Репа намагається(хай й дуже костурбато) копіювати РЖ, недивно що гравці переносять різноманітні РЖ явища у гру. Так що представляю вам - еРепаблік-версія Євробачення.
Щ … read more »

[MinCult] Конкурс на кращий слоган ("Умікни Україну" (с))

23 Day 2,950, 03:01 Published in Ukraine Ukraine Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentДоброго дня, Україно!


Міністерство Культури еУкраїни вітає вас та оголошує конкурс на кращий слоган, який буде уособлювати еУкраїну. Потрібно це для офіційної реклами гри та кread more »

[МінКульт] Культура йде у андеграунд. Флешмоб і роздача попкорну

41 Day 2,839, 20:48 Published in Ukraine Ukraine Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment
[url=http://www.erepublik.com/uk/newspaper/pm-press-
read more »