Ambient on/off

Filluan Ndryshimet !!!

141 Day 1,912, 23:39 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje Shqipetar te Shqiperise Krenare...

Shkuan 1 jav nga formimi i qeverise se ndryshimeve dhe un nuk po shof as edhe nje ndryshim per te miren tane si qytetare.

Ti ceki disa tentativa qe u bene :

- Deshen me e ndrru mesazhin per

read more »

Koha per Lufte

75 Day 1,869, 14:53 Published in Albania Albania Warfare analysis Warfare analysis

Pershendetje qytetar te shqiperise:)

Duke e pas parasysh ne kohen e fundit se shumica prej neve kemi deshir per nje lufte vendosem te shpallim NE Malin e ZI.

Idea erdhi si shkak se jemi ne pozit te lakmueshme per me korr nje fitore dhe te

read more »

From festimbeqa with Love

23 Day 1,865, 15:51 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Ka koh qe nuk kam shkru artikull sepse perdallim prej disave une mendoj se ka gjana me te rendesishme qe duhet me u marr ne kete loje.

Edhe pse shumica nga ju e dini ka disa persona qe nuk e dijn e duhet tia cek sepse eRepublik eshte nje loje

read more »

Per Kariusin

55 Day 1,803, 15:56 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje Shqipetare.

Sic po shihet koha e zgjedhjeve eshte afruar.

Mbi te gjitha dua publikisht ta ftoj Karius Argirin ose Rilindasin ne krye te shtetit e te shofmi si ai do ti realizoj kto plane qe i ka shkru me dhejtra artikuj.
I kisha

read more »

BABY BOOM

37 Day 1,797, 10:13 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment
Pershendetje qytetar te eShqiperise,

Nje nder planet e mia si President dhe si Qeveri ishte qe te bejme nje Baby Boom te fuqishem ( prurje te medha te read more »