Ambient on/off

Kaimiņa stila jaunieši

31 Day 2,652, 05:41 Published in Latvia Latvia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentArī man ir pienācis laiks pateikt, pietiks šo provokāciju no botiem, derētu takā piebremzēt? Tāpat neko nesasniegsiet, tas par CS pārdošanu vispār bija kaut kas smieklīgs, pašu latviešu bots,kas rī … read more »

Prezidenta vēlēšanas kampaņa [SC4CP]

20 Day 2,631, 14:19 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveicināti visi eLatvijas spēlētāji.

Atgriezīsim nelielu veco tradīciju par vēlēšanu kampaņu,kas jaunu sen ir aizmirsta. Īsumā, tiek paredzēts atsākt kopīgās sanākšanas jeb organizētības uzlaboš … read more »

SC4CP

34 Day 2,630, 17:08 Published in Latvia Latvia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentĪsi un konkrēti, atgriežos pie darba. Casadeli pārāk labi iekārtojies, nav devis nekādas ziņas no EM pēdējo gada laikā. Ir laiks atkal Latvijai lidot nākošajā līmeni kādu es tai iedevu pirms diviem … read more »

Rakstnieku atbalsts & Daudz laimes Latvijai!

10 Day 2,555, 02:33 Published in Latvia Latvia First steps in eRepublik First steps in eRepublikSveiki spēlētāji!

Ir pagājušas 100 e-dienas kopš mana pēdējā raksta, cik gan ironiski ir tas, kad pēdējais raksts bija par karu ar Baltkrieviju un tieši tagad esam atsākuši nākošo karu ar viņiem, … read more »

Karš ar Baltkrieviju

18 Day 2,455, 14:32 Published in Latvia Latvia Warfare analysis Warfare analysisSveiki spēlētāji!

Te atkal es, saskaņas centrs, jau nu nē, bet gan paši ziniet kas. Gribēju izveidot nelielu rakstu par mūsu kopienu. Gribētu pateikties visiem, kas bija … read more »