Ambient on/off

Porada dla nowych. Trening, firmy i gold.

11 Day 1,958, 16:24 Published in Poland Poland First steps in eRepublik First steps in eRepublikZauważyłem, że ostatnio często pojawiają się pytania na co wydać pierwszy gold, na firmy czy poligony oraz jak te drugie rozbudowywać.

Aktualnie nie jest opłacalne posiadanie ż … read more »

AirStrike na Turcję!

13 Day 1,956, 14:08 Published in Poland Poland Political debates and analysis Political debates and analysis

Czekaliśmy długo i coraz to więcej ostatnio można było usłyszeć wypowiedzi na temat impiczu, ale nasz prezydent w końcu zareagował na głos ludu. Zapadła długo oczekiwana przez nas decyzja dotycząca AirStike.
Od około 20 minut, to znaczy

read more »

Przegląd wydarzeń z przymrużeniem oka

12 Day 1,955, 16:04 Published in Poland Poland Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentPrzez ostatnie kilka dni w naszym kraju miało miejsce klika wydarzeń ze świata polityki, religii czy rozrywki o których mniej lub więcej już niektórzy słyszeli bądź nie. Poniżej … read more »

Centrum Informacji eRepublik

20 Day 859, 05:38 Published in Poland Poland

<img src="http://img339.imageshack.us/img339/5115/linia.gif" />
Ostatnio wpadłem na pomysł stworzenia stronki - Polskiego Centrum Informacji eRepublik - na której gromadzone będą wszelkiego rodzaju informacje, artykuły, skrypty itp., znajdujące się

read more »

Narzędzia i dodatki do eRepublik

6 Day 857, 10:28 Published in Poland Poland


Wiele osób może tego jeszcze nie wiedzie, ale istnieją różnego rodzaju przydatne skrypty/dodatki i narzędzia do gry eRepublik. Chciałem więc w skrócie przedstawić niektóre z nich. Mam … read more »