Ambient on/off

CP inpoc1 apzog valsti!

15 7 days ago Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysis

Skandāls! Naudas atmazgāšanā iesaistīts valsts prezidents inpoc1 un kongresa loceklis MrAniman2!


Šodien pamanīju, ka ir ierosināts kongresa balsojums par 130k cc kompensēšanu spēlētājam MrAniman2 par valsts kases zelta uzpildīšanu DoW … read more »

Savtīgie penši

32 Day 4,438, 09:53 Published in Latvia Latvia Warfare analysis Warfare analysis

Kāpēc mums ir tik maz jauno spēlētāju? Viens no galvenajiem iemesliem ir tas, ka savtīgie penši
(4. divīzijas spēlētāji) neļauj jaunajiem tikt pie medaļām, nekaunīgi tos apzogot.Tieši tā - senilie spēlmaņi izmanto iespēju mainīt divī … read more »

Kad mani ignorē

5 Day 4,434, 05:22 Published in Latvia Latvia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


read more »

Stukačs Meksis

4 Day 4,430, 09:22 Published in Latvia Latvia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Nu tas ir apstiprinājies - Meksis ir stukačs! Tas ir smagākais nodarījums, kāds vien var būt. Tagad uz mūžīgiem laikiem Meksim uz pieres būs rakstīts "stukačs"! Domāju, ka mums pret viņu ir jā … read more »

TW - patiesā labuma guvēji

5 Day 4,427, 07:45 Published in Latvia Latvia Warfare analysis Warfare analysis

Nesen notika balsojums par nodokļu atgriešanu dažām valstīm, ar kurām ir TW. Tās summas bija mērāmas vairākos simtos tūkstošu cc! Tāpēc es izdomāju papētīt šo lietu sīkāk - kas tad ir tie patiesā labuma guvēji, par ko no valsts kases ir jāmaksā read more »