Ambient on/off

About my newspaper

2013 erep.n4.lt ataskaita (žaidėjų tobulėjimai)

31 Day 2,234, 05:15 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentPaskutiniu metu labai daug straipsnių skirtų naujokams, tad nusprendžiau išleisti straipsnį subalansuotą senoliams. Pažiūrėkim, kaip senoliai tobulėjo per 2013 metus.

Kad papulti į statistika turi … read more »

Kodel Lietuva netaps imperija?

12 Day 2,192, 12:46 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

bgEmpirePoland.jpg

bgEmpireChina.jpg

[url=http://www.erepublik.com/read more »

erep.n4.lt atnaujinimas (partijos ir būriai) + Atnaujinta 20:50

38 Day 2,143, 06:45 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentBuvo laisvo laiko, tai patobulinau vartotojų sekimą. Šiuo metu papildomai sekamos žaidėjų migracijos tarp karinių burių ir partijų. Informacija atvaizduojama istorijos lentoj. Pvz: … read more »

[SD] Nickų keitaliojimas

26 Day 2,034, 12:22 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentKad jau esu pasodintas į SD šią kadenciją, tai reik kažką nuveikt ir, kad tai būtų su išliekamąja verte. Paskutiniu metu buvo daug visokių su nick keitimais, tad atlikau keletą pakeitimų savo erep.n4. … read more »

Gamink mulcius ir buk kietas.

64 Day 1,917, 11:57 Published in Lithuania Lithuania Political debates and analysis Political debates and analysis

Niekad nerašydavau straipsnių su tekstu, bet šįkart teks. Sumesiu greit ko aš nesuprantu šitoj eLietuvoj. Pradžiai tai gal užteks rinkti idijotus CP, toleruoti partijų PTO, multinimą ir beribį trolinimą? Kuriami mulčiai -> gaunami banai -> įgaunama

read more »