Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Gazeta jone do te flase per cdo gje. Per politiken, ligjet e miratuara, ekonomine, urdhat e dites, entertainment etj. Shpresoj qe gazeta jone te terheqe sa me shume njerez dhe ju ta pelqeni. :):):)

Zgjedhjet Parlamentare!

0 Day 4,227, 05:18 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Sic e dime mbas 7 ditesh me date 25 Qershor do te mbahen zgjedhjet parlamentare.
Partite jane duke vendosur kandidatet e tyre. Secili prej tyre mund te zgjdhet nga vota juaj.

Nese kerkoni mendimin tim, Votoni partine "Shqiperia Etnike".

read more »

Ckemi Perseri!!!

0 Day 4,223, 11:52 Published in Albania Albania Battle orders Battle orders

Pershendetje te gjitheve.
U riktheva prap ne kete loje dhe sic mund ta shikoni kam nderruar emrin e gazetes si edhe logon. Shpresoj t'ju pelqeje.

Atehere sic e dini po zhvillohet lufte kunder Hungarise. Secili te marre pjese se ne kete … read more »

NESER ZGJIDHET PRESIDENTI I RI!

4 Day 3,484, 05:06 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Te dashur miq. Sic mund ta dini neser me date 5 qershor do zgjidhet presidenti i ri i Shqiperise. Prandaj ju neser duhet te votoni cilin kandidat qe ju mendoni qe eshte o duhuri dhe duhet te jete presidenti i SHqiperise. Keshtu qe votoni.

read more »

Parlamenti i ri

1 Day 3,476, 15:57 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Deputet qe perbejne shumicen ne parlament jane nga paartia "Shqiperia Etnike e cila nxorri 7 deputete. Ne vend te dyte me 6 deputete vjen partia"Lidhja e Arbrit". Keto dy parti kane marre numrin me te madh te deputeteve.

read more »

ZGJEDHJET ELEKTORALE! Vetem 4 dite larg.

0 Day 3,469, 14:27 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Zgjedhjet elektorale jane vetem 4 dite larg. Mbas 4 ditesh ju do votoni per te zgjedhur qverine e re. Disa prej jush mund te jene ne dileme kete te zgjedhin por nuk ka asnje veshtirsi. Zgjedhja e duhur eshte partia "SHQIPERIA ETNIKE". Kjo

read more »