Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

eLatvijas Prezidenta oficiālais laikraksts / The official newspaper of the President of eLatvia

[CP] Ziņas no Prezidenta

31 Day 2,921, 17:13 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysis


Sveicināti, eLatvieši! 🙂

Pirmām kārtām, vēlos izteikt pateicību tiem, kuri mani virzīja un ievēlēja šajā amatā. Kaut arī vairākkārtīgi biju uzsvēris, ka līdz decembrim man RL ies … read more »

[CP] The Baltic Treaty | Baltijas Līgums

22 Day 2,833, 04:08 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisMēs – Latvija, Polija, Somija un Zviedrija – visas dalām kopīgas intereses, dzīvojot ap Baltijas jūru, un mums katrai ir pa kolonijai Baltijas jūras krastā, kurā mēs vēlamies nodrošināt un garantēt read more »

[CP] Plāni augustam/septembrim

12 Day 2,827, 09:06 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, eLatvieši!

Pēc pāris mēnešu prombūtnes esmu atgriezies diktatora amatā, un ir pāris plāniņi kā mazināt „spriedzi sabiedrībā” dēļ BH celšanām un nevarēšanu sist uz maksimālo potenciālu. … read more »

[CP] Mierīgs vasaras sākums

16 Day 2,796, 09:32 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, draugi!

Ir pagājis mēnesis kopš Mongis ir stājies diktatora amatā, tādēļ īsumā vēlos pastāstīt kas ir un kas nav sadarīts. Notikumi nav bijuši daudz – esam spēlējuši bez riskiem. Uz … read more »

[CP] Paziņojums

20 Day 2,747, 11:22 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, draugi!

Ziņas īsumā.read more »