Ambient on/off

[УДК] Інтерв'ю з прем'єр-міністром Бразилії

28 7 days ago Published in Ukraine Ukraine Political debates and analysis Political debates and analysisНа жаль, Українському дипломатичному корпусу не вдалося досягти згоди з Міністерством закордонних справ щодо публікації статті. Проте місія УДК полягає у налагодженні контактів з іншими країнами, незалежн … read more »

Пропаганда тут і там

45 Day 4,373, 07:24 Published in Ukraine Ukraine Political debates and analysis Political debates and analysis

Враховуючи події в еУкраїні під час останніх виборів, важливо розповісти про способи пропаганди, які використовуються і тут, і там, в реальному світі, де інформаційна війна є дуже вагомим елементом реальності.

ДИСКЛЕЙМЕР: причини дій Emerald

read more »

Комітет | Проєкт | Оновлено

80 Day 4,254, 07:35 Published in Ukraine Ukraine Political debates and analysis Political debates and analysisПан президент запропонував створити комітет для вирішення урядової кризи. Оскільки механіка eRepublik не передбачає тех … read more »

Агресивні дії еХорватії

3 Day 4,226, 04:36 Published in Ukraine Ukraine Political debates and analysis Political debates and analysis

Сьогодні еХорватія розпочала процедуру оголошення війни еУкраїні. Начебто це було зроблено внаслідок підписання угоди про тренувальну війну, та чи була така угода?

Згідно з документами, які були опубліковані еУкраїнським МЗС, в угоді стоїть підпис

read more »

Про диктатуру (знову)

45 Day 4,181, 05:16 Published in Ukraine Ukraine Political debates and analysis Political debates and analysisОстаннім часом було багато статей від прихильників та опонентів диктатури, що я теж захотів приєднатись. Я не маю відношення до жодної зі сторін, тому це точку зору з третього боку.

Враховуючи остан … read more »