Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Izglītības ministrijas oficiālais laikraksts / The official newspaper of the Ministry of Education

Jaunais Izglītības ministrs

14 Day 2,418, 12:06 Published in Latvia Latvia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentSveiki!

Kā jau, visdrīzāk, pēc virsraksta nopratāt eLatvijai ir jauns Izglītības ministrs - OLBy. Nedaudz pastāstīšu par sevi, ko plānoju darīt kā jaunieceltais … read more »

[IzM] Kā tikt vaļā no CSRF Attack Detected

3 Day 2,364, 11:35 Published in Latvia Latvia First steps in eRepublik First steps in eRepublikSveiki tautieši!

Katrs spēlētājs kurš ir publicējis kādu rakstu ir redzējis šo sirdi plosošo tekstu "CSRF Attack Detected", un lai arī ir vairāki veidi kā ar šo problēmu cīnī … read more »

Lielā lasīšana/ The Great Reading LV/ENG

21 Day 2,355, 06:22 Published in Latvia Latvia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


LV
Sveiciens, visiem lasītājiem!
Pēdējā laikā ļoti aktuāla ir bijusi aptaujas. Tāpēc arī mēs izlēmām izveidot savu anketu, respektīvi par grāmatām! Atsaucoties uz Telefons112 lū … read more »

[IzM] Lieldienu turnīrs

19 Day 2,341, 13:45 Published in Latvia Latvia Warfare analysis Warfare analysisSveiki, tautieši!

Otrdien(D2345) sāksies MU turnīrs(vai kaut kas tam līdzīgs) "Spring Hunt", jeb "Pavasara medības". Sāksim ar to, ka pats misiju/turnīra stāsts ir … read more »

[IzM] Pamācība jaunajiem spēlētājiem

16 Day 2,292, 15:14 Published in Latvia Latvia First steps in eRepublik First steps in eRepublikSveiks, eLatvieti!

Ja šo spēli esi tikko uzsācis, tad Tev šo rakstu būtu ļoti vēlams izlasīt, jo tas palīdzēs Tev šo spēli izprast. Jāpiebilst, ka arī spēlētāji, kuri kā … read more »