Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

one day there was an article voted by +800 accounts for Albania, but Plato deleted it :(

-2 HEAD ARMY-

47 Day 1,953, 08:16 Published in Albania Albania Battle orders Battle orders

PERSHENDETJE SHQIPTAR 😃Kane kaluar 1 jave nga artikulli i pare dhe besoj se erdhi koha te bej nje permbledhje te atyre qe kane ndodhur gjate kesaj jave.


Sic e dini, S.P.A (Special Power of Albania) dhe Ceta e Cerciz … read more »

KU MBETI CP YNE ? - RROFTE SHQIPERIA - [ UPDATE ]

70 Day 1,951, 07:46 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Gjithcka nisi ne daten 5 Mars dhe deri ne daten 14 i cliruam disa territore dhe shpallem Serbine Natyral Enemy.
Me pas , papritur , CP yne i dashur, u largua 😃 .

JU LUTEM NESE read more »

-ALLIED FORCES- #2

10 Day 1,949, 15:00 Published in Albania Albania Warfare analysis Warfare analysis

o> Bashkeatdhetar 🙂

Fillimisht ju uroj mireseardhjen te gjithe anetareve te rinj ne MU-ne tone ALLIED FORCES . Shpresoj qe te arrijme sa me larte te gjithe se bashku.

Bordi Drejtues (LiL Serxhio, LiLo1, Jonkastrioti, a le si

read more »

-ALLIED FORCES-

9 Day 1,947, 08:22 Published in Albania Albania Battle orders Battle orders

ALLIED FORCES eshte nje nder MU-te me te forta ne eShqiperi ku luftetaret e kesaj MUje jane te fokusuar ne Strength cka i ben ata te forte neper beteja.
MU-ja jone eshte private e pavarur nga shteti. Ajo vete-financohet nga … read more »

KAPITENET D1

10 Day 1,913, 05:15 Published in Albania Albania Battle orders Battle orders

Pershendetje trima dhe trimeresha 😃Sic e dini te gjithe, ne d1, u krijua nje formular te cilin e plotesuan te gjithe ata qe kishin deshire te … read more »