Ambient on/off

Join the new world

 

Zyra e Shtypit LM : Levizia Memedheu kerkon anetar te rinj ! Ftese Politike ;)

Day 2,161, 06:01 Published in Albania Albania by Titani DS
Levizia Memedheu kerkon anetar te rinj ! Ftese Politike 😉Levizia Memedheu kerkon anetar te rinj ! Ftese Politike 😉!
Levizia Memedheu fton lojtaret qe tju marrim pak minuta nga perqnedrimi i tyre ne kete loje te botes se re eRepublik/eAlbania/eShqiperi .


Ckemi Vellezer!!!
Me lejoni ta marr disa minuta nga perqendrimi juaj ne kete Loje ne Boten e Re !
Te ftoj ty dhe te gjith shoket te tua e ata qe neh ti qe te bashkoheni me ne me Partin Levizia Memedheu!
http://www.erepublik.com/sq/party/-levizia-memedheu-4426/1 !!!
Ne jemi nje parti e vogel , por me nje shpirt te madhe per te punuar per ta ber eShqiperin ne kete loj nje
nga fuqit me te medha , nje shtet qe di vete te eci perpara .
Ja dhe programi i Levizies Memedheu mik i dashur : http://www.erepublik.com/sq/article/-titani-ds-programi-i-levizies-memedheu-lm--2318576/1/20
Ne do mundohemi qe te punojme fort per ti arritur keto gjera .
Lëvizja Mëmëdheu është partia e duhur për ju, partia që ka vlera dhe respekton cdo kontekst brënda lojës.
Ejani te punojmë sëbashku për të mirën e Mëmëdheut!!!

Me respekt Kryesia e Levizies Memedhue (LM) !!! 😉

Parita

http://www.erepublik.com/sq/party/-levizia-memedheu-4426/1

Programi

http://www.erepublik.com/sq/article/-programi-i-levizies-memedheu-lm--2318576/1/20

Chati

http://www.erepublik.com/sq/main/warn/aHR0cDovL3BhcnRpYWxtLndlZWJseS5jb20v

Ejani te punojm sebashku per te miren e Memedheut !!!
 

Comments

Andiroid
Andiroid Day 2,161, 06:12

V

Molosi
Molosi Day 2,161, 06:26

VS
Hmm not bad not bad, veq adresa e sakt asht kjo
http://www.erepublik.com/en/party/partia-e-fort-3822/1

Titani DS
Titani DS Day 2,161, 06:29

Pa merak se Linku qe ska mulit partiak eshte ky http://www.erepublik.com/sq/party/-levizia-memedheu-4426/1

Molosi Day 2,161, 06:30

Comment deleted

Andiroid
Andiroid Day 2,161, 06:47

Me te Fortet jane bashkuar ato Molosi. çdo muaj nje antar nga LM shkon ne parlament me ane te koalicjonit qe ka LM me Lidhjen e Arbrit. 😉)

Scientist AL
Scientist AL Day 2,161, 10:50

po ca flet ti re ju japin 20vota per 1 kongresmen 😛 ata kot sa qendrojne ne parti tjeter

Titani DS
Titani DS Day 2,161, 06:34

Pa merak vlla se nga e vogla del e madhja e mos harro se nga kjo parti kan dal kaq shum reforma seqe ti se ke iden se cdo te thon e jo me .....
Edhe te lutem pergjigjiu pyetjes per multit ne parti qe keni ju dhe do na e shkaterroni me ato multi eShqiperin .
Dhe ne sikemi futur hundet ne gjerat qe beni ju , dhe te njejten gje kerkojm nga ju .

Me Respekt dhe Mirsjellje : Titani DS !

Molosi Day 2,161, 06:37

Comment deleted

Titani DS
Titani DS Day 2,161, 06:40

Me sadi un multit ne rradh te par dihet se shkaterrojn acc dhe nuk sjellin asgje te mir . Dhe mir qe e parnove qe keni multi qe ta shikojn te gjith se cjeni dhe me te vertet eshet loje , por ama eshte loje strategjikr qe kerkon pun e serjozitet per ta lujtur ok 😉 .

Molosi
Molosi Day 2,161, 06:45

http://www.troll.me/images/pissed-off-obama/you-sir-are-a-faggot.jpg
qenke fort i merzitshem met dhan ransi ma shum, njerzit si ti po ja hupin lezetin lojes. Seriozisht me marr lojen? A ki more ti RL? a q.. najsen. a veq hand job.

Titani DS
Titani DS Day 2,161, 06:46

Sdu me e gjat me se dukeni se cqekeni po hatj shnet

Ky Djali
Ky Djali Day 2,161, 08:09

titan lere vlla se kujtojne se do pushtojne politiken me multi.po nuk e dine se multit sot jane e neser nuk jane 🙂

Titani DS
Titani DS Day 2,161, 06:52

Bravo Andiroid !
Me te vertet , te bashkohesh e te bejme kualicione si LeA & LM eshte te jesh i fort jo nr i anetareve .
Thnx Bro !! 😉

Scientist AL
Scientist AL Day 2,161, 10:51

😛

tori01
tori01 Day 2,161, 08:18

V

KristiXH
KristiXH Day 2,161, 12:29

Vote , Bravo 🙂

Kthetra Alb
Kthetra Alb Day 2,161, 12:57

Nga partite e vogla qe jane ne Shqiperi eshte e vetmje qe shoh qe peripqet per programe dhe ide.

Natyrisht dhe pak hajgare e fun na bon mire. Por jam i mendimit, qe nuk duhet me i marre me te qeshme multit apo korrupsionin, blerjen e votave etj etj. Kjo menyre funksionon ne RL, ku Shqiperia e Kosova po mbyten ne korrupsion e popullit nuk i ngelet rruge tjeter vecse me qesh me keto.

Por ketu ne kete komunitet po ndertojme dicka ndryshe nga RL, larg te keqijave qe kemi atje. Dhe kete "ndryshe" ne duhet ta mrrim me seriozitet e te punojme per te.

Pikerisht kete po bejne Lidhja e Arbrit, Levizja Memedheu dhe parti te tjera serioze.

Suksese!

Titani DS
Titani DS Day 2,162, 04:45

+1 Bro 😉 ! LeA & LM , a big power for eAlbania 😉

Titani DS
Titani DS Day 2,162, 05:32

Bashkimi Ben Fuqin 😉

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.