Ambient on/off

Join the new world

 

Zgjedhjet per CP

Day 1,870, 10:13 Published in Albania Albania by Sabri Hakuli

Aleanca Kuq e Zi nje nder partite me te sukseshme ne vend zgjedhi kandidimin per CP. Ai eshte LabernPo ashtu Labern eshte propozuar edhe nga 3 parti te tjera

Levizja Vetvendosje

Partia Nacionaliste

Zeri i Popullit

Nese zgjidhet Labern CP do te mundohet te bej me te miren dhe te jete me i sukseshmi

Nuk do te lihet menjeane asnje ministri

Do tiu plotesojme te gjitha deshirat qe i keni

Per momentin Labern nuk do te jap PREMTIMET se qfar do te bej.Te vetmet jane ato me lart 😃

HAIL ALBANIA 

Comments

Portofoli Humbur
Portofoli Humbur Day 1,870, 14:30

V , suksese

A Penguin
A Penguin Day 1,870, 14:33

Kjo ishte nje order ne Voters Club.. Customer: Plato 😛

Lapraksi
Lapraksi Day 1,870, 14:34

Flamur kinez ky i fundit xd

AqifPasha
AqifPasha Day 1,870, 14:36

Suksese.
Me pelqeu shume ajo pika ku thote "Do tiu plotesojme te gjitha deshirat qe i keni ..." 😛 😛 😛

Labern
Labern Day 1,870, 16:11

Adrian Bala ktu majspari osht 39 vota edhe nuk pash mo at order ne votes club e as qe e kom bo order sdi qa je tu than ti 🙂

ArdiAlb
ArdiAlb Day 1,870, 17:10

"Do tiu plotesojme te gjitha deshirat qe i keni' nqs te votoj do me japesh 100 gold

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Day 1,870, 17:24

V suksese

sulmuesi
sulmuesi Day 1,871, 01:58

Parti qe nuk ekzistojne japin urdhra per antare qe nuk ekzistojne 😃

Hahahahhahaha

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,871, 05:05

Suksese Labern

Crazy Alboz
Crazy Alboz Day 1,871, 05:37

Suksese

Lapraksi
Lapraksi Day 1,871, 05:54

╔╦╗─╔╦╗─────╔╗
║╔╬╗╠╣╚╦═╦═╦╬╣
║╚╣╚╣║╔╣╬║║║║║
╚╩╩═╩╩═╩═╩╩═╩╝
╔═╗────╔═╦═╗
║╬╠═╦╦╗║╔╣╬║
║╔╣╩╣╔╝║╚╣╔╝
╚╝╚═╩╝─╚═╩╝

DonCurtis
DonCurtis Day 1,871, 06:01

Duhet te jeni pak me specifik se cfare synimesh ka Labern, cfare premton te beje, se te gjithe deshirat sigurisht qe nuk na ploteson dot.

Toverlani
Toverlani Day 1,871, 06:44

Suksese.

Labern
Labern Day 1,871, 08:19

@Doncurtis ishte artikull per tjau rrit humorin sepse se shpejti do jete Artikulli zyrtar me seriozitet dhe do mund te njoheni me planprogramin se cfar do bejme gjate muajit ne vijim. Faleminderit

MeDzeLi
MeDzeLi Day 1,871, 09:57

V - Rroft @LaBeR@ : P

illegal name002
illegal name002 Day 1,871, 14:12

hej vllazni une duhet me fitu cp apo jo

H.R.M
H.R.M Day 1,871, 14:23

Paj krejt kopje e gjilanit1233, kurgjo kreative. vv dhe akz me munges te lidershipit ngurrojn t'i hapin syte dhe t'a shohin liderin e te ardhmes, dhe te sotmes gjilanin1233, ku ne koren veriore do ta thrisnin "djali i dielllit".
Pra mos menoni gjilanin1233 votoni...

Immigrati
Immigrati Day 1,872, 02:51

VOTONI GJILANIN123 PER PRESIDENT SEPSE ESHTE PALACO-JA E SHQIPERISE.

DonCurtis
DonCurtis Day 1,872, 04:06

o cuna o cuna.. mos esht gjilani1233 vali corleone? se si shum qejf e ka veten 😛

TroyannForc
TroyannForc Day 1,872, 06:40

V

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.