Zemessargs.lv ienāk biznesā

Day 622, 12:53 Published in Latvia Latvia by Zemessargs.lv

Jau no reģistrēšanās brīža šeit, eRepublikā, esmu vēlējies uzsākt savu biznesu, kas man šobrīd šķiet interesantākais šīs spēles aspekts. Tā kā pēc maniem uzaicinājumiem eRepublikā ir reģistrējušies jau 320 spēlētāji un gandrīz 80 no viņiem jau ir sasnieguši 6. līmeni, tad skaidrs, ka zelta trūkums man nav problēma, gluži otrādi - jau tagad varu atļauties vienu otru ziedojumu, kā arī aizdevumus citiem spēlētājiem.

Šobrīd Zemgalē esmu izveidojis divus ar pārtikas rūpniecību saistītus uzņēmumus, kurus pārvalda mana investīciju organizācija - Latvijas Investīciju Banka (LI😎:

1. Zemgales labiba 85+ wellness - Q1 graudu uzņēmums (lai strādātu, nepieciešams land skill vismaz 3.0 līmenī);

2. Zemgales Q1 maize 85+ wellness - Q1 maizīšu ražotne (lai strādātu, nepieciešams manufacturing skill vismaz 3.0 līmenī).

Šobrīd šiem uzņēmumiem meklēju darbiniekus. Laipni lūgti pieteikties .. varu galvot, ka alga būs viena no labākajām eLatvijā. Es vienkārši varu to atļauties 🙂 Taču, lai strādātu manos uzņēmumos, tavam skill līmenim ir jābūt vismaz 3, bet wellness - vismaz 85. Ja strādāsi regulāri un wellness turēsi augstu, tad individuāli varam norunāt (raksti PM Latvijas Investīciju Bankai) algas līmeni, kas spēs izkonkurēt jebkuru citu darba piedāvājumu.

Starp citu, kā jau varbūt noprotat no organizācijas Latvijas Investīciju Banka (LI😎 nosaukuma, tad šī organizācija nav dibināta tikai ražošanas uzņēmumu pārvaldei - jau tuvāko nedēļu laikā es gatavojos atvērt eLatvijas pirmo privāto banku, kura sākotnēji nodarbosies ar kredītu izsniegšanu, bet vēlāk arī ar depozītu pieņemšanu. Procenti būs labāki, nekā tie ir Central Bank of Latvia. Un tas nav blefs ...

Zemessargs.lv ir ienācis eLatvijas biznesā uz palikšanu un turpmāk attīstīs ne vienu vien investīciju projektu. Vēlos dot savu ieguldījumu eLatvijas ekonomiskajā attīstībā.

laikraksta "Tautsaimnieks" redaktors <a target="_blank" href='http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1636529'>Zemessargs.lv</a>

P.S. Ja tev šis raksts šķita noderīgs, lūdzu, nospied augšā Vote, bet, ja vēl neesi "Tautsaimnieka" pastāvīgais lasītājs - abonē to, nospiežot augšā Subscribe. Paldies.