Ambient on/off

Join the new world

 

Vllau per vllaun

Day 2,107, 11:22 Published in Albania Albania by Muslim4ever
Përshendetje të nderuar vëllezër e di se keto dite keni pas ca probleme me disa antar të Qeverise mirpo shpresoj te kalojne keto dit te liga./

Dua te ju pergezoj per trimërine qe treguat ne luften kunder Bjellorusise dhe ne luftrat qe po bejme me Malin e zi.

Problemi qe me shtyri te shkruaj kete artikull eshte se une kam nevoj per ndihmen tuaj

Kam nevoj per ndihmen tuaj vëllezër, gati i kam afruar TG mirpo me duhet ndonje donator, kshtuqe ju kisha lut shum mem ndihmu edhe ksaj radhe....
Me posht do i shkruaj te gjith emrat e juaj dhe te ndihmave qe keni derguar ato do te mbeten ketu shpresoj te vijne ato dit kur ka me ju kthy dyfish.
Shpresoj se do hasim ne mirkuptim mos te harrojm se ne Shqiptaret gjithmon i kemi ndihmu vllau vllaut, gjithashtu ju mirpres nese mund te vini ne qytetin e Mitrovices ose Vushtrris.

Pres ndihmen e juaj? nese nuk keni mundesi Vote dhe sub

Me respekt

Muslim4ever

Lista e donatorëve

Illyriansi dëshiron të transferoj 1 Gold në llogarinë tuaj.
VisarJ dëshiron të transferoj 1000 ALL në llogarinë tuaj.
Alb Fighters dëshiron të transferoj 500 ALL në llogarinë tuaj.
Hajdaraga dëshiron të transferoj 1 Gold në llogarinë tuaj.
Albanian Armed Forces ka transferuar 500 Q1 Food në depon tuaj.
Albanian Armed Forces dëshiron të transferoj 0.4 Gold në llogarinë tuaj.
Fessti dëshiron të transferoj 200 ALL në llogarinë tuaj.
Crazy Alboz dëshiron të transferoj 1000 ALL në llogarinë tuaj.
Dr. Strangeluve ka transferuar 10 Q7 Weapons në depon tuaj.
Dr. Strangeluve dëshiron të transferoj 1 Gold në llogarinë tuaj.
Cerciz.Topulli ka transferuar 70 Q7 Weapons në depon tuaj.
IMIGRAlboz dëshiron të transferoj 4 Gold në llogarinë tuaj.
F.U.C.K.GREECE dëshiron të transferoj 88 ALL në llogarinë tuaj.
F.U.C.K.GREECE ka transferuar 60 Q7 Weapons në depon tuaj.Njëri nga produktet e donacionit ka qëndrueshmërin 6. Nëse tashmë keni një produkt të tillë pjesërishtë të përdorur,do të bashkohet me këtë produkt të donacionit.
RedArmy123 dëshiron të transferoj 200 ALL në llogarinë tuaj.
Albanian Muslim dëshiron të transferoj 0.3 Gold në llogarinë tuaj.
Nderim Ujkaj dëshiron të transferoj 1 Gold në llogarinë tuaj.
Cr0n dëshiron të transferoj 100 ALL në llogarinë tuaj.
ShkodranoBoy dëshiron të transferoj 1 Gold në llogarinë tuaj.
Invulner dëshiron të transferoj 5 Gold në llogarinë tuaj.
Sleven777 dëshiron të transferoj 5 Gold në llogarinë tuaj.
 

Comments

AL Demir
AL Demir Day 2,107, 11:25

You have successfully donated 1 Gold. If the user accepts, the amount will appear shortly in the citizen account.

Muslim4ever
Muslim4ever Day 2,108, 05:17

Flm shum ishe donatori i pare qe me ndihmove 🙂

VisarJ
VisarJ Day 2,107, 11:41

V.

Muslim4ever
Muslim4ever Day 2,108, 05:19

Flm zotri VisarJ 😉

Top Channel 8
Top Channel 8 Day 2,107, 13:21

Vlla jam shume i varfer, krejt ckam eshte nje vote dhe nje sub. Me te mira

Muslim4ever
Muslim4ever Day 2,108, 05:18

FLM shum per sub dhe vote, mjafton qe ki hup kohe mem shkrujt 😉

Alb Fighters
Alb Fighters Day 2,107, 13:29

v

Muslim4ever
Muslim4ever Day 2,108, 05:19

FLM shum Alb Fighters 😉

Hajdaraga
Hajdaraga Day 2,108, 00:28

You have successfully donated 1 Gold. If the user accepts, the amount will appear shortly in the citizen account.

Muslim4ever
Muslim4ever Day 2,108, 05:19

FLM shum zotri Hajdaraga 😉

Albanian Armed Forces
Albanian Armed Forces Day 2,108, 04:11

Aq sa pata mundesi vlla te ndimova
S.A.


MuslimBrother

Muslim4ever
Muslim4ever Day 2,108, 05:20

FLM shum Albanian Army, qdo ndihme eshte e mirseardhur qofte edhe me nje pershendetje.
respekt

Fessti
Fessti Day 2,108, 05:13

You have successfully donated 200 ALL. If the user accepts, the amount will appear shortly in the citizen account.

qekaq mujta me i vjedh prej bankes e ti dhurova
edhe 1 sen skem probleme me antar te qeverise o vlla

Muslim4ever
Muslim4ever Day 2,108, 05:21

FLm shum zotëri Fessti per ALL-in 😉 mos vjedh me na e qit faqen e zez hahahah , sa per antar te qeverise nidit walli i friendsave u kan full tu fol zi e terr per disa kongresmen e qisi sene 😢

Fessti
Fessti Day 2,108, 05:24

Qeveria , Kongresi , Kryetart e Partive jane te ndara vlla prandaj shume po i ngatrrojne.

Muslim4ever
Muslim4ever Day 2,108, 05:28

nashta pi ngatrrojna 🙂

Muslim4ever
Muslim4ever Day 2,108, 05:52

Flm shum shum vllai 😉

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Day 2,108, 05:58

Successfully transferred 70 item(s) to Muslim4ever.

Une vetem armatim kam gjith kohen lekt nuk jane per trimat 😛

Shiti se nuk jane pak 😃

Muslim4ever
Muslim4ever Day 2,108, 05:59

hehehehhe ti je njeri i barutit nuk mban shum lek se behesh problem hahaha, flm shum per 70 q7 ! 😉😉

IMIGRAlboz
IMIGRAlboz Day 2,108, 06:54

You have successfully donated 4 Gold. If the user accepts, the amount will appear shortly in the citizen account. ti cova nja 4 gold edhe kur te jen keto huljet Ti kesh ber mir tg 🙂 ti hac gzuar 😛

Muslim4ever
Muslim4ever Day 2,108, 06:59

flm shum IMIGRAlboz mos ke dert se do i beje mire per uljet 😉

ShkodranoBoy
ShkodranoBoy Day 2,109, 10:50

You have successfully donated 1 Gold. If the user accepts, the amount will appear shortly in the citizen account.

Kaq kisha mundesi te te dergoja 🙂 Ti gezofsh

Muslim4ever
Muslim4ever Day 2,109, 15:01

flm shum mjaftojne nga ana juaj vlla.

I gezofshim se bashku 😉

Invulner
Invulner Day 2,109, 14:58

o7:)

Muslim4ever
Muslim4ever Day 2,109, 15:02

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.