Ambient on/off

Join the new world

 

Visa tiesa apie ORG. Diskusijos...

Day 1,823, 12:22 Published in Lithuania Lithuania by BlMBAKas yra ORG? – tai šiuo metu yra valstybinės kompanijos, kurias kontroliuoja CP, nes gali bet kada paprašyti žaidimo adminų suteikti jam priėjimo „pasword“.

Ką gali org? – tai pirmoje eilėje įmonė kuri gali neribotais aukso kiekiais spekuliuoti MM – valiutos pirkime pardavime. Tuo tarpu paprastas žaidėjas gali parduoti aukso kiek nori, bet per dieną gali nusipirkti tik 10 auksinių. Tokia mechanika šio žaidimo šiuo metu. Išvada paprasta – kas disponuoja ORG gali smarkiai uždirbti auksinių.

Ar visada tai daroma Valstybės labui – nėra žinoma, nes nėra net sąrašo kiek yra ORG ir kas jomis disponuoja. Kai kurių šaltinių duomenimis jų yra virš 30, bet nebuvo girdėta, kad nors vienai buvo padarytas auditas.

Adminai buvo prieš kelias dienas sugalvoję uždrausti ORG įmonėms dalyvauti MM ir spekuliuoti, bet paskui apsigalvojo ir vėl ORG gali tai daryti.Kas disponuoja ORG? – pirmoje eilėje LT vyriausybinės įstaigos tokios kaip KAM, LK, URM, SD, NM ir t.t. Seimo sprendimu iš biudžeto ten yra pervedamos lėšos vienos ar kitos ministerijos veiklai vystyti. Gal kai kurios partijos taip pat turi ORG – bet tai viešai nežinoma.

Tad kyla klausimas natūralus, kas disponuoja kitais ORG, kurios nereikalingos esamoms ministerijoms.

KODĖL IŠKILO TOKS KLAUSIMAS?

Tiesiog LS MU paprašė CP skirti vieną ORG LS MU reikmėms, nes gamyba vis tampa nuostolingesnė ir reikia kažkaip kompensuoti privatiems MU nuostolius. Tą galima padaryti spekuliuojant MM biržoje. Bet LS MU gavo neigiamą atsakymą.
Ar tai normalu? Su disponuojama informacija yra nenormalu, o kitokia iki šiol nėra pateikta.

Mano pastebėjimai:

Privatūs MU kovoja už Lietuvą kai to reikia iš patriotizmo. Lietuvos valstybė niekaip to neskatina.
Ar tai teisinga? Kiekvienas sveiko proto žmogus pasakys kad NE. Ar taip turi tęstis ir toliau, kad privatūs MU neturėtų savo ORG? – Atsakymas tik vienas - tikrai neturėtų.

Privatūs MU prašo tik vieno – iš 30 ORG skirti tik po vieną privataus MU naudojimui. Būtų protinga, kad prie KAM būtų įsteigti departamentai privatiems MU ir jiems priskirti ORG. Tą įteisinti turėtų Seimas. Už laikomų lėšų saugumą privatiems MU priskirtose ORG turėtų būti atsakingas LTB.

Toks sprendimas ir tokia tvarka tarsi būtų labai paprasta ir visoms pusėms turėtų būti priimtina. Bet kodėl to nėra iki šiol?

Apie tai ir yra ši diskusija....
Tikuosi, kad joje bus atsakymai, kurie įtikins visus...

Laikraščio "Varpinė 2" leidybą parėmė šie patriotai:

Vaicius – 5 auksiniai (day 1795)
MindeSuminde - 1 auksinis (day 1795)


 

Comments

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,823, 12:28

uzskaitau

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,823, 12:42

O galejot mane isrinkt ir mielai buciau dar ir dovanu pradziai daves:)

BlMBA
BlMBA Day 1,823, 12:44

turi būti garantuota sistema ir nepriklausyti nuo CP ar Seimo įnorių.

Vorloniukas
Vorloniukas Day 1,823, 12:48

Tik yra viena problema - naujų orgų sukurti neina, o dabartines už visokias machinacijas gali užbaninti.

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,823, 12:54

tik cp gali gauti slaptazodzius, vadinas tik nuo jo priklauso;)

BlMBA
BlMBA Day 1,823, 13:04

keik suprantu Vorloniukas,spekuliacija MM yra teiseta.
Visu saliu ORG taip daro.

Evil Rudolph
Evil Rudolph Day 1,823, 13:16

+1

Vorloniukai, LTB pastoviai MM spekuliuoja. Ir nieks bano nebijo. MU nedirba idiotai ir tikrai žino, ko negalima daryt ir ką galima daryt.

Aš tik dabar sužinojau, kad jų trisdešimt yra. Įdomu, kiek iš jų naudojamos. Kiek reikėtų MU? 3 ar 4 atiduot. Labai nukentėtų eLt. Labai.

miestiete
miestiete Day 1,823, 13:20

LTS partija irgi prašė orgos... Irgi negavo... 😉

BlMBA
BlMBA Day 1,823, 13:27

Šiuo metu priklausau LNS partijai, bet dėl tiesos pasakysiu, nors tai pastebėjau anksčiau, kai dar nebuvau šioje partijoje, kad ORG "Perkūnas" lyg ir yra šios partijos dispozicijoje. Jeigu klystų ir bus įrodymų, tai tiesiog paneigsiu šią žinutę, jei to reikės.

iPSiArt
iPSiArt Day 1,823, 13:42

Bimbagalvi, savo org'as berods turi visos stambiosios partijos - LLS, LNP ir SOL. gal turi kas ir iš smulkesnių, bet situacija nežinoma. Didžiosios partijos orgas turi todėl, kad jos pačios buvo sukurtos ir orgas susikūrė tada, kai tai buvo laisvai įmanoma. Vėliau adminai panaikino visas orgas išskyrus tas, kurios buvo įtrauktos į valstybinių sąrašą.

Natūralu, naujos partijos dabar susikurti orgų negali. MU taip pat. Suprantu, kad org iš vienos pusės yra galimybė, iš kitos pusės - problema.

BlMBA
BlMBA Day 1,823, 13:50

iPSiArt - bet koks būtų tuomet problemos sprendimas - štai koks klausimas.

iPSiArt
iPSiArt Day 1,823, 13:51

Galimybes tu aprašei. Problemos kelios. Visų pirma, rizika susijusi su tikimybe gauti baną (prisiminkim istoriją su respublik ir 2 valstybės org'ų slapta naudotų komercijai baną). Nes org'a atiduota partijai ar MU naudosis ne vienas žmogus - vadai keičiasi. Antra, kas gali pretenduoti į org'as? bet koks MU? Bet kokia partija? Juk prisiminkim, kad jų ne vieną turim, o jei ir kiti užsinorės? Visiems duosim? Tik kai kuriems? Jei tik kai kuriems - tai kaip tada išrinkti tuos vertuosius jas turėti?

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,823, 13:55

Heh, vėl jūs so tom organizacijom... Na ok, turi paritjos (SOL, LLS, LNP, LMS), kurtos už asmenines lėšas, todėl ir turi. Turi dar TcT (TcTarger group) - vėlgi asmeninės lėšos. Organizacijų turi ir LK. Prie jų priėjimą turiu aš, bet jos naudojamos LK ir todėl, kad naujų pakurt negalima jos neskolinamos. LK Vadovybėj dauguma pasisakė prieš jų nuomą/davimą. Jos naudojamos valstybiniam tikslam. Pvz. VRM straipsniam. Neduodamos dėl bano grėsmės.

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,823, 13:57

Plius neaišku kas jas valdys, kam jas duot. Čia yra ribotas resursas, kurį stengiamės naudot saikingai. O ne dalint visiems.

iPSiArt
iPSiArt Day 1,823, 13:58

Jei ką, aš pats nežinau atsakymų. Nežinau kiek valstybei reikia visos krūvos nenaudojamų org'ų... Gal užtektų laikyti atsargoje tam tikrą protingą skaičių, o likusias pvz. nuomoti patikimiems verslininkams, partijoms ir MU nustačius atitinkamus griežtus kriterijus. Iš nuomos valstybė užsidirbtų pinigų. Plius manau, kad valstybė (KAM) galėtų iš nuomotojo paimti kokį solidų užstatą kuris neatiduodamas bano atveju.

Vat kokį aš įžiūriu galimą sprendimą.

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,823, 13:59

Ir nepamirškim, kad nemaža dalis tų organizacijų kurtos už privačias lėšas. Negalima dalint bet kam.

BlMBA
BlMBA Day 1,823, 14:01

ir ar yra budas rasti kompromisus?
pasakymas galima gauti BAN yra abstraktus, reikia paaiskinimo uz ka tas BAN gali buti ir kodel.
Na kriterijus kam duoti, o kam ne ir galima rasti, kaip RL i seima ar panasiai, cia tiesiog technikos klausima, jei toks noras butu.
Tiesiog yra problema ir turi buti aiskumas.
O ne tik teiginiai.

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,823, 14:02

Bimbagalvi, o pagal ką nustatyt? Iš mano pusės yra, bet jei mulčiai kaip glušas pradės prašyt, o kriterijus atitiks - ką daryt?

gliookas II
gliookas II Day 1,823, 14:02

tai kad visos orgos nera naudojamos. keletas tikrai guli nejudinamos. ka ner kokios orgos, kuria galetumet skirt patikimam zmogui?

BlMBA
BlMBA Day 1,823, 14:40

tai ir sakau, kad baisu ne tai, kad is privaciu lesu jos ikurtos, o kad gali ban gauti
ir taip ju sumazeu, nes daugiau negalima ikurti ORG.
cia ir reikia ieskoti isieities
negalima uzsidaryti su zodziu NE, reikia ieskoti variantu

Manncius
Manncius Day 1,823, 14:49

Pamirskit jus tas orgas seniau nesusikuret neverkit.....

BlMBA
BlMBA Day 1,823, 14:56

[Pamirskit jus tas orgas seniau nesusikuret neverkit.....]

verkti nera del ko - visi ORG yra valstybiniai
kitaip adminams labai nepatiks.
tokia zaidim mechanika dabar, kaip suprantu.

D..C
D..C Day 1,823, 17:20

"Ir nepamirškim, kad nemaža dalis tų organizacijų kurtos už privačias lėšas. Negalima dalint bet kam."

Tame nematau problemos, uzstatas arba ispirkimas, kompensacija, nuoma galu gale... O jaigu taip baisu kad privatus MU sustipres tiek, kad LK bei CP tures pradet rimtai su tais MU skaitytis, nesijaudinkit, sustipresim ir be org.

Nerolat
Nerolat Day 1,823, 21:55

Sąrašas YRA. Esu matęs, dėja negali surasti.

LS HQ
LS HQ Day 1,824, 00:14

Man tai juokingai atrodo, kai valstybe tesirupina atsiprasau keli save tapatindami su valstybe tesirupina savo interesais nes tai ju manymu yra teisingair naudinga Lietuvai, taciau nesivadovauja blaiviu protu. Pasiziurejau ana diena egov. Na esme LK 241vietoj LS 117. Tai yra vienas LS daugiau nei 2x padaro i diena daugiau zalos nei visas LK. Ejom ieskot orgu kitur.
Serbijos Mu stipriausias turi is valstybes duotas 9 Org. Musu valstybei gaila net 1

havajai
havajai Day 1,824, 01:10

Giedrius-Wraith +1

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,824, 01:16

Giedriau, cia principai, kazkas ryskiai isivaizduoja save eLietuvos valstybes savininku:) Tiesiog visko ko prasysi neduoti, nes nu nestilius, tanku uzsimane, neduosim, orgu norit neduosim, o jeigu paskui dar ko nors uzsimanysite paprasyti, juk nubednes eLietuveles savininkai:)) LK gali tureti, o LS arba TU negali... Kuom skiriasi LK burys nuo tu dvieju? Pagal zaidimo technikai niekuom, visiskai niekuom.

LEO211
LEO211 Day 1,824, 01:18

GW +1

Iskroviklis
Iskroviklis Day 1,824, 01:20

Nesuprantu aš dėl tų org, kaip negalima duoti (išnuomuoti) stipriausiems MU po ORG, juk stipriausi MU tai ir yra pagrindas valstybės. Juk valstybei reikia kad MU būtų stiprūs, o ne žiūrėti tik savo interesų ir ambicijų. Dėl tų savo lievų pasiteisinimų gaus Baną ar jie buvo pirkti tai nesamonės. Juk reikia žiūrėti ką turim šiai dienai, kad būtume stiprūs. Pagalvokit apie tai

gliookas II
gliookas II Day 1,824, 01:58

Visiskai pritariu Pararam.

Man atrodo, kad siek tiek objektyviai ziurint, bijoma yra neatsakingumo. Jeigu zmones, valdantys orgas, yra bent kazkiek atsakingi, tai is MU atsakomybes nesulauksi. Iseitis - uzstatas.

Bet tendencija, kad viskas, ko praso - neduodama ir atsisakoma be rimtos priezasties yra nedovavotinas dalykas. LK yra jau pakankamai nereikalinga ir zalinga institucija, labai nesiskaitanti su REALIAI dmg daranciais MU, kurie yra LT dalis.

Tanku - ne, orgos - ne, balso - ne

gliookas II
gliookas II Day 1,824, 02:00

Man vis kazkaip uzeina noras imti ir viena karta ikalbeti visu MU HQ kad imtu ir viena diena, kai labiausiai reikia, bet tokia diena, kai ISTIES LABAI REIKIA, iskelti protingus ir pagristus reikalavimus, o po to, jeigu i juos nebus atsizvelgta - nekovoti.

TADA galbut ir butu kazkokia pamoka, kad negalima nei susidoroti, nei ignoruoti, nei neatsizvelgti. Bet aiskus, LK prisamdys uzsienio ir su didziausiais sukaliojimais "isdavikai" iskels scena apsikabinus orgas ir tankus. Mat "mano zaislai".

gliookas II
gliookas II Day 1,824, 02:02

Tai cia pries sita siek tiek kiausu reikia tureti, kad atsilaikyti.

Nezinau, man asmeniskai, na vat asmeniskai, nieko netruksta ir nieko nereikia. Bet as turiu kruva naujoku, kuriu padeties valstybes atzvilgiu visiskai nesuprantu, nes LK deklaruoja viena poziuri, CP ir Vyriausybe - ta pati, o veiksmai yra priesingi. Yra laikomasi uz visu valdzios tools'u taip nesveikai, kad net negirdimi jokios galimybes apie kompromisus.

Uzsizaide ir tiek.

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Day 1,824, 02:37

O kas sake kad neduos jums ORG? niekas nesake!
Susimildami, neverkite o tarkites. Issirinkite MU kapitona ar dar ka toki kuris butu atsakingas uz ORG o valdzia tegul sprendzia ar jis patikimas.

iPSiArt
iPSiArt Day 1,824, 02:40

Bimbagalvi, banas gali būti už bet kurį Erep taisyklių pažeidimą. Tačiau kaip taisyklė, dažniausiai banai pareina org'oms už tai, jei jų naudotojas multina. Respublik atveju jis teigė, kad savo veiksmais perbėgo kelią kažkokiam adminų pažįstamam, tai tas kerštaudamas užbanino 2 Respublik naudotas org'as (KM ir Informacinę berods), kurias jis beje naudojo privačiais reikalais nuslėpdamas tą nuo valstybės. Aš turiu rimtų įtarimų kad tas pats Respublik multino, kad žaidė ne per vieną acc - faktas.

gliookas II
gliookas II Day 1,824, 02:40

Kaip zinodamas, kad orgu sarasus jie pasleps:

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AqzBMABo80GldENaUGhtb0piXzQ4M1JTME5MbDlDOHc

turiu issaugojes kopija

iPSiArt
iPSiArt Day 1,824, 02:52

Dabar viena svarbiausių problemų - kur garantija, kad perdavus org'ą partijai ar MU nei vienas iš ja besinaudosiančių partijos ar MU narių nemultins? Juk PP yra laikinas asmuo, būriuose keičiasi kapitonai, o kartais ir pačių MU savininkai. Kada org'a yra atiduodama konkrečiam vartotojui "po parašu" atsakomybė yra aiški. Kai perduodama kolektyviniam vartotojui - atsakomybė išsiplauna. Nebent atidavimo atveju laikyti kad atsakingas yra MU ir partijos vadovas 100 proc. ir nieks nesvarbu.

LS HQ
LS HQ Day 1,824, 02:58

Ipsi ar tu nori pasakyti, kad tavo burys kuriam tu pats priklausai yra mulciu irstva o ju vadai sukciai ir mulciai? Mes jau nzn gal 2sav su ta LK visiap taremes Vaisalgai. Tas pats kas dauzyt galva i siena ne ne nene. uzstata duosim ne, issinuomuot ne. Patys priziuret galesit-ne. ...jus protingi-ne:)).
O dabar ka mes matom patys valdzioj sukciavo ir banus gavo. respublik gi ministras. tai kaip cia dabar taip. Jau valdzia pasisiko bet jie sventi, o mes- nenene:)

Mykolas O
Mykolas O Day 1,824, 03:13

Respublik irgi buvo LS ir kurį laiką jam vadovavo. Taigi vadai, pozicijos ir atsakingi asmenys MU keičiasi gana greitai, todėl tas atsargumas turi pagrindo, ir pats Giedriau kiek kartų metei žaidimą.

iPSiArt
iPSiArt Day 1,824, 03:20

Giedriau tikrai nieko nenoriu pasakyti. Bimbagalvis prašė pasidalinti mintimis kur yra to bano rizika, štai ir pasidalinau, neturėdamas nieko konkretaus. Faktas, kad neįmanoma garantuoti, kad CP, ar ministrai turintys teisę naudotis kai kuriomis orgomis pagal gliooko sąrašą kada nors nebus užbaninti kartu su orgomis, nes vieną dieną gali būti kad į tas pareigas bus paskirtas koks nors multintojas. O jis juk nemokės nei nuomos, nei užstato, ir apskritai klausimas ar bus nors kiek nubaustas.

LS HQ
LS HQ Day 1,824, 03:27

Mykolai pirma kart girdziu, kad kazkoks respublik LS vadovavo. Gal jis taip apsiskelbe? Tada as skelbiuosi vadovauju LK. LS savininkas jau metai ir 4menesiais nesikeicia-tai as pats. Be manes yra vadas ST, kada jis mire? Dabar turim dar saunu koordinatoriu CD. man isvis idomu, kaip kazkas be mano zinios gali imt ir LS vadovaut.ST turi mano telefa. Buvo reikalu su LS susijusiu, tai CD man is Airijos rasinejo, skambinejomes kalbejom.(sask Cd taip ir nesumokejai:) )

LS HQ
LS HQ Day 1,824, 03:31

Respublik oficialiai visada tebuvo eilinis narys, kaip ir tu Mykolai. Ar jus jau pagal savo LK klano desnius i ministrus priimat jei tinkama MU atstovauja? respublik buvo ilgametis valdzios zmogus seimo narys ir tik neseniai istojo pasiprases tada pas mus i LS. Jei pagal tokia logika imam, tai TC target pries 3metus multino, kaip jis CP galejo tapt. arba pokstasq jis is vis metus laiko mete zaidima. KODEL JIS LTB valdytojas. KAS CIA PER TRIGUBI STANDARTAI? KOKIUS NESVARIUS ZAIDIMUS ZAIDZIAT?

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,824, 03:33

Juokingiausia, kai komentaruose Lietuvos išdavikai apsimeta besirūpinantys jos gerove 😃

Mykolas O
Mykolas O Day 1,824, 03:37

Aš nepriklausau LK klanui, čia pirma. Išėjau iš LS nes jam vadovavo respublik čia antra, ir jis nebuvo paprastas narys. . Tu vėl bandai viską apversti aukštyn kojom, nes pirma sakei, kad LS mulčių nėra, o pasirodo vienas ėjo pareigas, organizavo misijas ir t.t., kad oficialiai nebuvo vadas, pagal tave, bet užėmė tokias pareigas. Nereikia drąsiaus tipo didžiųjų raidžių, kaip LS visi skriaudžia ir niekina. Dėl šios problemos net stojai išvien su Gliooku II, kurį irgi visada skriaudžia LK

LS HQ
LS HQ Day 1,824, 03:38

Na tai Mykolai reikejo ir pasiust ji ant triju:)). Cia man primena dialoga su dps. as ta klausineju kas ten ji santazavo balsuot ir ko jis ant LS stumia nesamones, tai jis man i chata privatu Pantera7 is LLS atvede.:DD. Nu galvoju blyn prie ko cia LLS,. Beje zmones valdzioje keiciasi danziau nei LS MU. Musu vadovybeje yra is viso 10zmoniu dabar. amziaus vid. 30-32 metai. Zinoma real yra real ir visko buna, bet kiek gali Mykolai blogo pasakyt apie LS ir kiek mes apie valdzia?

LS HQ
LS HQ Day 1,824, 03:42

Ir dar kai kas Mykolai as stoju TIK UZ LS IR VISADA UZ LS, ne uz glooka ne uz Zyga ir net ne uz ar pries respublik. Jei mes visi stotume su glooku tai LT prasidetu pilietinis karas.😁 Zinoma Lk galetu savaitele prisimdyt visokiu lenku kol biudzeta istustintu. Bet lenkai turi savo valstybe, o mes esame cia ir dabar:). Man asmeniskai dideliu problemu nebutu jei pats zyga MU orga valdytu ir monetary markete su mus goldu zaistu(i pliusa aisku o ne spec i minusa:) ).

danisltu
danisltu Day 1,824, 03:44

O galima paklausti kam priklauso organizacijose esantys pinigai ? pvz cia yra 500 gold http://www.erepublik.com/en/economy/citizen-accounts/3062648

Mykolas O
Mykolas O Day 1,824, 03:47

ir kuo baigtųsi toks pilietinis karas? eLT subirėjimu, nes su tokiu ekonomikos ir buy gold moduliu šis žaidimas ir taip kabo ant neįdomumo ribos. Dps irgi multis(jeigu mes apie tą patį dps) ir aš nesuprantu kodėl tokias paraleles vedi su šiuo pokalbiu. Aš nesakau nieko blogo apie LS, gražu kad darot daug žalos ir esant viena rimtesnių jėgų eLt, bet eLietuvoje karinės chuntos valdžia.

Sierasss
Sierasss Day 1,824, 04:07

kam priklauso - tai netinkamas klausimas. dabar priklauso "niekam".
daug reikšmingesnis klausimas - kad nusės nauda, šiuo auksu pasinaudojus, atlikus kelias operacijas :_)

iPSiArt
iPSiArt Day 1,824, 04:08

Mykolai O, Respublik, buvo vienu iš LS būrių (regiment) vadovu nes labai aktyviai siūlėsi į tas pareigas. Aplamai, kiek pastebėjau, jis turėjo labai keistą bruožą siūlytis į visas vadovaujančias pareigas kur tik beateidavo. ir LMS PP, ir porai ministerijų vadovavo ir SP tapo ir etc. Kita vertus ar dabar viską kam jis vadovavo laikyti nepatikimu? Buvo dalykai, kuriuos jis nuslėpė ir nuo valstybės, ir nuo LS. Pats išsiaiškinau, kiti išsiaiškino. Tada reagavo. O kaip reaguot kai nežinai?

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.