Ambient on/off

Join the new world

 

Visa tiesa apie LK reforma

Day 1,917, 15:23 Published in Lithuania Lithuania by TheUnit MoGoM

Sveiki, šiandien jau vasario 19 diena, praėjo lygiai 1 mėnuo ir 9 dienos, nuo LK vado Arius Nesakysiu išrinkimo ir 19 dienų nuo treniruotės “Brėkštanti aušra”. Tai tikrai nemažai laiko, bet ar kas pajudėjo? Su liūdesiu galiu pareikšti, jokia reforma nevyksta...
Vasario 10 dieną, mūsų LK vadas pažadėjo, kad vasario 16 dieną bus pateiktas naujas LK statutas Seimui, bet ar jis buvo pateiktas? Atsakymas NE!


Akivaizdu kad mūsų gerbiamas LK vadas yra suinteresuotas, kad LK reformos nebūtų. Nuo pat pradžių jis nerodė jokios iniciatyvos, šiuo klausimu. LK komisija buvo tik akių dūmimas, nes jis sumete MU atstovus į vieną čatą, kaip kokias avis ir net nesugebėjo pradėti LK komisijos pirmininko rinkimų. O ką gali padaryti palaidos avys, be lyderio avino?
Nepaisant šio fakto, LK vadas sukūrė slaptą draugų komisiją, kuri ale rengia naują LK statutą, bet įdomiausias faktas - kas į ją ieina?
Tai žmonės, kurie pagal Arių prisidėjo labiausiai prie naujojo LK statuto kūrimo, tai visiems logiškas sprendimas turėtų būti, kad jie taipogi priklausyt7 naujai slaptai LK komisijai? Bet deja...
Apie šios “darbo” grupės sūkurimą niekas nenumanė, kol yla neišlindo į viešuma ir visi apie tai sužinojo. Jei nebūtų Arius buvęs prispaustas prie sienos, ar apie jos sūkurimą žinotume dabar? Nebūtume! O jis netgi ir nesiteikė apie tai kam nors panešti, tame pačiame “LK reformos” pokalbių kambaryje visi jau prisidiskutavę ir daugelį dalykų nusprendę laukė tolimesnių naujienų ar veiksmų iš LK Vado. Bergždžiai.

Dėl LK vado neveiksnumo, kalti tik šie žmonės, kuriems jis dirba : Nutzzz, Lurk, Migasss, ZygaLTU, Marzzz, Funnyte, Magnus Dux ir Vorloniukas. Šie žmonės yra suinteresuoti, kad LK reforma neivyktų, visa tai parodė parodijiniai LK vado rinkimai. Nes pusė už Arių balsavusių žmonių, buvo laikomi tik dėl balso.

Vorloniukas iškarto po rinkimų paliko LK vadovybės chatą.

ZygaLTU prie LK vadovybes buvo pridėtas priverstinai, nors pažeidė statutą, bet juk šiai kompanijai tai nemotais.

Nežinau kas vyko po rinkimų,nes už kelių dienų buvau pašalintas, kaip koks šuo, iš LK vadovybės chato.

Nors visa šia LK reformą buvo galima padaryti per 2 savaites, bet praejo beveik pusantro mėnesio ir pradžios dar nesimato... Visas dabar kuriamas LK statutas yra beveik identiškas mano siūlytam LK moduliui per LK vado rinkimus. Pats kol buvau LK komisijoje, siūliau nemažai idėjų, bet Ariui žinoma tai nebuvo įdomu. Šiuo metu tas naujasis LK statutas yra paremtas LS pateiktu LK moduliu, paimta iš mano modulio ir senojo LK statuto biurokratinio mechanizmo, kad LK vadas yra aukščiau už CP ir jį rinks visa “senoji chebra” su savo 6 mėnesių exCP kompanija ir belekokiu kiekiu patikimų žmonių LK vadovybėje.

Pabaigai galiu tik pasakyti, man tikrai apmaudu, kad eLietuva nuo pat atsiradimo pradžios neturėjo ir nežinia kada turės normaliai funkcionuojančia Lietuvos Kariuomenę.

 

Comments

TheUnit MajoNingyo
TheUnit MajoNingyo Day 1,917, 15:28

Ant lauzo tuos velnius!!!

Nacionalistas
Nacionalistas Day 1,918, 15:18

Ant laužo Ūdrą ir pararamą, kurie būdami CP nevykdo LK reformos. Prieš tai bent jau šiokia tokia, nors ir įdinga sistema buvo. Šis elitas ne tik kad sužlugdė aną sistemą, bet ir nieko nepadarė dėl naujosios. Jeigu jau einat į CP tai žinokite, kad ten ne vien kalbėti ir trolinti reikia, bet ir dirbti mokėti.

Už LK sugriovimą ir reformos nebuvimą atsakingi du žmonės - pararam ir udra.

D..C
D..C Day 1,919, 01:44

Ant lauzo!!!! Dar ir D..C pridedam, kadangi geru zodziu buvau paminetas Ariaus straipsny 😃

Mindziuss Day 1,917, 15:30

Comment deleted

Sharass
Sharass Day 1,917, 15:32

Matosi jau šviesa tunelio gale, pasiskaityk mano interviu prieš leisdamas tokį straipsnį : D

Mindziuss Day 1,917, 15:33

Comment deleted

Mindziuss
Mindziuss Day 1,917, 15:34

Manyčiau Arius Nesakysiu bus nieko prieš, jeigu ateisi ir dirbsi, siūlysi, kursi. Parodyk daugiau iniaciatyvos, nenuleisk rankų 🙂

O dėl "... ir pradžios dar nesimato..." tai, manau, kad jau viskas lyg ir į pabaigą - statutas jau paruoštas - tereikia redaguoti.. Tad pradžia jau senai senai buvo 😉

Mindziuss
Mindziuss Day 1,917, 15:35

Ir ko tų komentarų neleidžia redaguot - Plato dirba ir nedadirba... 😕

Sharass
Sharass Day 1,917, 15:35

Balsų straipsniui pirkai? 😕

Mindziuss
Mindziuss Day 1,917, 15:37

Tradicijos yra tradicijos 🙂

Mindziuss
Mindziuss Day 1,917, 15:37

Negi sunku per 14min 63 VOTE surinkt? 🙂

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,917, 15:51

Pirma nakties Lietuvos laiku((((: Takrai, tikrai nea...

Brisiaus Galas Day 1,917, 15:46

Comment deleted

Sharass
Sharass Day 1,917, 15:51

: DD

Serminatorius II
Serminatorius II Day 1,917, 15:56

Naujesni žaidėjai šito nesupras bet tas jovalas yra jau senokai 🙂 Tas pats per tapatį su tais pačiais veidais kurie "ale daro" bet iš esmės nieko nepadaro. Kartais pagalvoju nafik išvis jūs stengiatės? Kaip ir buvo vadinamoji "eKonstitucija" kuri buvo parašyta taip ir čia rašo vos ne tapatį chebra. Išeikite į lauką, naujų įdėjų pasigaukite o tai jau visai išsisėmėt.

TheUnit GaaN
TheUnit GaaN Day 1,917, 22:16

Pasistengus, kad dabartinė valdžia nieko nenuveiktų. Grįš senoji. O ir pinigų LTB atsirado, pasidalins arppusavyje ir vėl žydės.

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,917, 22:37

Grąžinkit mogom melejoną, o tai tuoj neturės už ką balsus pirkt

Arius Nesakysiu
Arius Nesakysiu Day 1,918, 23:04

erezijų skleidimas, o ne straipsnis - šiek tiek tiesos ir šiek tiek melo (dar nuperkama balsų) - labai geras užtaisas piktai liaudžiai. Tad pakomentusiu tik teisingus teiginius - statutas turėjo būti baigtas vasario 16 d. proga (principe jis ir baigtas - tereikia perskaityti CP ir išsakyti pastabas), bet išėjo, kaip išėjo, jei pastebėjote nebuvo net normalaus pasveikinimo tautai švenčių proga, bet čia ne apie tai.

Jei reikėtų išskirti procentaliai kiek prisidėjo pirmosios LK reformos komisijos aktyviausieji, tai liktų tik esamos grupės nariai + Gliokas - jį kogero šiandien pridėsiu prie grupės, nes parodė iniciatyvą priešingai nei straipsnio autorius, kuris per visą laiką nesugebėjo pasiūlyti nieko konstruktyvaus, tik piktinosi kad neišrinko jo.

Dėl tavo išmetimo iš chato - tu ten neturėjei teisės būti, buvai įkeltas tik kaip kandidatas, kuris turėjo teisę tiesiogiai bendrauti su rinkėjais (logiška, kad turėjai ten būti), bet tave įkėlė kas, nepameni?. Kažkaip nutyli faktą, kad nebuvo įkeltas trečiasis pretendentas (o turėjo) į LK vado poziciją, matyt tau buvo sudaromos išskirtinės teisės iš tuometinio CP pusės.

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,918, 00:18

Nuo kada vasario 16d yra tokia didele svente, kad uzbaliavoji 4 dienas? O ta statuta, abejoju ar reikia dar skaityti, aš nebudamas CP žinau kas jame yra parašyta..

Tai pagal tave, dirbo tik DC, kuris dabar yra tavo "draugu:" darbo grupeje? Pasikartosiu dabartinis tavo statutas yra " LS pateiktu LK moduliu, paimta iš mano modulio ir senojo LK statuto biurokratinio mechanizmo, kad LK vadas yra aukščiau už CP ir jį rinks visa “senoji chebra” su savo 6 mėnesių exCP kompanija ir belekokiu kiekiu patikimų žmonių LK vadovybėje." ir nieko daugiau.

Aš buvau pridetas kaip vMOD o ne kaip kandidatas, tavo žiniai.. Bet matai as tau nepatinku, tai gali mane ismesti kaip koki šunį iš čato.. Jei pagal statuta negalėjau ten buti, tai yra zygaLTU negali ten buti ir dar keli is LK vadovybes. Todel cia yra grinai nusistatymas pries mane...

Arius Nesakysiu
Arius Nesakysiu Day 1,918, 00:31

"aš nebudamas CP žinau kas jame yra parašyta.." - taip ir turėtų būti,, nes tu esi komisijos narys, kuris turi prieigą prie dokumento, turi pilną teisę komentuoti ir teikti pasiūlymus, bet to kažkodėl nedarai - tikslingai sieki destrukcinių veiksmų, tai tik patvirtina šis straipsnis su nupirktais balsais

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,918, 00:37

O kodel as turiu dabar teikti mintis, kai jus susikuret draugu komanda? Jei as ir pateiksiu, tu i jas paprasciausiai nekreipi demesio..

Tai nori pasakyti musu CP reikia 4 ar daugiau dienu, kad galetu perskaityti naujaji LK statuta?

As nedarau destrukciniu veiksmu, as tiesiog informuoju tauta apie tavo darba.. Tu geriau dirbi kitus darbus pwz foruma tvarkai, nei uzsiimi savo pagrindine veikla t.y reformuoji LK

Magnus Dux Day 1,918, 23:10

Comment deleted

LS HQ
LS HQ Day 1,918, 23:50

Radai Mogom beda:)). LK vadas yra tas kuri pripazysta MU kariumenes vyr vadai, o ne klapciukai susigalvoje sau titulus. LT tera 2kariuomenes su savo akademijom LS ir TU. LS LK vado kaip ir nerinko. Taip, kad oficiali LS pozicija, kad mes dar vado neissirinkom:)). TU balsavo issirinko kaip suprantu Arius Nesakysiu ar ne:)). Nepatiko galejot protestuot ir iseit is balsavimo komisijos ir nebalsuot.

Erepe kiekvienas zaidzia kaip patinka, vieni BH renka, va as kokius romanus rasau, Akviliutte komiksus piesia Arius statutus kuria, kartu su DC;). Nesu despotas, kad uzdrausciau jiems zaist tai ka jie labiausia megsta.😁 tegu kuria nors ir po 10tu statutu i menesi. As tai vertinu kaip zmogaus kurybine israiska ir tiek..😁 \O ar pripazint ta statuta ar ne vis tiek reikes gale sprest man, Uz mane kitas nepripazins:))
Kitaip sakant TU pasiraitojam rankeles ir mars statutu kurt;)))!

D..C
D..C Day 1,918, 05:24

Ko jus visi kisat mane prie to Statuto 😃 paprase pagalbos tai ir padedu kiek galiu... ir siaip padedu gana mazai, nes del RL neturiu daug laiko

LS HQ
LS HQ Day 1,918, 05:27

tai as nieko pries pagalba statutui viskas ok DC. ramiai ramiai viskas bus gerai, auksciau galva:)

MrEdo123
MrEdo123 Day 1,918, 08:40

siaip geriau padonatinkit man goldo, va tokia rankele prie komentaro... (antra rankele skaiciuojant is kaires)

M0nkis
M0nkis Day 1,918, 00:03

Nu niekaip nepatikesiu kad cia mogoms, jis papraasto rinkiminio straipsnio surasyt nemokejo/nenorejo padielkoj :?

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,918, 00:24

butent pats parasei "nenorejo", o straipsniu as esu parases nemazai, paziurek abiejuose serveruose

M0nkis
M0nkis Day 1,918, 13:37

ir kas dabar pasikeite, kad pradejai noret tuos straipsnius rasyt?😉 just curious

Funnyte
Funnyte Day 1,918, 00:11

Jaučiuosi lyg kokios slaptos organizacijos, įkurtos siekiant kenkti MoGoMui, narė. Taip taip, viskas buvo kruopščiai suplanuota, visi jau iš anksto žinojo, kas ir kada išeis ar ateis į atitinkamus chatus.🙂 Ech, tie paranojikai...

Sarunas Lietuvis
Sarunas Lietuvis Day 1,918, 00:54

Ohoho Magnus, tokiu komentaru is taves nesitikejau, o gal jau cia visai kitas magnus'as? 🙂

Aeternuslt
Aeternuslt Day 1,918, 01:19

Giedriau, paaiškink, gal aš blogai suprantu. Iš tavo komentaro susidaro vaizdas, kad tavo nuomone statutas yra niekinis, LK vadas yra niekinis. Ir apskritai žmonės dirba dėl nieko ir visas to statuto galiojimas priklausys nuo to, ar tu būdamas LS vadas (ne despotas, tavo paties žodžiais) tą statutą pripažinsi? Ar tai tikrai yra viso LS oficiali pozicija? Kadangi savo komentare minėjai, kad taip ir yra. Tai ties kuo tada dirba DC...? O gal čia tavo vieno, kaip užsispyrusio despoto nuomonė? Kažkaip nesueina galai. Vienas iš vadų dirba ir kažką daro, kitas teigia, kad to darbo gali tiesiog nepripažint, nes vadas yra jis. Pakomentuok, kaip yra iš tikrųjų 😉)

Tokiam požiūryje konstruktyvumo nulis. Panašu į užsispyrimą kažko nedaryt ir kažkam prieštaraut iš principo.

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,918, 02:16

Esme kad LK vado niekas dar nepripazino ir neturi visuomeneje autoriteto, ir tokiais jo poealgiais kazin ar kada tures. O kad ji isrinko savu zmoniu grupele, tai nieko nereiskia

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,918, 03:02

kai ilgai kartoji tai net ir visiškas briedas tiesa patampa - tuo vadovaujies?
ką reiškia "niekas nepripažino"? čia turi omenyje TU būrį? ar tau užtenka GW pasisakymo, kad jau už visus spręstum? komentare, kurį komentuoji paminėta, kad vienas iš LS vadų (D..C) dirba su tavo "niekieno nepripažintu" vadu. dirba ir gliookas ir kiti. tai čia irgi "niekas nepripažino"?
blevyzgoji, tamstele ir tas pačias nuskriausto berniuko daineles giedi. Na neišrinko tavęs LK vadu, būk vyras ir susitaikyk su tuo.

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,918, 03:09

Vien tas kad padeda sukurti LK statuta, tai nereiskia kad LK vada Arius Nesakysiu laiko tinkamu siam postui, jo autoritetas yra niekinis..

Tauti pirma pasikalbek su kitais MU vadovais ir paklausk ar pripazysta ariu ar ne, tada komentuok.

Funnyte
Funnyte Day 1,918, 04:25

Tai nepripažinkim ir CP, už kurį nebalsavom, nepripažinkim ir KAM, URM nurodymų, nes žmonės, užimantys tas pareigas, atrodo "nefaini" (ir kodėl turėtume klausyt karinių nurodymų iš žmonių, kuriuos paskyrė vienas vienintelis žmogus - CP, kuris, beje, irgi nefainas???), nepripažinkim Seimo pirmininko... Gyvenkim chaose ir žaiskim kiekvienas sau, jei vos tik kažkoks sprendimas netenkina. Beje, komentare nieko netaikau konkretiems asmenims, tiek CP, tiek jo komandai didelių priekaištų neturiu.

Evil Rudolph
Evil Rudolph Day 1,918, 03:33

Esmė ta, kad kol statutas nesurištas su žaidimo mechanika, jis tėra niekinis paprastas lapas, kurio kažkas nori tikėt, ar jo laikytis. Čia yra žaidimo paįvairinimas kažkam..

LS HQ
LS HQ Day 1,918, 05:19

Mygatukas kaip pirstu i aki. Aeternus Arius paprase DC asmeniskai kad padetu jam statuta kurt na tai ir kuria zmogus. Geras DC nesikandzioja padeda:). O jei klausi manes Uz ka mes turim pripazint vada kurio rinkimuose net balso neturejom. Taip jis neturi mano akyse jokio legatimumo, o kazookie Nutzzz Magnus dux ar Funnyte man cia neisrinkines ko cia klausyt turim. Sau jie vada issirinko na tai ir turisi lai. Tas pats ir su Mogom:). Patys issirinko ir dabar skundziais kad jau 2menuo o kariuomenes ner tik statutas amzinas

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,918, 02:02

Šarai, matai.. kai tiek kartų skleidžiama dezinformacija, jaunesni žaidėjai net patikėt gali tuo lūzeriu. Realiai tai ką - jis niekada nieko nedirbo, tik verkė, nu toks erepublikinis agurkicho-paksiaus atitikmuo...
Iš kitos pusės - malonu, kad netgi gerą mėnesį iš eilės te-twoclick'inant ir bepasakant vos vieną-kitą žodį GV/LNP chate, visvien išlieki "dėl visko atsakinga". Pasirodo, ne veltui yra toks posakis, kad "legendos nemiršta" - išties dėl šio dėmesio esu palaimintas (:

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,918, 02:11

Nieko nedirbu? : D Zmogau atsibusk viena karta.
Ar tu cia apie save kalbi, jei taip, tai tiesa tu niekada nieko doro nedirbai, nors sedejai LK vado poste 2metus

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,918, 05:56

"Iš kitos pusės - malonu, kad netgi gerą mėnesį iš eilės te-twoclick'inant ir bepasakant vos vieną-kitą žodį GV/LNP chate, visvien išlieki "dėl visko atsakinga". "

Man sita fraze patinka, zmogus kuris 2-klikina yra LK vadovybeje ir balsuoja LK vado rinkimuose. Dar kyla klausimu apie LK vado rinkimus ir ju tikruma?

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,918, 07:58

Vėlgi - puikus posakis: "cirkas išvažiavo, klounas pasiliko"... Rinkimai įvyko gerokai seniau, nei prieš mėnesį, tad - dezinformacija po dezinformacijos; nieko keisto iš tavo pusės 🙂

iPSiArt
iPSiArt Day 1,918, 02:50

Vau, balsų užpirkta, kad straipsnis būtų TOP-populiarumo. Matosi, kad neturi kur pinigų dėti... LOL

P.S. MoGoMai, o ką tu dirbi? Per tuos kelis mėnesius mačiau tave tik komentaruose. Pararamo kadancijoje buvai viceKAM, bet auditoriai negalėjo pasakyti ką tu ten padaręs per tą mėnesį. LK reformų komisijoje tavo darbo irgi buvo nerasta - ateidavai pavaryti ant kitų. Tai mane iš tikrųjų nustebintų žinia, kad tu ką nors be komentarų rašymo sugebi veikt.

P.P.S. o kur pastraipa "LNP- vagys, grąžinkit melejoną!!!!!"? Išsikvepi, MoGoMai, išsikvepi... Senatvė...

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,918, 03:00

Taip buvau viceKAM ir padejau manvydui leisti KAM nurodymus, ju isleidau apie 12~.
Jei apie LK komisija, tai vien cate buvo pateika mano apie 7-8 idejos, o LK statuto sheet parasiau 6~ komentarus, ko dar brangusis nori suzinoti?
Prie ko cia LNP vagystes ir LK reforma?

iPSiArt
iPSiArt Day 1,918, 03:35

7-8 idėjos...? Oho... Kažkas nauja.. Gal būtų galima išgirst pakartotinai, ką būsiu praleidęs? 😉

Kiek mačiau KAM nurodymus bent jau LK vadų chate leido M'anvydas. Sakyčiau keistai atrodytų jei tas pačias nuorodas į paruoštuką sumėtytų ir paskelbtų jau kitas žmogus, bet anyway, ne man spręsti darbų pasidalinimo klausimus.

Tam, kad atsakyti į klausimą prie ko čia LNP vagystės ir LK reforma, pirma reikėtų atsakyti į klausimą - prie ko čia vagystės ir LNP. Kai sugebėsi į jį atsakyti, bus labai paprasta atsakyti ir į tavąjį. Aš, matai, dar nemačiau tokių stebuklų kad visa partija (>130 žmonių) pavogtų kieno nors acc ir visi paeiliui jį apturėtų. Kadangi net nesugebi parašyti kokiam "LNP nariui" atidavei savo prisijungimo duomenis, sakau kad esi tiesiog apgavikas ir trolis. P.S. jei atidavei kokiam net 2 savaitės kaip LNP nariui Voldemortui - nu ką tau pasakyti... Galėjai iš karto Bil2kui atiduoti...

gliookas II
gliookas II Day 1,918, 07:58

o. pisiartas su savo kilometrine rasliava vel atejo pasusikineti diskusiju 😃 Tokius kaip tu КАЙФОЛОМ vadina:D

kiprastk
kiprastk Day 1,918, 03:34

Kur mano meliooooonai???

RytisM
RytisM Day 1,918, 03:48

mirtis apgavikams!

Sarunas Lietuvis
Sarunas Lietuvis Day 1,918, 05:08

Magnus, beda ta, kad nuo tu laiku kai buvau LK nieks i geraja puse nepasikeite. Su tom reformom visada budavo pilstoma is tuscio i kiaura, o apciuopiamo rezultato neatsirasdavo.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.