Ambient on/off

Join the new world

 

Vidutinybės išpažintis

Day 1,816, 04:24 Published in Lithuania Lithuania by Mykolas O

Vidutinybės išpažintis.

Sveiki eLietuvos elitas, padugnės ir naujokai. Seniai nieko nerašiau, jei tiksliau tai tylėjau 254 dienas, gal ir gerai, grafomanų ir spaudos teršėjų visada užtenka. Jau seniai kirbėjo mažytis noras pasidalinti pastebėjimais, bet jį visada nuramindavo didelis tinginys. Nemokantiems skaityti linkiu gero laiko su merginomis.Straipsnį paskatino parašyti puikus naujoko straipsnis (pamaitinkint alkaną ) apie tai, kaip sunku išgyventi naujokui. Man, vidutinybei, taip pat. Bet pažvelgime į viską žaismingiau.
Erepublik žavus tuo, kad jame nėra restartų, naujų sezonų viskas eina liniją, tu niekada nepavysi kito žaidėjo, jei jis pakankamai prakutęs, nesulaukęs jo mirties ar neinvestavęs realių pinigų. Toks dėsnis ir tai daro žaidimą savotiškai sadomazohistiniu, nes pastangos neduos maksimalaus rezultato. Aišku, aš klystu, nes yra daug pavyzdžių, kai žaidėjai gabumų + laiko + pagalbos + sėkmės padedami pasiekia labai daug ir daug ką pralenkė, telieka jiems pavydėti.Kaip tampama vidutinybe?

Kai vidutinybė dar buvo jaunas eLietuvos pilietis, norėjo būti kariu, nors protingi dėdės sakė, pirmiau susitvarkyk verslą, tada visus prisivysi ir jėga. Bet galbūt vidutinybe gimstama nes, net ir būdamas naujoku, ir ji neužsiėmė rimtu verslu (laiko ir noro trūkumas). Taigi, sužlugus ekonomikos moduliui, liko sėdėti prie suskilusios geldos ir bando verstis. Nors nėra viskas taip blogai, kartais pritrūksta kokio q7 ginklo, tada išnaudoja kelis sukauptus snikeriukus, pasiima medalį už karą ir gyvena toliau, tą patį daro ir kai trūksta goldo treniruotėms, deja, už ką jas dar labiau patobulinti, nežino, gal kas patars vidutinybei? O dabar tiek pagal reitingą, tiek pagal žalą, tiek pagal žinomumą vidutinybe laikosi vidurio.Kaip vidutinybė BB darė.

Perskaitė kartą vidutinybė, kad eLietuvoje vyksta BabyBoom, o jam tetrūksta tik keturių pilietukų iki SB medalio, kuris taip gražiai atrodo, toks geras žmogus išskėtęs rankas. Perskaitė, kad yra kitas žaidimas, kuriame galima siųsti spamą ir laukti aukso, krentančio iš dangaus. Prisiminė vidutinybė ir tai, kad prieš kokius penkis metus ištisas naktis prasėdėjo prie to žaidimo. Kadangi ši vidutinybė humanitaras, tai nemoka visokių programų daryti, teko rankiniu būdu, aišku pažaidė neilgai, išsiuntė kokius keturis šimtus žinučių – gimė trys vaikučiai, vienas užsibaigė iškart, kitas atnešė pusę auksinio ir dingo, o trečias teikia bent truputį vilties. Taip ir gyvena vidutinybė laukdama aukso iš dangaus. Beje, vidutinybė ne tik kvietė visus į patį šauniausią erepublik žaidimą, bet ir klausė, kiek kvietimų gauna žaidėjai, pasirodo, tikrai nesnaudžia eLietuvos liaudis, kiekvienas atsakęs teigia gavęs nuo vieno iki penkių kvietimų, kai kurie tiek gauna per dieną. Atakuojam ir rezultatai neblogi.Laukite tęsinio, dar vidutinybė nori pasidalinti savo mintimis apie politiką ir karą, svarbiausius, dar nevisai užsilenkusius modulius.

Pagarbiai, vidutinybė Mykolas O.

 

Comments

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,816, 04:27

Vis dar esi trečioj divizijoj esi, nėra taip jau ir baisu : )

Nukainotas
Nukainotas Day 1,816, 07:09

Visai geras : )

iPSiArt
iPSiArt Day 1,817, 13:14

nu ir aš sakau - originalu, taiklu, gerai sudėliota. vote.

Vilkas Pilkas
Vilkas Pilkas Day 1,817, 18:24

bravo

kleitas
kleitas Day 1,818, 01:43

užkabino...

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.