Ambient on/off

Join the new world

 

Vemendje!!!

Day 1,796, 21:08 Published in Albania Albania by Tiger Ramadani

Tiger Ramadani aktualisht kryetar i partis fronti kombtar shqiptar
ate dite kur ishin votime u futna ne ket parti per te votuar dike dhe te nesermit pash tek sa vinin mezazhe urime kryetar un as qe e kam ditur se kam qen kryetar ne ket parti as nuk e di se si dhe pje jam ber por me duket se ish kryetari ka mar ban dhe me kan ber mua por un nuk dua te jem kryetar i asnje partie madje as antar vetm kam hr perkosoisht per te votuar
dhe nje shqip foles n fb ish miku im t cilit i kam falur dhjetra gold me tha ne fb multi thash pse tha ke ber multi ne parti per ta nxjerr SPA nga top5
po un j them atij dhe tipave si ai mos ma hani karin fort un lus ish kryetari ne ksaj partie qe te lajmrohet ti jap partin e vet dhe te dorhiqem un nuk jap dorheqje pa ardh ish kryetari apo dikus hqe ka kompetenc per ket gje sepse nuk dua te qoj punen e dikut dem dhe ta marr dikus htjeter partin e ta keqshfrytezoj me dergoni merreni vesh TIGER RAMADANI nuk ben multis nuk i plas fare per parti per politik etj

FLM per mirkuptimin

 

Comments

Tiger Ramadani
Tiger Ramadani Day 1,796, 21:10

STOP paragjykimeve mos u nisni nga vetja per te gjykuar te tjeret sjemi te gjith njesoj

Neverstoperz
Neverstoperz Day 1,797, 01:40

keduaxx....

Elvis Dura
Elvis Dura Day 1,797, 03:28

vote

Hajdaraga
Hajdaraga Day 1,797, 04:54

Kjo eshte burreri.Bravo Tiger
V

Fessti
Fessti Day 1,798, 14:25

Tigri ai e paska marr partin me MULTI edhe osht penalizu ske kurfar pergjegjsie ndaj tije me ja kthy tash partin mirpo osht zgjidhje e jotja .
URIME

populli:
rri drejt se Zoti nuk te humb

Tiger Ramadani
Tiger Ramadani Day 1,799, 02:01

flm fesst po vlla ma mir mos me pas pun me lloj lloj ti e di per qka e kam fjalen 😛

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.