Ambient on/off

Join the new world

 

vasaros skaitiniai

Day 1,694, 21:33 Published in Lithuania Lithuania by Fabrikantas

1. Pagalvojau, o ką jei babibumo tikslais išraiškingai padiskutuotume kur nors čia fantastų forume?

Jei tingit sekti nuorodą: pirmąją pusę teksto cituoju:

Žaidimo reklama teigia, kad šiame politiniame pasaulio modelyje kiekvienas žaidėjas pats pasirenka, kuo norėtų būti: kariu, verslininku, politiku ar spaudos magnatu. Akivaizdu – pasirinkimai nėra lygiaverčiai. Galima sakyti, kad bent kelios skirtingos žaidėjų grupės vienu metu žaidžia erepublik, ir tai yra gana skirtingi vienu metu toje pačioje erdvėje žaidžiami interaktyvūs žaidimai.

Drįsčiau išskirti bent jau šias keturias žaidimo strategijos kryptis:

1. Kariavimas už realiojo pasaulio pinigus. Tai greičiausias būdas padaryti žaidime karjerą. Nesu to bandęs (nesu sumokėjęs nė lito), todėl galiu tik numanyti masterkadrerių patiriamą malonumą, bet nėra jokios abejonės, kad jų įtaka žaidimui milžiniška.

2. Kitas įtakos auginimo kelias – politika. Žaidime realizuotas rinkimų mechanizmas gerai modeliuoja tiek baltasias, tiek juodasias technologijas. Svarbi politinio proceso dalis vyksta šalia žaidimo – skaipu ir kitais interaktyvaus bendravimo formatais (kol kas man ir šito pavyko išvegti). Reputacija ir diplomatija, įtaka ir gebėjimas organizuoti – erdvės kur pasireikšti tikrai yra.

3. Trolingas. Žaidimo mechanika (spaudos modulis, komentarai) pritaikyta specifiniam pasilinksminimo formatui. Visai įmanoma linksmintis plačiu kvailiojimo spektru, nuo kaimietiškų juokelių, iki gilesnės ironijos ir subtilių falsifikacijų. Žaidimo politinis modelis palaiko net ir galimybę infiltruotis į svetimą šalį ir užgrobti jos valdžią.

4. Įvaizdžio kūrimas savo leidžiamo laikraščio straipsniais, iš vienos pusės, yra tam tikra subtili ir elegentiška trolingo atmaina. Iš kitos pusės - tai gali suteikti nemažai RPG pojūčio ir ilgainiui gali turėti teigiamų politinių, karinių ir ekonominių pasekmių.


Babibumo sumetimais diskutuokit, jei to norisi, pas fantastus, ok?

2. Rusijos spaudoje – įdomus straipsnis apie tikrus ir ne babibumus. Ne viską suprantu, bet, atrodo, yra įdomių būdų rinkti ir analizuoti duomenis. Ar mūsų statistikai nerastų ko pasimokyti?

3. Rudenį mėginsiu pozicionuotis viduramžių liestine, ta proga radau avatarų redaktorių su galimybe panaudoti savo nuotrauką...

 

Comments

shdgft Day 1,694, 21:34

Comment deleted

sdgffdh Day 1,694, 23:46

Comment deleted

Pacukass
Pacukass Day 1,695, 01:07

yra įdomių būdų rinkti ir analizuoti duomenis. Ar mūsų statistikai nerastų ko pasimokyti?
<<< Šitą puslapį žino pusė Lietuvių, ko dar mokytis? ^.^

Fabrikantas
Fabrikantas Day 1,695, 01:12

Na, analizės?
🙂

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.