Ambient on/off

Join the new world

 

vasaros atostogos

Day 1,710, 19:24 Published in Lithuania Lithuania by Fabrikantas

Vakar mano karinis laipsnis pasiekė trečią laukinio maršalo žvaigždelę, o nr tapo lygus trims šimtams.

Nepretenduoju į spaudos apžvalgą, bet vieną įdomiausių lietuviškų vasaros straipsnių išspausdino pokstaq angliškai lenkijoje ([EN] Congress elections in [not only] ePoland).

O vienas paikiausių kažkur dingo, neberandu jo (apie žurnalistų sąjungą).Išeinu neilgų vasaros atostogų, tad nusprendžiau pateikti šiek tiek ginklų kainų statistikos. Čia paskutinės trys savaitės:Esu desante (d3 divizijoje), todėl visos Q kainos padaugintos iš 50. Fiksuoju jas rytais, tad skaičiai gali skirtis nuo kaip nors kitaip renkamų duomenų...

Žalia linija („biznis“), rodanti BH prasmę, labiausiai priklauso nuo aukso kainos svyravimų, bet ginklų maltinio (raketos) savikaina šiaip jau pamažu krenta.

Apie tendencijas kalbėti sunku, nes jas įtakojantys faktoriai vis kinta. Man asmeniškai BH pavyko, nors mėginau tik kartą dusyk, pačią pirmą savaitę, kol nebuvo nusistovėję algoritmai.

[update: šiendien ėmiau iš ištuštinau apkabą darsyk]

Dabar gi pavartau mūšių langus, pažiūriu į skaičius, palyginu juos su savo bazūkom ir šokoladukais, mintyse primetu to ginklų maltinio savikainą ir kažkaip vis pagailiu laiko/pinigų.

Kodėl Platonas nusprendė užbetonuoti Q123456 maltinius naujaisiais Q7 bokšteliais?

Manyčiau, raketiniai pokyčiai stumtelėjo žaidimo pusiausvyrą patrankų mėsos (nemokančių už žaidimą) linkui, tad buvo visai logiška padėti bokštelį ant priešingos, auksinės svarstyklių pusės.

Kita priežastis: BH medžioklė, sėkmingai išstūmusi mercenariavimą, leido aktyviausiems dalyviams pažaisti solo. Treniruočių karai pasidarė įdomesni už teritorinius.

Kodėl Platonui tas nenaudinga? Nes erep biznio modelis laikosi ne vien ant mėsos/aukso priešpriešos (turiu omeny nemokančių ir mokančių už žaidimą populiacijas).

Antra svarbi Platono biznio dedamoji yra realaus pasaulio tautų santykiai ir jų mitai, perkeliami į virtualų ir sukeliantys jame papildomą masterkarderius įkvepiančią įtampą.

Jei kas mokat skaičiuoti, būtų įdomu pažiūrėti, ar yra prasmė dotuoti raketas. Na, rusai puola (gal tai vasaros tradicija kokia?), ir taip toliau.

 

Comments

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,711, 09:09

nereikia lietuvai tokiu proto invalidu, dink is cia ir negryzk...
"įdomiausių lietuviškų vasaros
straipsnių išspausdino pokstaq angliškai
lenkijoje"
...angliskai lenkijoje... Ne rimtai jau nudebilejai...
O apie paikiausia geriau patylesiu... Debilui niekas neisaiskins...

Pacukass
Pacukass Day 1,711, 11:01

laukinio maršalo
====================
O aš prijaukinta nacionalinė jėga, malonu.

Fabrikantas
Fabrikantas Day 1,711, 11:11

Jo, dėl debilo tamsta teisus.

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,712, 13:08

ha geras.... pokstas, garbes narys lenkijoj verkslena ... patriotai sukasi kaip sugeba , neblogas budas susirinkt vote ....juokdarys

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.