Ambient on/off

Join the new world

 

UNO NISU SUVE-INDIKAATOR

Day 1,550, 08:43 Published in Estonia Estonia by Uno Nisu

Täna juhtus see, mida olin pikalt oodanud – saabus kevad! Kohe selline mõnus soe tunne voolas südamesse, jalg hakkas vaikselt popimaid tantsusamme laduma ning tänav kattus kirka säraga, mille allikaks on mu kena raseeritud lõua sees paiknev naerusuu.

Kevade saabumise moment on iga inimese jaoks personaalne. Ühe jaoks algab kevad siis, kui ta näeb esimest kuldnokka või liblikat, teisel garaažist mootorrattast välja lükates, kolmanda puhul paneelelamu aknalaual tomaaditaimi istutades või hoopis metsas lõhnavate lehepungade vahel esimest vett väljutades.
Ja ega ka Uno pole erand. Minu jaoks algab kevad siis, kui märkan esimest kena tagundriga prouat, kes kannab valgeid liibuvaid pükse, millest läbikumavad stringeeritud trussikud on malbelt pringi pepu vahele peitunud.

Ja just selline vaatepilt mind eile tabaski!

Kuna vanadel eestlastel oli komme liblika värvi järgi eesolevat suve ennustada, siis on samasuguse kontseptsiooniga välja tulnud ka Uno. Aastatepikkuse kogemuse, keerulise statistilise analüüsi ning naistepesu poodide külastamise tulemusene on tekkinud hoomamatult täpne suve-ennustus:

TSEKI PEPUT NING VAATA MIDA SUVI SULLE TOOB:


Tavaline suvi


Intellektuaalne suvi


Põnev suvi


Topeltkuum suvi


Kahtlane suvi


Perses suvi

 

Comments

vabastiil
vabastiil Day 1,550, 08:54

Täitsa perses, kui kahtlaselt topeltkuum tavaline suvi tulemas on. 🙂

Mihkel Haud
Mihkel Haud Day 1,550, 09:26

No mitte persetki ei näe!

Holger Von Bear
Holger Von Bear Day 1,550, 10:20

Mainin Alberttile juba ette, et pole mõtet sapist kommentaari kirjutada. See pole see koht, kust sa enda soovitud infot saaks. Siin saavad normaalsed inimesed meelelahutust.

Korrupeerija
Korrupeerija Day 1,550, 12:24

ai mida mu noored silmad peavad nägema : (

Sir Ironman
Sir Ironman Day 1,550, 15:28

Holger, mida sina siin teed, normaalsete inimeste hulka sul küll asja pole

I.See.Wiener
I.See.Wiener Day 1,551, 11:11

perses suvi : D
topelt kuuma suve tahaks küll

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.