Ambient on/off

Join the new world

 

Užsienio arenos aktualijos

Day 1,988, 13:06 Published in Lithuania Lithuania by Udra

Sveiki,

Šiandieninėje spaudoje pastebėjęs informacijos (tiek oficialios, tiek ne) trūkumą, o užsienio politinėje arenoje atsiradus pakitimams, kilo idėją jas apžvelgit. Ne, straipsnis ne apie Švediją ar Skandinaviją. Žvelgsiu į pietus. Ir truputį į rytus.

Įspėjimas: Straipsnis orientuotas į vyresnę publiką, tačiau lips ir smalsesniems naujokams. Straipsnyje pateikiamos mano interpretacijos - jos gali nesutikti su Jūsiškėmis.


Šiandien čia:

1. Rumunija jungiasi prie TWO ?

2. Rusija prisijungia prie CoT!


Buvau išėjęs atostogų, o sugrįžus nustebino žinia: CoT vs TWO. Pasaulio pabaiga!

Intriguoja, ar ne ? Pasidomėkim apie situaciją plačiau. Bebyrant EDEN’ui rumunams atsibodo ir jie (pagaliau) nešą kailį iš jo. Tikslių aplinkybių nežinau, tačiau jie sugebėjo įtikinti dalį TWO aljanso narių pasirašyti su jais MPP. Pirmoji buvo Serbija, poto Slovėnija. Iš po ko sekė oficialus išėjimas iš EDEN. Jie netgi sugebėjo įtikinti Lenkiją ir Jungtinę Karalystę.

Aišku viskas tuo nesibaigia. Pradžiai kitos TWO narės tuo neapsidžiaugė. Vengrija, kuri jau šimtas metų kariauja su rumunais, tuo liko nepatenkinta. Mačiau ir ryškų Estijos prezidento nepasitenkinimą. Manau prie to prisidėjo ir daugiau šalių. Sklinda kalbos, kad juos (rumunus) oficialiai priims į TWO. Kalbos kalbom, oficialių pareiškimų dar nebuvo, bet įtampa tvyro. Rumunai patys tuo irgi nepatenkinti, ką parodo bandymas impyčinti CP, kas aišku nepraėjo. Poto bandė NE permest vengram ar visai jį nuimti (nuo bulgarų), bet irgi nepavykę. Kažkaip neaišku ko jie patys nori.

Pereikim prie dalies, kuri labiau liečia mus - TWO ir CoT santykiai. Kaip žinia, šie du aljansai visada buvo draugiški vienas kito atžvilgiu. Tačiau, paskutiniu metu Bulgarija intesyviai kovoja su Rumunija. Ir čia PYST ir MPP su TWO narėm. Oj kiek čia nepasitenkinimo buvo. Ir grasinimų ir vos ne ultimatumų karais ir skyrybom.

Aišku jei TWO ir CoT pradėtų tarpusavio karą mums būtų nesmagu. Visgi esam tarp 2 TWO narių. Tačiau, vėlgi mano nuomone, karo čia nebus. Nei lenkai mus puls, nei latviai. O mes tai jau tikrai, kad jų nepulsim. Kodėl? Santykiai per daug geri.

Taigi kas iš viso to išėjo ? DAUG įtampos. Bus matyt ką darys TWO su rumunais, beto greitai keisis CP ir situacija vėl gali apsisukti. Mano nuomone, konfliktas bus užglaistytas ramiai. Gal kieno ambicijos bus pamintos, bet pasaulio galo tikrai nebus.Antroji dalis žymiai artimesnė mums ir , asmeniškai man, žymiai įdomesnė. Tai Mūsų aljanso vidiniai reikalai.

Truputis istorijos. Rusija - gana sena mūsų varžovė. Kažkada seniai seniai buvom vienam aljanse, bet mūsų keliai išsikyrė, kai jie prisijungė prie TERRA , o mes į ONE (na ar kas ten prieš juos buvo, esmė ta pati). Apturėjom ir rimtų karų (kai rumunai mus trynė jie padėjo ir kai latviai kvailiojo jie mus trynė), ir ramių draugiškų TW. Kiek žinau mūsų santykiai su jais nebuvo radikalūs, visada susikalbėdavom draugiškai. Tačiau, jie labai puikiai sutaria su švedais ir šiknąsaugiais (Asgard). Tas mums niekada nepatiko. Pamenu dar man būnant CP jie jau vystė mintį dėl jungimosi prie CoT. Aš jiem aiškiai atsakiau, kad kol jie bendradarbiaus su Švedija ir jiems padės - geriau lai net nebando prašyt Mūsų palankumo. Kaip žinia - švedai mūsų priešai ir taškas. O kaip įvardintumėt priešų draugus ?.. Jie ir patys to neslėpė ir aiškiai atsisakė nutraukti visus ryšius su švedais. Kiek pastebėjau, visi poto ėję CP irgi laikėsi tokios nuomonės. Na bent jau Pararam ir Ipsis gana aiškiai tai išreiškė. Magnusas irgi taip sakė, bet apie tai vėliau.

Kita istorijos pusė - bulgarai ir USA. Bulgarija nuo senų laikų gerai sutarė su Rusija, nors ir buvo priešinguose aljansuose. Paskutiniais mėnesiais gana aktyviai kvietė ją į CoT. USA irgi turi gerus santykius su rusais, o jiems prisijungus prie CoT sustiprėjo ir rusus palaikanti pusė. Poto buvo visa Lenkija prieš Rusiją nesamonė. Ten pamaišė kortas, tačiau relaus pakitimo nelabai matau.

O dabar mane nustebinusi esmė. Prieš, berods, kelias dienas pasirodo tiek oficialus CoT pranešimas, tiek įvairūs shout’ai , kad Rusija pagaliau tapo bandomąją (trial) CoT nare.

Vienbalsiai, visų šalių, priimta...

Dafuq??? Suku savaitės senumo VRM ataskaitą.Tai kaip čia dabar suprast?

Įspėjimas: Tolimesnė mano nuomonė grynai asmeninė. Silpnų nervų žaidėjam siūlau neskaityt. Mėšlo drabstyt irgi nenoriu. Ką įžeisiu - iškart atsiprašau.

Suku LT spaudą - nieko (ir dabar vis dar nieko). Shout’ai - keli žmonės išsireiškė. Užsienio žaidėjai išsako savo nuomones. Žodžiu oficialaus pareiškimo iš mūsų valdžios jokio. Pastebėjimas, kad pralaukiau gan ilgai jo.

Žodžiu, einu aiškintis gal čia kokia klaida. Gal mes net nebalsavom ar watafak.

Squibeel - CoT MC (karinių pajėgų vadas).Aha. Tai visgi balsavom. Nieko asmeniško, Žyga, tiesiog šiaip keista.

Tada, lyg ir netyčiom parašo senas pažįstamas žaidėjas. Soris, mielas drauge, bet pasidalinsiu mūsų pokalbiu.Ach tai matai čia ne netyčiukas. O Nimnul - rusų CP.

Rusai planuojasi TW su Švedija (čia ne paslaptis, straipsnius apie tai rašo). Mūsų karas jiems vienodai. Nors ne vienodai - jie specialiai bando mums pakišti koją atkirtinėdami. Mūsų aljanso narė, už kurią mes (jo, visa Lietuva,po vienu parašu ) pasirašėm, viešai ir akivaizdžiai trukdo mums.

Keista tokia situacija. Ir labai neaiškios aplinkybės. Nešauksiu kaip vienas RL (ir erepe tokių yra) veikėjas “Už kiek?”. Nemanau, kad vyriausybė šitaip pasielgė. Tiesiog įdomu, ką rusai tokio pažadėjo?


Tokia buvo mano nuomonė ir pastebėjimai. Nenorėjau niekam “įkast” ar ko apkaltint ir soris jei išpučiau truputį burbulą.

Dėkoju skaičiusiems. Jei patiko - Vote ir Subscribe.

Iki kitų kartų!
 

Comments

jabaslaja
jabaslaja Day 1,988, 13:21

Valdzia tarkit savo zodi!!!

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,988, 13:30

Tai vis dėl to mus pardavė...

Nusivyliau tais kurie vadinasi "nacionalistais"... Jie dar gliooką išdaviku vadino.. Apgailėtini...

Didvyrių Tauta - netylėk!

kiprastk
kiprastk Day 1,988, 15:19

Sūria, kumpią į parūkyt!!!!!!!! Teisibę pavogė Žyga ,negeras Žyga,būūūūū. Sūria,kumpią į parūkyt...

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,989, 02:57

kas yra ciucike? vėl ėst negavai?

Pridurkas
Pridurkas Day 1,990, 12:29

Kiparisas atsilo

gliookas II
gliookas II Day 1,988, 13:38

As kaip suprantu, Magnusas apie sita fakta nutylejo, visa Vyriausybe sedi suraukus?

Siaip tai eilinis Zygos feilas, jau nebenustebino visiskai, bet tai, kad jis dedasi didziu uzsienio reikalu specialistu, tai siek tiek turetu liaudi nervinti mano giliu isitikinimu.

Idomu, kada pagaliau jiems patiems ateis i galva, kad pas lnp feilas po feilo yra, kiekviena kadencija baigiasi kazkokiais sugadintais santykiais, praplautomis valstybes lesomis, neskaidriais tanku naudojimais.

Isvis, LNP kaip uzsienio reikalu specialistai pakankamai save jau parode. Lariokas kai urm buvo - pirmai zadedavo, o po to tardavos su CP. Dariukas - visada budavo veiksnus tik su ambasadoriais, bet niekada kaip tiesioginis URM derybose. Zyga save rode jau visais imanomais budais, bet galu gale jo pozicionavimas baigesi eiliniu feilu sikart. Kas ten dar is ju? Jeigu neatsimenu - reiskias ten nieko verto demesio kaip ir nebuvo.

Vienu zodziu, sikart yra tai, kas ir visada: PRISIDIRBA IR TYLIAI SEDI, GAL NIEKAS NEPASTEBES. Ot ir pastebejome, ot ir nepatylesime, ot ir neuzmirsime.

Nacionalistais kaip dristate vadintis? Jau as visada rusams viska zadedavau, bet skriausdavau juos kaip pridera ir ne karto nieko nedaviau.

BET TAI KA DABAR PADARETE - VISOS LIETUVOS ISDAVYSTE VALSTYBINIU MASTU.

Brisiaus Galas
Brisiaus Galas Day 1,988, 15:05

Ant bačkos užsilipęs Šustauskas šaukia grūmodamas kumščiu. Your argument is invalid. Sorry

Lurk
Lurk Day 1,988, 21:06

tavo gilus isiktikinimas ir tegu lieka giliai, visad atbegi pavaryti ant musu. isvis kam cia tas nuoskauda pili, iskur cia latiox atsirado isviso? Lisk atgal po tuo akmeniu is kurio islindai su savo geriausiu visu laiku cp kandidatu sio menesio.

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,989, 02:58

Štai n@cių @tm@tos puola gintis...

Pacukass
Pacukass Day 1,996, 03:44

Ne Pacas o ŽIŪRKĖ... (facepalm) Ant Ipsio varėt kad kelia š į viešumą o patys dabar iš oro ant LNP varot nors patys feilai esat tik kad jus jau visi užmiršo...

gliookas II
gliookas II Day 1,989, 03:10

Ai tai lurkiokai, sakai reikia eit gliuka apvaryt, nes per daug reiskiasi ir va pora pavarymu su draugeliu ir jo visi argumentai bus atsverti?😃

cia tau ne caps'ais lost, kaip mokykloje, nu ner cia tokiu dalyku

Pacukass Day 1,996, 03:41

Comment deleted

Audriucha
Audriucha Day 1,988, 13:40

😕 neskaniai kvepia....

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,988, 13:41

Ech, gaila logų neplatint reik. Na lai, pabandysiu nupasokot. Kad karas CoT vs. TWO bus jau aišku visiems. Pripažįsta tai ir aljanso vadovybė. Jei mes būsim CoT - mums reiks Rusijos, prieš lenkus nepastovėsim. O karui prasidėjus išlaikyt draugiškus santykius bus labai sunku. Aišku gal jie ir nepuls, bet kas čia žino, kariavę jau esam.

Jei Rusija išsidirbinės - po trial mėnesio mes galim juos vetuot ir jie negalės aplikuot tris mėnesius. Naudos tame nematot? Čia gi trial, o ne full member, jie teisių neturi.

Na o jei mes einam į TWO, tai Rusija šiaip ar taip priešė bus ir tai, kad būtume balsavę prieš dabar vistiek nieko nepakeistų.

P.S. aš tai visai palaikčyiau emjią į du

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,988, 13:42

O už straipsnį vote : )

gliookas II
gliookas II Day 1,988, 13:46

o kodel tu UZ VISA LIETUVA nusprendei? Lietuviai buvo pries ir labai aiskiai tai issake, buvo kazkokia apklausa?

Niekas cia nenori anu matyti CoT ir tai labai aiskiai buvo issakyta. Kaip tu Juozui i akis ziuresi, Zygimantasas?

Uz kiek pardavei Lietuva? Nes iki manes cia gandukas atejo, kad tau bisk kontribucija siokia tokia sumokejo, otkata, kad uztartum ponulius is rytu... pasidalinti nenori su kitais?

Udra
Udra Day 1,988, 13:44

Na jei į trial prisitrynė, tai per sekantį balsavimą atsakyt bus tik sunkiau.

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,988, 13:49

Ne, kaip tik lengviau, nes jie MPP su assguardais laiko, kala už juos, dabar dar atkirtinėja mus nuo jų nepasitarę. Lengviau pasakyt ne ir būt negali : )

Glušiau, neapsimesk, kad nesupranti, kam čia taip padaryta, pats puikiai supranti. O jei ne - pervertinau gerokai tave.

gliookas II
gliookas II Day 1,988, 13:52

Oj nereikia tavo vertinimu, jie mums valstybiniu mastu per brangiai kainuoja. As labai puikiai suprantu, kad tu spjovei zmonems i veidus. Galvojau nesutariam, na bet protingas esi. O pasirodo as irgi tik zmogus ir klysti labai netgi zmogiska

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,988, 13:55

Kas brangiai kainuoja? Kad tave pervertinau?

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,988, 13:48

Nemaniau, kad galima nekęsti žmogaus vien dėl žaidimo... Klydau.

Žyga: "Sugrioviau ABC dabar pabėgsim iš CoT!" Jėgele!

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,988, 13:50

Taip, einam griaut visų aljansų : )

gliookas II
gliookas II Day 1,988, 13:51

Aha, va butent. ABC jau isarde, nors niekas neprase. Sprendejas mat. Valstybiniu mastu.

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,988, 13:56

Referendumas buvo, o čia mat niekas neprašė...

gliookas II
gliookas II Day 1,988, 14:34

zinom mes jusu referendumus su 100 balsuotoju ir ip sekimais. aciu nereikia tokiu

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,988, 14:52

Glušius vėl bijo, kad mulčius jo pagaus : (

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,988, 14:59

Žyga gana prisidirbai tai, kaip jūs tipo "nacionalistai" mėgstat sakyt, būk vyras.

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,988, 15:05

Vaikel, bent žinai ką tai reiškia?

kiprastk
kiprastk Day 1,988, 15:18

Jis nežino, ar jam verta žinot? 😃 Visvien kampo nepagaus 🙂

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,989, 03:04

xD Atbėgo NykRU su ciuciku ir loja kažkuris:D

Pridurkas
Pridurkas Day 1,990, 12:32

Vaikel... vaikel Zyga dar ne vasaros atostogos kad tave is darzelio butu paleide

Audriucha
Audriucha Day 1,988, 13:49

O tai pala cia VRM auditas nesugebejo suzinoti uz ka balsavom ar cia nuomones pasikeitimas, kuris kaip ir norma rl PM? 🙂

Udra
Udra Day 1,988, 13:51

Po savaitės buvo dar vienas balsavimas, kuriame Lietuva pasirodo pakeitė nuomonę.

Audriucha
Audriucha Day 1,988, 13:52

Kazkaip labai primena tikra vyriausybe 😃 PM ryte galvoja vienaip, po pietu kitaip, o vakare treciaip 😃

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,988, 13:59

Udra, per pirmą balsavimą būtume balsavę taip, bet tai Belgija ir Paragvajus (berods) basavo prieš, mūsų balsas nieko nelėmė jau, tai taip išėjo. O kad Rusiją priims į CoT tai čia laiko klausimas buvo, aš nesuprantu, kaip jūs nematot, kad žopa bus, jei principus ištisai rodysi - Rusija nebus CoT, mes būsim, bet vistiek su TWO kariausim. Čia yra esminis klausimas kur mes einam, o ne ar Rusija priimam...

Audriucha
Audriucha Day 1,988, 14:04

ZygaRU O tu gali pasakyt kur mes einam????

Udra Day 1,988, 14:08

Comment deleted

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,989, 03:33

Udra, nu nesi glušas kaip ruslančikas, pats gi supranti, kad geriau vieną kart vetuot po mėnesio nei du/tris kart per mėnesį juos vetuot per kiekvieną summitą ir aiškintis kodėl taip darai. Kas čia jau tokio neaiškaus?

ZIGMANTAS SIERAKAUSKAS
ZIGMANTAS SIERAKAUSKAS Day 1,988, 13:54

Valdžios atstovai, netylėkit. Apšvieskit liaudį kas ir kaip čia yra. Nes info apie tai, kas dabar vyksta, mažokai. Išleiskit straipsnį su oficialia eLietuvos valdžios įvykių versija. Tai ko žmonės nežino, patys susigalvoja. Taisykit padėtį. Tai nėra valdžios kritika. Kritikuoti visada lengviausia. Suprantu, kad tai žaidimas ir RL visi turime, bet parašykite kelis sakinius. Tiesiog norisi žinoti kas vyksta ir manau ne man vienam.

Su pagarba,
Zigmantas

Daecard
Daecard Day 1,989, 11:31

Sveiki,
neesu didis patriotas ir zinovas sioje srityje, taciau aiskiai matau jog hiena pabruko uodega (Zyga) pajutes ugni ir prilipo prie artimiausio liuto nes kitaip prasimaitint negali. O bestija liutuko (Rusijos) ginamas jau pats riaumoja isidrasines... kaip cia i pavirsiu isplauke, kaip cia TEISYBE pasake!?
Kai parazitas kalba uz visa sali... nieko gero nelauk!

Vyriausybes vietoje matau vienintele iseiti:
Голову с плеч! (specialiai Jums ZygaLTU, jog suprastumet SAVAJA kalba)

Saukstas sudo medaus statineje jau skaitomas statine sudo.
Kol dar galim reikia atsikratyt to sh... labai jis jau pakvipo.
Nekantraudamas laukiu nuosprendzio.

P.S. atsiprasau uz sparnuotus isireiskimus, taciau pakest tokiu dalyku nebegaliu, o ir zodziu truksta..

Su Meile ir Pagarba Tevynei,
Daecard

Tautas11
Tautas11 Day 1,988, 13:55

V+S

Del CoT vs TWO. Nepaminejai pagrindiniu priezasciu - JAV. JAV visada ryskiai demonstravo priesiskuma Two aliansui, - to puikus pavyzdys JAV ryskus musimas uz rusus Rusijos- Lenkijos karo metu. O tuo metu JAV spauda mirgejo nuo straipsniu nukreiptu pries TWO. Ir bac - CoT eme ir prieme TWO taip nekenciama priesa. Isiutusi Serbija pasirase MMP su Rumunija, kuri buvo kalbama zadejo airstika ant JAV. Veliau tuo pasieke ir kitos Two nares. Tuo metu Argentina buvo nuslabusi Britanija, o Lenkija palikusi turkus zygiavo padet Britanijai. Greit nuslave argentiniecius - anglai atsiiminejo is lenku teritorijas isskyrus pralaimejo lenkams resistance kovas Welse - anglu spaudoje pasklido gandai, kad lenkai nenori atiduot jo, nes jiems reikia tiesiogini kontakta su JAV turet. Azijoj Montanegras isitaise puikioje judejimo pozicijoje - vidury Indonezijos.

Kas liecia antra puse Rusija prisijungia prie CoT. Kokios buvo pasekmes, kai TWO pasirasinejo MMP su Rumunija, kuri kariauja su Bulgarija? CoT atsakas nutraukt visus MMP su TWO, kurie pasirase sutartis su Rumunija. Taciau Lietuva, kai jos sutartis baiges nepaise CoT nurodymu ir pasirase MMP su Lenkija. Kai svarste rusu priemimo klausima Lietuvai buvo padarytas spaudimas:Lietuva pasirase MMP su Lenkija,- gerai Lietuvai bus padaryta isimtis- bet tokiu atveju ji tures pasisakyt uz rusu priimima. Lietuva pasidave spaudimui. Rusai ir svedai net tiesiogiai saipes. 'Rusai planuojasi TW su Švedija' - neplanuoja, o jau senokai jis vyksta. Sitas reikalas buvo aptartas - pries 3 dienas pasirodziusiam CP straipsni '[CP] Kas, kur, kada?' (komentaruose). Sitas akivaizdus rusu pasityciojimas buvo padarytas tam, kad atkirstu rusai svedus nuo lietuviu. Google translate svedijos prezidento:

NE against Russia
As you have seen - I've put a poll about putting Russia NE. We do this to help the Russians with their assignments. So do not turn against Russia but add focus to Lithuania! For more information on training war against Russia

Tautas11
Tautas11 Day 1,988, 13:59

"NE mot Ryssland
Som visa av er har sett så har jag lagt upp en omröstning om att sätta Ryssland som NE. Detta gör vi för att hjälpa ryssarna med sina uppdrag. Så slå inte mot Ryssland utan lägg fokus mot Litauen! Mer information om träningskriget mot Ryssland kommer senare i veckan."

Google translate:
"NE against Russia
As you have seen - I've put a poll about putting Russia NE. We do this to help the Russians with their assignments. So do not turn against Russia but add focus to Lithuania! For more information on training war against Russia will be later in the week."
Sweden President – intyala

eLietuva apsipazorino - niekas CoT neklauso, rusai viesai kenkia Lietuvai budama CoT to net neslepdama....

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Day 1,988, 14:06

del to mums reikia likti COT, nes rusai nori kad mes isstotumeme is COT vien del ju saipymosi

Balbazauras
Balbazauras Day 1,989, 10:54

Rusai ir rl ir žaidimuose nagli. Jai Lietuva išstotų iš CoT ir eitų į TWO tai nebūtų sprendimas. Taip, eRusija ir eŠvedija tikriausiai viešai išsityčiuotų iš lietuvių, nes jie pasidavė spaudimui. Viskas sukasi apie spaudimą. TW buvo 100% suorganizuotas jau seniai, bet apie tai kalbų nebuvo dar. Kiekviename mūšyje buvo matomas rusų kalimas už švedus, o kartais pasimatydavo ir už suomius. Viskas aišku kaip 2x2. Lietuvai reikia rimties, suprantingumo vieni kitiems, kad mes būtum vieningi, suprastum situaciją ir nedarytum skubotų sprendimų.

Užkirto kelią rusai - užkirto, bet nieko jau nepadarysi, nes mes juk nepulsim rusų, nes jie už mus stipresni, o tuo labiau trial member.
Kol rusai su švedais tw, mes pabūkime gudrūs 🙂 Pataupykime EB, bazookas, tankus. Vistiek tas karas pasibaigs, švedai atgaus regionus, o tada galėsim vėl juos į 1 vartus kalt, o tada ruskiai jau negalės įsikišt užkirsdami mums kelio, nes pasiteisinimai su TW kai vyksta tikras karas nebeveiks 🙂

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Day 1,988, 13:59

Apmaudu kad rusai priimti bandomajam ar kokiam ten laikotarpiui i COT. Vikingai iki siol raso didziuodamiesi kad rusai ju draugai...
Geras straipsnis, nors kazkiek ziniu. Galetu ir CP ka nors parasyti... liaudis ir visuomene liudi be ziniu, ypac dabar kai prasideda idomus laikai ir musu eLikimas.

kiprastk
kiprastk Day 1,988, 14:04

Oi, oi oi :DDDDDDD Geopolitikai 😃 O jūs kartais nepamąstot,kad Žyga padarė ėjimą gudrų? Padarė, tai jau čia išdavystė? Jau geriau kažkur tuputį nusileisti , negu sėdėti nukarusia nosimi po lenkišku padu 🙂 Aišku, nedrįsk ginčytis su Gliuku, gink Die, ne, ne, ne !!! Taigi, kam jau kyla klausimų , paaiškinsiu šio ėjimo svarbą.
Šių dienų faktoriai lemiantys tokį sprendimą:
Karas atrieda atidunda ...papildomos sunkaus kalibro sąjungininkai reikalingi? Ar aš jau klystu? Aišku, gali visko būti, matot, nežinau kaip LLS grietinė nusprendė .
Nagi, susėskim, gudročiai, aplink seną stalą ir pagalvokime. Karas bus, teks kariaut su Lenkija ir kitais jų draugais... atsilaikysim? Ne... sėdėsim po padu, cypausim koks lenkas blogas, Seimo 3 kart neleidžia išsirinkt.
Praeitą kartą priešinosi kiti nariai. Jau ir praeitą kart būtume balsavę už,bet priešinosi.

Tiek tenorėjau pasakyt 🙂.

Audriucha
Audriucha Day 1,988, 14:07

geriau po rusisku padu sedet? ir net kai neatsiklaus?

kiprastk
kiprastk Day 1,988, 14:15

Rusų baimė? Ateis ir galvą nuraus? Tik vartotojo vardas labai jau keistas, užneša man į vienos rytų slavų grupės RUSŲ kalbą. Beje, rusai nepuls, neokupuos, nePTO'ins. O žingsnis žengtas žvelgiant į ateitį,aišku to jūs nepripažinsit, neigsit, bet tiesa yra tiesa,jos nepaneigsi, jos nesufalsifikuosi 🙂.

Audriucha
Audriucha Day 1,988, 14:26

Uoj tik nepradek. Jeigu is niko sprest tu isvis bankrutavusios salies pilietis 😉 anyway man PL atrodo patikimesni uz RU. Kiek atsimenu is RU daznai susitarimai lauzomi budavo o ir daba uz silkiaedzius gerai dauze 😕 o del falsifikavimo nesisvaidyk frazemis, kurios daugumai jau juoka kelia.

kiprastk
kiprastk Day 1,988, 15:21

Ta dauguma tai kas? Tovarisch LLS?

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.