Ambient on/off

Join the new world

 

Trešā atskaite

Day 1,962, 03:08 Published in Latvia Latvia by Carlozs

Sākšu ar atvainošanos, ka šodien tiek publicēta trešā, nevis ceturtā atskaite, kā biju plānojis. Lieldienu brīvdienas nedaudz izjauca manus plānus.Tātad pēdējo divu nedēļu laikā skaisti pastaigājām pa skandināviju, diemžēl beigās tikām atspiesti atpakaļ. Tas gan nebija īsti zviedru nopelns, jo izšķirošajās kaujās zviedriem nopietni palīdzēja EDEN un Krievija. Tā kā bija labi redzams, ka latvieši savus iekrājumus ir izsituši un bez nopietnām valsts apgādēm karu turpināt būtu neiespējami, tad tika dota zaļā gaisma Lietuvai. Ar Lietuvas CP par to ilgi diskutējām skype. Pagaidām izskatās, ka arī Zviedrija ir savus resursus izsmēlusi un nopietni pretoties lietuviešiem nespēj.Ir samazināts VAT ieročiem, tādējādi uzlabojot vietējo ražotāju konkurētspēju tirgū. VAT tika samazināts ar cerību, ka zemākas cenas liks vairāk pircējiem izvēlēties vietējo preci, nevis šaujamos iegādāties ārvalstīs.

Tika parakstīti arī MPP ar Poliju un Bulgāriju.Ar nelielu atskaiti par naudas jautājumiem var iepazīties Jesus Allmighty rakstā: Situācija CBoL un nodokļu samazināšana.Ar šo rakstu pie viena arī piesaku atkārtoti savu kandidatūru prezidenta amatam. Uzskatu, ka esmu labi veicis sev uzticētos pienākumus, lai gan ir lietas, kuras, kā pats uzskatu, var noteikti vēl uzlabot. Kā piemēru varu minēt pagājušās nedēļas iztrūkstošā atskaite par padarīto.Lai arī mana iepriekšējā priekšvēlēšanu kampaņa bija īsa, tomēr savu solīto esmu spējis izpildīt - valsts finansiālā situācija ir krietni vien uzlabojusies. Saņemot amatu, manā pārvaldībā nonāca aptuveni 600g (512g un 21781,63ls). Mēneša laikā šis skaitlis ir kļuvis krietni lielāks. Uz doto brīdi CBoL kasē ir aptuveni 800g, kā arī 34k naudas valsts kasē.Par tiešo karu - uz doto brīdi esam vienojušies ar Lietuvu, ka viņi turēs Zviedru teritorijas. Tomēr gadījumā, ja Zviedri sāks atgūties un atkarot savus reģionus, Latvija ir gatava atkal doties iekarot skandināvu zemes. Tieši tāpēc iesaku visiem uzkrāt tankus, jo ātrāk vai vēlāk, bet tas brīdis pienāks.

Ar cieņu,
Carlozs

 

Comments

vanadzinsh
vanadzinsh Day 1,962, 04:11

"Otrā atskaite" ir publicēta 1942 dienā, "Trešā atskaite"- šodien, 1962 eRepublikas dienā. Divdesmit dienu ilgs klusēšanas periods presē... Esi pārsitis visus prezidentu klusēšanas rekordus, vismaz manā atmiņā. Klusējošais prezidents.

Carlozs
Carlozs Day 1,962, 04:43

kā jau minēju, tad atskaite bija plānota pagājušās nedēļas beigās, bet iejaucās Lieldienas manos plānos. reizēm dzīvē gadās neparedzamas lietas.

vanadzinsh
vanadzinsh Day 1,962, 06:28

Neko nepārmetu, tikai konstatēju faktu. Atceros, vienam otram CP par nozušanu uz nedēļu tika kārtīgs ļembasts sarīkots... Šoreiz viss vēl ir diezgan veiksmīgi beidzies.

Carlozs
Carlozs Day 1,962, 07:02

nu es jau nebiju nozudis, tikai rakstu taisīt nesanāca laika. kas vēlējās, tie visu laiku varēja un arī sazinājās ar mani skype vai erep vēstulēs

Telefons112
Telefons112 Day 1,962, 04:15

Šoreiz būšu ļoti lakonisks - man ir kauns, ka mums ir tāds prezidents.

tothebromobile
tothebromobile Day 1,963, 06:29

Ne lakoniski, ne arī kā savādāk - neizsakies. Tu nemaz nezini cik grūti ir būt par prezidentu, tāpēc paturi muti ciet un kad būs pieredze, tad kaut ko tādu kādam arī varēsi teikt.

Visvaldis II
Visvaldis II Day 1,962, 04:40

Es domāju, ka kritika ir pamatota, bet jāatzīst arī pašiem sev, ka neviens neviens pēdējā laikā nav tik strauji palielinājis CBoL naudas daudzumu.
Jāatzīst arī, ka beidzot ir sakārtota ekonomika, ir PLĀNS ekonomikai, kā arī beidzot mēs vispār paši redzam cik daudz naudas mums ir.

Es, protams, arī gribētu, lai prezidents vairāk komunicētu, bet kamēr valstij ir iespēja izsisties un nodrošināt jaunajiem spēlētājiem labāku nākotni, tad kāpēc ne?

Kā arī notika salīdzinoša normāla komunikācija ministru čatā, kas deva cerību.

+ patika komentāri FRAG čatā.

Uz priekšu, ja darbs ir iesākts, tad domāju tas ir jāturpina, 1 mēnesis tomēr ir mazs laiks, lai audzētu muskuļus.

Telefons112
Telefons112 Day 1,962, 04:56

Vai naudas daudzums ir strauji palielinājies, tas nav zināms, jo premjers nav sniedzis atbildi uz jautājumu, cik tad viņš ar savām spekulācijām ir nopelnījis. Viņš esot uz CBoL sabīdījis naudu no citām organizācijām, tāpēc varbūt izskatās, ka ir vairāk naudas. Protams, noslēdzot mazāk MPP, tiek radīta ilūzija, ka it kā mistiskais ''ekonomikas plāns'' darbojās. Šī necaurspīdīgā sistēma ir radīta, lai skaitļus varētu interpretēt savā labā.

Visvaldis II
Visvaldis II Day 1,962, 05:42

Jā, MPP nenoslēdza tik daudz kā iepriekš, jo pirmkārt nebija vajadzības. Taču to var tikai uzskatīt kā plusu izdevumu reorganizēšanā. Jebkurā gadījumā tas mums ir devis vairāk naudas, arī tā ir daļa no ekonomikas plāna.

Kaspars09
Kaspars09 Day 1,962, 04:41

eLV 7ls+ ePL 6ls.. pērkot vismaz 250 tankus atmaksājas ceļš + vēl 1g paliek kabatā 🙂

Carlozs
Carlozs Day 1,962, 04:45

jautājums - vai tu uzskati, ka VAT jālaiž vēl zemāk, lai pielīdzinātos Polijai? mums nav viņu bonusu un apgrozījuma. principā tas draudētu ar valsts bankrotu.

Kaspars09
Kaspars09 Day 1,962, 04:57

Viennozīmīgi par nodokļu samazinājumu man ir grūti pateikt, tur papildus jāskatās, kā šī samazināšana ietekmē valsts ienākumu līmeni, un tad tik var domāt vai ir kur un ko samazināt. Varbūt vajag pacelt darba spēka nodokli uz 20% un tādā veidā ieročiem pvn samazināt vēl par 5%

Visvaldis II
Visvaldis II Day 1,962, 05:38

Varētu piekrist Kasparam

xTripleXx
xTripleXx Day 1,962, 06:26

Par naudas palielināšanu kasē jāpateicas superlabvēlīgajam kursam : ) bet kamēr virziens ir ar + zīmi tikmēr jāpaijā galva un jāsit uz pleca!

Jesus Allmighty
Jesus Allmighty Day 1,962, 06:53

Domājam, ka drīzumā vēl pazemināsim VAT ieročiem, izlīdzinot cenu ar Poliju. Tiek domāts.

Waffenmeister
Waffenmeister Day 1,962, 07:06

Varbūt vienkārši importa nodokli pacelt ?

Jesus Allmighty
Jesus Allmighty Day 1,962, 08:09

Spekulē pašmāju bāleliņi ar importa preci, importa nodoklis neder.

arca7
arca7 Day 1,962, 14:41

Nu labi, ka vismaz kaut kas tika pateikts... kādi plāni turpinājumam ?

eEds35
eEds35 Day 1,962, 14:54

2k gold kasē

AsinsVilks
AsinsVilks Day 1,962, 15:17

Tikai vienu lietu esi piemirsis. Iepriekšējajā preža pieteikuma plāna teici, ka atbalstīsot uzņēmējus ar subsīdijām vai ko tādu. Par to netika ne nieka dzirdēts.

Jesus Allmighty
Jesus Allmighty Day 1,962, 16:09

Es apsolīju pārvērst akmeņus maizē, bet ne jau 7 dienās 🙂 Process notiek un interesenti lūgti pieteikties pie manis privāti. Skype nepieciešams.

draivis
draivis Day 1,963, 13:36

voted o7

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.