Tiesiog ataskaita apie Kiprą

Day 1,271, 11:27 Published in Lithuania Lithuania by murtag
Banerio prašymu.

Sveiki, kadangi nepriėmė, tad būtų kvaila neišleisti. Gero skaitymo 🙂

Kipras

Okupacinis laikotarpis



Sveiki, nuo mano paskutinės ataskaitos praėjo nemažai laiko, jos metu buvo graikų okupuotas Kipras ir dar ilgai nematė nepriklausomybės. Buvęs Kipro prezidentas lasw (graikas) neatsisakė savo pareigų ir toliau vykdė savo politiką naudingą Graikijai, o seimo nariams okupacija labai prailgo, todėl jie išsibėgiojo ir po atkurtos valstybės jų neliko nei vieno.

Okupacijos metu nieko ypatingo neįvyko, keli pakovojai, okupantų trumpalaikis pasikeitimas ir taip toliau. Reikėtų paminėti, kad okupacija buvo vykdoma ne šiaip sau, (nors buvo keletą momentų, kaip Kipras buvo laisvas) tuo siekta, kad neįvyktų nei CP, nei seimo rinkimai.

Didesnis įvykis buvo, kaip turkai pradėjo skelbti RW Kipro žemėse (tuo metu Turkija turėjo mažai žemių, kitos buvo okupuotos graikų). Pirmos kovos teikė vilčių, bet mūšio antrame etape apsivertė ir graikai davė atkirtį. Pirmas rimtesnis mėginimas nepavyko.

Kiek įdomus buvo įvykis, kai Graikija (kadangi Kiprą okupavus turėjo sieną su Egiptu) okupavo Egipto regionus (vaisiai ir kt. ) ir Saudo Arabijos (nafta ir kitos žaliavos). Šiuo metu jos kol kas ir sėdi okupuotose šalyse bei džiaugiasi ištekliais.

Antras mėginimas (Turkija pradėjusi atsiiminėti žemės) buvo sukeltas pietų Kipre ir pasisekė. Iš turimų duomenų sužinojau, kad tai Graikijos valdžia sugalvojo grąžinti nepriklausomybę ir išnaudoti Kiprą savo politiniams ir kariniams tikslams įgyvendinti.



Po okupacijos baigties



Kadangi lasw nepasitraukė iš prezidento pareigų ir viską derino su Graikijos valdžia, atkūrus Kipro nepriklausomybę jis vėl tęsė savo „pareigas“ ir netrukus buvo atgauta šiaurinė Kipro žemė. Nors teoriškai Kipras atsiėmė žemes, bet faktiškai Kiprą Graikija laikė savo rankose su savo patikėtiniu lasw.

Kaip esu minėjęs, lasw buvo vienas be seimo narių ir galėjo priimti įvairius įstatymus, puolimo sutartis ir embargus. Tokios galimybės neliko nepanaudotos, kiekvienai iš eilės šaliai, kaimynei buvo paskelbtas embargas, kurio padarinius jaučia iki dabar (apie tai toliau).

Ryškesnių buvo įvykių, kaip Turkija pradėjo puolimą Graikijos atžvilgiu, Kipro prezidentas lasw atakuodavo Turkiją su tikslu išnaudoti turkų influence ir nukreipti. Tokie puolimai vyko apie dvi savaites, kol neatvyko iNCi.


iNCi laikotarpis



Kas yra iNCi, galite plačiau paskaityti EdgarSimeone straipsnį. Organizacijos tikslas aiškus – išlaisvinti politiškai Kiprą. iNCi aktyviai ruošėsi seimo rinkimams - susikūrė gera (kodėl gera, paaiškinsiu vėliau) iNCi partija.



Taip pat iNCi pareiškė tikslus:

- Kipras turi būti laisva, neutrali valstybė, be embargų.
- Kipras neatakuos Turkijos ar Graikijos.
- Vyks diskusijos dėl Kongreso kėdžių, bei CP rinkimų. Tai nebus iNCi PTO.
- Sukurti draugišką ir atvirą bendruomenę, tiek graikam, turkam, kipriečiams ir bet kam, kas norės prisijungti prie Kipro gerovės.

Tuo metu vyravo tris partijos, dvi iš jų yra labiau įdomios: iNCi ir Kipro revoliucionierių partija, kuriam vadovauja energingas, veržlus kipras Roll Royce, kuris taip pat siekė politiškai nepriklausomo Kipro.



Seimo ir CP rinkimai

Seimo rinkimuose dauguma paėmė iNCi, kaip ir turėjo būti. Pirmi ir nedelsdami laiko paleido apkaltą vadinam lėlėi, kuri tampoma iš virvučių. Įdomus sutapimas, kai parašiau iNCi vadovui apie situaciją bei ką ketiną daryti su lasw, ji įvardijau kaip lėlę, valdoma kitų rankų ir po kurio laiko pasirodė straipsnis su nuotrauka, kurioje vaizduojamas lasw-lėlė J

Po apkaltos tapo tapo antras dalyvavęs rinkimuose senai Roll Royce. Tapęs laikinuoju prezidentu sudarė taiką.
Įdomus reiškinys – susikūrė blogoji iNCi partija. Jos vadovui nusiunčiau užklausą ir dar nesulaukiau, todėl ataskaitos pateikimą turėjau atidėjau, bet dėl to sulaukiau atsakomąjį žingsnį.

Vėliau buvo ruoštasi CP rinkimams, iNCi kandidatas aiškus, revoliucionierių partijos irgi. Iki rinkimų užvedžiau pokalbį, apie kitokį variantą – dalyvauti rikimuose, bet visus balsus suteikti Roll Royce, kadangi šis kipras. Jeigu darbas netenkintų, galėtų paskelbti apkaltą ir taptų Rejep prezidentu. Po pokalbio, šis atsisakė šnekėtis, kadangi ne jis vadovauja ir pasiūlė šnekėtis su viršesniu, todėl šnekėjaus su Jackjamperiu. Buvo pašnekėtas kompromisinis variantas - ateityje Roll Royce bus prileidžiamas prie valdžios kaip viceprezidentas, o vėliau ir prezidentas. Mano ambasadoriaus darbas ties šiuo nesustoja.

Rejep laimi CP rinkimus, jos metu gavau kipro pilietybę.

Dabartinis Kipras

Susikūrė keturios ministerijos:

Gynybos ministerija


Po kito pasišnekučiavimo jau su prezidentu sužinojau, kad gynybai naudoja OWLS karinį būrį, kuris įkurtas JAV. Ateityje daugiau panagrinėsiu.

Užsienio reikalų ministerija

Kaip saugų valstybės garantą, pasirinko MPP sutartį su JAV ir pasirašė.

Ekonomikos ministerija

Seniau minėjau, kad lasw embargų „paketas“, tad ekonomikos ministerija piktinasi tokias lasw darbais ir ketino rašyti administratoriams laišką, kad panaikintų embargą, nes verkiant reikia importinių produktų, kurių negamina Kipre.

Tai pat pateikia apklausą, kurioje „kiprietis“ gali gauti paramą žemei nusipirkti ar savo verslo realizavimui.

Imigracijos ministerija


Nagrinėja prašymus pilietybei gauti, apsauga pas juos labai griežta. Pats sunkiai gavau.

Šiuo metu bandau įtikinti prezidentą imtis veiksmų keliant tikrųjų kiprų Baby Boom bei švietimo ministerijos įkūrimą padėti naujokams, nes tikrų valstybės tautiečių labai trūksta.

Tai tiek, tikiuos jums patiko 🙂