TGS – Mała bojówka z wielkim sercem

Day 4,762, 03:40 Published in Poland Poland by DonaldMcKwacz

Bonusy zebrane z mapki po której mieliśmy okazji podróżować z 13. urodzin eRepublik jeszcze trwają, do zdobycia jest jeszcze skórka bombowca wyglądającego podejrzanie komunistycznie, jednak główna impreza już minęła. Mimo pechowego numerka mogłoby się wydawać, że nie stało się nic niespodziewanego – serwery jak zwykle dawały ciała, administracja jak zwykle wykorzystała okazję urodzin i Black Friday by zasypać nas toną gadżetów do kupienia za eurasy. Jednak w moim przekonaniu w tle dokonał się ewenement na skalę całego eRepublik. Taktyczna Grupa Szturmowa, bojówka nastawiona na żółtodziobów i graczy powracających po długich przerwach, budująca swoje zaplecze mozolnie i konsekwentnie, zajęła podczas urodzin trzecie [!] miejsce w rankingu lotników wśród bojówek w całej ePolsce. Ustąpiliśmy pola jedynie PCA – tutaj nie ma co się dziwić – i GROMowi. Załączam dumnie statystyki, dostępne do znalezienia cały czas w Weekly Leaderboards ^.^.

Tabela obrażeń w AIR:


Tabela pokonanych przeciwników w AIR:


Aby bardziej pokazać skalę naszego osiągnięcia wystarczy spojrzeć na liczbę członków PGB z którymi konkurowaliśmy 😉.


TGS będąc jedną z najmniej licznych bojówek śmiało potrafi wbić się w czołówkę podczas największego corocznego eventu w eRepublik! Jak to możliwe? Zachęcam do czytania dalej!Jeszcze 2 lata i 2 miesiące temu nasz dzielny dowódca Uzury Zezre tak świętował największe osiągnięcie w tamtych czasach:Nie wygląda to zbyt imponująco, nie? Droga do aktywnej bojówki zdecydowanie nie była usłana różami. W eRepublik jak się zapewne domyślacie nie pojawia się zbyt dużo nowych graczy a większość grających przywiązana jest do swoich starych bojówek. Wiele osób udawało nam się zatrzymać na kilka miesięcy, jednak po jakimś czasie odchodziły lub zaczęły pojawiać się jedynie na Discordzie, a konto w eRepie porzucały. Uzury zbierał jednak każdą osobę chętną bawić się w naszej ekipie jeszcze bardziej wytrwale niż Thanos swoje kamienie nieskończoności.


Tygrysków zdążyło wpaść jeszcze więcej, jednak obecni i tak już znacznie wykraczają ponad liczbę kamieni, więc pierwszeństwo mieli ci z ładnymi avatarami 😉.

Dowództwo i Kapitanowie przez cały czas podtrzymywali życie naszego Discorda służąc wsparciem zarówno merytorycznym jak i tym materialnym w trybie 24/7. Sam Commander mimo początkowo niedużej liczby uczestników niezmordowanie organizował kolejne wewnątrzbojówkowe eventy sowicie nagradzając wszystkie zaangażowane Tygrysy. W ten sposób podczas Taktycznych Harców pięć miesięcy temu hajs za udział dostało już 19 graczy.Nie pierwszy raz gościmy na podium rankingów AIR wśród bojówek w ePolsce – pierwsze sukcesy zdążyliśmy już odnieść w tym roku. Zdecydowanie lepiej szło nam w rankingach pokonanych przeciwników, w końcu w większości dołączają do nas gracze z mało rozwiniętymi kontami. Jednak nawet te medale wskazywały już na rosnącą aktywność w TGS, bojówce, która na przekór tej grze potrafiła się rozwinąć praktycznie od zera. Discord w międzyczasie rozwinął się do poziomu, w którym codziennie odbywały się na nim rozmowy różnych osób, zarówno Dowództwa, jak i Kapitanów i szeregowych Tygrysów. W końcu przed tegorocznymi urodzinami dysponowaliśmy całkiem pokaźną grupką graczy, która chciała się po prostu pobawić, poklikać w eRepublik i pogadać na Discordzie. Nie zważając na wszystkie zrzędy głoszące, że gra już dawno zdechła, że nikomu się już nie chce. Nie wykluczam, że w organizacjach, do których Wy należycie, nikt już nie (e)żyje od lat – w TGS jednak ciągle tkwi życie i nikt tu nie zamierza umierać.Chciałbym podzielić się także garścią statystyk związaną z minionym tygodniem. W danych nie uwzględniam PCA, bo jako bojówka państwowa rządzi się innymi prawami niż Prywatne Grupy Bojowe i nie ma co jej porównywać. Myślę, że wykres mediany najdobitniej pokazuje, że nasze osiągniecie zostało wywalczone kilkunastoma aktywnymi i zgranymi żołnierzami a nie stosem nagrobków.Jesteś młodym graczem i chciałbyś uzyskać trochę rad, a może odrobinę wsparcia finansowego? Jesteś graczem powracającym po długiej przerwie i chciałbyś spróbować czegoś nowego? Świetnie się składa! Nasza bojówka oferuje różne bonusy finansowe i wydarzenia podczas których można zebrać pieniądze, na serwerze Discord i feedzie z pewnością uzyskasz odpowiedź na dręczące cię pytania, a samo TGS jest tworem kompletnie innym niż pozostałe bojówki. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, zachęcam do przeczytania artów rekrutacyjnych:

https://www.erepublik.com/en/article/tgs-zaprasza-1-2724919/1/20
https://www.erepublik.com/en/article/-tgs-dwie-boj-wki--2721825/1/20
https://www.erepublik.com/en/article/co-oznacza-skr-t-tgs--2719890/1/20

PS. Jeśli jesteś starym graczem i umierasz z nudów, również zapraszamy. U nas możesz uczestniczyć w budowie, organizowaniu bojówki. Trafisz na dobry grunt dla pomysłów na urozmaicenie zabawy. Avatar swojej starej bojówki możesz nosić nadal, wystarczy, że obleczesz go w ramkę TGS. Mamy od tego generator na naszym forum 😉.Taktyczna Grupa Szturmowa
MU TGS: https://www.erepublik.com/en/military/military-unit/177
MU ATGS: https://www.erepublik.com/en/military/military-unit/715
Discord : https://discord.gg/NYp7w6r
Forum: https://taktyczna.tk/