TGS Bojówka dla Młodych!

Day 4,471, 13:29 Published in Poland Poland by Uzury Zezre

Młody stażem graczu! Taktyczna Grupa Szturmowa to miejsce gdzie chcesz się znaleźć! Dlaczego?

Po pierwsze wypłacamy dofinansowanie do hitów wykonanych na zbiórkach MON. Dodatkowa kasa od bojówki za bicie na zbiórkach!

Po drugie wypłacamy nagrody za wbijanie każdej kolejnej rangi air od Staff Sergeant do Chief Master Sergeant włącznie, łącznie 30 000 CC.

Po trzecie po miesiącu od uzyskania statusu Tygrysa gracz będący w pierwszej lub drugiej dywizji otrzymuje 10 000 CC jeśli spełnił następujące warunki:

- bicie zgodnie z rozkazami,
- wykonywanie 7 Daily orders w tygodniu,
- regularne odzywanie się na bojówkowym serwerze Discord,
- założenie konta na forum TGS - https://taktyczna.tk/ .


Uruchomiliśmy też naszą Akademię . Młodzi stażem gracze mogą w niej zdobyć doświadczenie na stanowiskach 2nd Commandera, popatrzeć na guziki dostępne na tej pozycji w bojówce. Mogą zdobyć odznaczenia na profil o zajęciu czołowych miejsc w statystyce air.
Założenia funkcjonowania Akademii Taktycznej Grupy Szturmowej przedstawiłem na poniższej grafice:


Poza tym oferujemy aktualne poradniki i wsparcie aktywnych, doświadczonych graczy. Nie będziecie się u nas nudzić także w okresach kiedy Plato nie organizuje eventów poniewać robimy swoje, bojówkowe eventy.
Jeśli nie masz wiele czasu na grę i chcesz sobie po prostu spokojnie klikać, zerkając czasem co się wyprawia w bojówce, także zapraszamy. Nie wyrzucamy za brak aktywności.

Do zobaczenia w Taktycznej Grupie Szturmowej!


Taktyczna Grupa Szturmowa

> MU: https://www.erepublik.com/en/military/military-unit/177
> Discord : https://discord.gg/NYp7w6r
> Forum: https://taktyczna.tk