Ambient on/off

Join the new world

 

Suur tänu ehk totaalne mu**

Day 2,329, 13:18 Published in Estonia Estonia by Gta4pk

Esiteks sooviks ma avaldada tänu sellele ühele eEestlasele, kes hääletas koos oma 24 multiga minu poolt. Ma austan ja armastan Sind väga!

Kahjuks siinkohal aga rõõmus osa ka oma lõpu leiab ning kõik, kes ei taha oma päeva ära rikkuda, võivad julgesti selle artikli sulgeda.

Nimelt, leidis täna hommikul mind eest tohutult halb üllatus. Ärkan hommikul, teen kohvi ja võileiba, avan eRepubliku - kõlab nagu suurepärane hommik, kas pole? - ja avastan tohutu sabotaaži. Kogu see veri ja higi, mille ma oma valimiskampaania käigus valasin oli justkui minema pühitud. Vambola Vikat oli avaldanud lugematul hulgal alatut laimu ja muud rämpsu minu kohta. Ning ta veel väitis nagu see oleks üllatel eesmärkidel.

Nüüdseks on juba ka adminnidele kaebus saadetud ning loodame, et Vambola saab teenitud karistuse minu valimiskampaania per**e keeramise eest. Kui varem polnud EDE selgrootutel ******-tel piisavalt mune, et oma kandidaati välja pannud, siis nüüd on asutud saboteerima teiste erakondade kandidaate. Nii ei saa asjad demokraatlikus ühiskonnas toimida ja loodan, et eEesti rahvas teeb omad järeldused ning see porno eEesti ühiskonnas - Kitsepartei, või mis iganes, see ka poleks - leiab oma lõpu!

Alati Teie
Gta4pk

 

Comments

Mixliarder
Mixliarder Day 2,329, 13:31

Vote.

kronor
kronor Day 2,329, 14:10

sa oled nii nunnu

OliverMasin
OliverMasin Day 2,329, 14:16

Kus?

Viskaja
Viskaja Day 2,329, 14:20

Minul poleks küll kahju olnud, kui sellise huumorisoonega inimene oleks presidendiks valitud 😃

Mixliarder
Mixliarder Day 2,329, 14:18

I agree, you should've won! xD

Rollepolle
Rollepolle Day 2,329, 14:34

Esiteks sooviks ma avaldada tänu sellele ühele eEestlasele, kes hääletas koos oma 24 multiga minu poolt.
Sorry, minu hääl oli ka, seega vali oma sõnu. kahjuks mul ei olnud 23 multit käepärast võtta.

Dodo Moron
Dodo Moron Day 2,329, 14:43

Ah, et Gta levitab alatut laimu... On mu*n...

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.