Ambient on/off

Join the new world

 

Susipažinkime su eSeimu (4) paskutinė dalis + apžvalga.

Day 1,564, 05:14 Published in Lithuania Lithuania by Mykolas O

Kartais nė nesupranti prie ko gali privesti geri norai, planavau straipsnį, o gavosi straipsnių ciklas, kuriame turėjote galimybę išgirsti seimo narius, jų pasisakymus tam tikromis temomis. Aš norėjau atgaivinti gilios praeities elietuvių prisistatymus pridedant šiuolaikinio aktualumo. Man ir pačiam visada smalsu, kas slypi už nikų, riksmų skype konferencijose, protingų ir kvailų poelgių. Todėl noriu padėkoti visiems, kurie nepatingėjo rasti kelių minučių savo brangaus laiko ir atsakė į klausimus. Noriu išskirti dar kelias grupes žmonių, tai seimo narius atsibodo ir djpacuk, kurie dėl skirtingų priežasčių nepanoro atsakyti į klausimus, atsibodo todėl, kad yra pakankamai žinomas, o djpacuk tiesiog 🙂. Mano nuomonė blogiau yra su tais seimo nariais, kurie ir toliau išlieka negirdimi tiek skype seimo konferencijoje, tiek forume, keletas tokių neatsakė ir į mano klausimus, todėl vėl arogantiškai leidžiu sau klausti KAS JIE TOKIE? ir paviešinu ant pseudogėdos stulpo: PJ314 ,Mirazas,Greifser,Vladas Giedrikas.


Gera turėti vaiduoklių seime, vis smagiau. Atsiprašau ir paskutinių dalyvių, kuriems turbūt teks mažiausiai dėmesio, nes visiems jau atsibodo, bet ir jų klausiau tų pačių klausimų.
1. Trumpas prisistatymas – pora faktų apie save iš realybės, pomėgis.
2. Sąsiejos su politine partija, kariniu būriu, pasiekimai, užsiėmimai ten.
3. Ministerija, jeigu tokioje figuruoji.
4. Kodėl erepublik? Kokius dar žaidimus žaidei, kas sukėlė priklausomybių.
5. Koks tavo požiūris į balsų pirkimą?
6. Palinkėjimas eLietuvai ir pasiryžimas sau šiai kadencijai.
Pristatau ketvirtąją grupę naujųjų ir/ar jau žinomų seimūnų.

ROSSKO2
1.Tomas aš. Šviežas studentas viskuo besidominti ir visur bandantis pabūti ir sudalyvauti.
2. Esu LNP narys ir tuo džiaugiuosi, nes partiečiai padeda įsilieti į šį žaidimą visu tempu.
3. Esu Suomijos ambasadorius URMe.
4. Esu išbandęs kelis kitus žaidimus, bet bandydavau per daug neprisirišti ir netapti nuo jų ligonis. Erepublik pasirodė patrauklus kad nebūtina sėdėti per naktis, jei nori kažką pasiekti.
5. Balsus pirkti manau yra negarbinga ir nesąžininga. Keli tokie man parašė ir siūlė balsuoti už "ne dyką".
6. Linkiu išlikti sąžingais, turėti savo nuomonę ir tarnauti Tautai, o ne keliems išrinktiesiams.ZygaLTU
Esu Žygimantas, pirmakursis 19 metų studentas SSE Riga universitete. Pomėgiai - tinklinis, alus, muzika.
Esu LNP narys nuo pat prisijungimo prie žaidimo, senais laikais taryboje buvau, bet į seimą tik dabar nusprendžiau pabandyt eit. Priklausau GV kariniam būriui, esu "second in command".
Dirbu prie LK ministerijos, užsiimu daugiausiai tankų dalinimu, pastaruoju metu dirbau prie LK reformos, su marzzz turėtume vadovaut 1500-4000str būriui kai jis galiausiai bus įkurtas.
Erepublik net nepamenu kaip atradau, matyt per travianą kažkas bespamindamas ir mane užkabino. Pabandžiau, patiko bendravimo aspektas, derinimas visko tai kaip ir likau. Iš kitų žaidimų - travianas, kai kokių šešiolikos buvau, daugiau kaip ir nieko 🙂
Dėl balsų pirkimo visiškai pritariu LNP pozicijai, kad balsų pirkimas/pardavimas yra lyg Tėvynės išdavimas. Netoleruoju tokių dalykų.
Palinkėt tai galiu kantrybės su administracija ir tai veikiančiu tai neveikiančiu botu 🙂 Per kadenciją tikiuosi greit susipažint su seimūno pareigom, derint reikalus su LK, prisidėt prie Konstitucijos rengimo ir statuto keitimo. Daug žadėt nesinori, vis tik pirmą kartą ten būsiu. Tikiuosi pavyks per kokį nors laikraštį kadencijos pabaigoj aprašyt pastebėjimus apie seimo narius skirtingus, jų aktyvumą.


Jokimas Tamulionis

Esu Jokimas iš Panevėžio, man 14 metų. Pastaruosius 11 metų mokausi muzikos, aktyviai domiuosi politika.
Įstojau į partiją dar LLP laikais, vėliau, kaip pritaikėm dešiniąją idealogiją LMS, likau čia. Mane tiek idealogija, tiek partijos visuma tenkina. Su kariniu būriu ilgą laiką sietinas nenorėjau būti, šiuo metu priklausau A R A S, tačiau čia kaip žinia daugiau draugų sambūris. Kalbant apie partiją - esu 8 kart LMS PP.
Nuo praeitų metų birželio, iki šių metų sausio 5 dienos buvau naujokų ministras, o vėliau mėnėsį - užsienio reikalų. Šiuo metu esu "laisvasis samdomas agentas".
Esu mėgstantis protauti vaikinukas, todėl įvairūs simuliatoriai ir menedžeriai man patinka. eRepublik - padeda bent minimaliai pažiūrėti į realų gyvenima iš dažnai neprieinamos pusės. Anksčiau, 4-erius metus aktyviai žaidžiau Travian'ą (iki praeitų metų pabaigos).
Esu kategoriškai prieš. Geriau nepatekt į seimą, bet visus balsus švariai surinkt. Visas ankstesnes kadencijas nebuvau seime, nes rinkau balsus tik sąžiningu būdu. Šįkart tiesiog pasisekė, esu patenkintas rezultatais.
Linkiu padaryti politinį žaidimo modulį sėkmingą ir toliau sekti sėkmingu pavyzdžiu einant į priekį, o pačio darbai puikiai buvo išdėstyti LMS programoje. Kaip ir visi einantys - aš jai pritariau.


Respublik

1. Sveiki esu Respublik, RL lietuvis. Nenorėčiau atskleisti informacijos apie save, nes niekados negali žinoti kas gali žaisti šį žaidimą, gal čia įsisukęs koks reketininkų tinklas ar pnš 😃
2. Ilgą laiką buvęs LMS partijos narys šiuo metu esu LNP narys, priklausau LS kariniam būriui. LMS buvau 6 mėnesius iš jų 2x PP, kitus kartus vicePP, visus mėnesius partijos narys. LNP organizavau seimo rinkimus, tačiau šiaip esu tiesiog paprastas narys
3. Kažkada buvęs bene daugiausiai ministerijų dirbantis žmogusm šiuo metu esu KM ministras, dirbu URM, esu NM mokytojas, KAM nurodymų nešėjas ir LK karinių dalinių dalintojas. Rodos nieko nepraleidau 🙂
4. Ankščiau ne vienerius metus aktyviai lošiau travianą, tačiau jam perėjus prie naujosios T4 versijos tas žaidimas man nustojo patikti. Atsitiktinai google suradau šio žaidimo nuorodą ir prisiminiau, kad seniau čia žaidžiau, tačiau dėl tam tikrų man nesuprantamų dalykų palikau jį. Atradęs nutariau užpildyti spragą kuri atsirado palikus travianą.
5. Balsų pirkimą toleruočiau tik vienu vieninteliu atveju - jeigu koks senam, sąžiningam žaidėjui dėl naujoko prikirtų botų trūktų kokio 1 balso, tada taip, bet šiaip tai yra tikrai netoleruojamas dalykas
6. Linkiu eLietuvai ir jos piliečiams sėkmės šiame žaidime ir tikiuosiu, kad per kiekvienus rinkimus jūs rinksitės atsakingai ir nebalsuosite už tuos kurie jums pasiūlys ką nors už jūsų balsą
HAIL Lithuania


AurisDre
1. Realybėje esu mokinys 🙂 vardu Aurimas, šiuo metu man 15metų, mėgstu su draugais pažaisti krepšinį, futbolą, smagiai praleisti laiką ypač, pavasario/vasaros dienomis.
2. Esu Lietuvių nacionalistų partijoje, gan neseniai perėjau iš Lietuvių moderatų sąjungos, esu Partizanų būryje, kurio veikloje dalyvauju nuo pat jo įkūrimo 🙂
3. Šiuo metu nedirbu rimtai jokiose ministerijose dėl laiko stokos.
4. Didžiausią priklausomybę man sukėlė Travian ir Erepublik. Travianas vos nepatapo kaip mano hobi... grįžti namo ir nė batų nenusioves leki per kambarį pasitikrint kaip Tavo kaimai laikosi 😃
5. Žinoma nieko gero ir savotiškai blogai, balsų pirkimas parodo žmonių beviltiškumą surinkti balsus pačiam ir švariai nukeliauti į seimą, na bet pasitaiko atvėjų kai jauni(dažniausiai) veikėjai, visai nepatyrę bando "prasimušti" visais įmanomais atvėjais.
Linkiu BŪTI AKTYVIEMS, dirbti ministerijose ir būti dorais piliečiais, na, o mano pačio pasiryžimas yra būti kuo aktyvesniu, surasti laiko dirbti ministerijose, ir be didesnių akibrokštų, linksmai užbaigti šią seimo kadenciją 🙂


Deja, į šį naujokų sąrašą patekau ir aš, nors neturėjau, nes vieną CM ir postą nušvilpė karas, kai dieną po rinkimų netekome regionų. Dar dabar yra alergija, jei vyksta karas tame regione, kuriame bandau patekti į seimą. Aš Mykolas, vis dar studijuoju, bet daug laiko praleidžiu keliaudamas, kartais dirbu, bet rimtas nesu. Vienintelė partija, kuri man patiko, buvo neaktyvi Žvėries diktatūra, bet norėdamas patekti į seimą perėjau į LLS, gyvenime esu filosofinių pažiūrių, kad "Valdovas filosofas arba filosofas valdovas", todėl ir čia stengiuosi, kad racionalumas ir blaivus protas, o ne įsitikinimai ar kvailos pažiūros, nesvarbu dešinės ar kairios dominuotų. Esu LS narys nuo pat pradžios, patinka kartu tobulėti ir augti karine prasme. Esu VRM auditorius.
Erepublik patiko savo įvairumu ir socialumu. Daug bendravimo, daug žmogiškųjų faktorių. Mėgstu žaisti, pradedant stalo žaidimas, kompiuteriu, baigiant lakstymu aikštelėje paskui lėkštę ar kamuolį. Priklausomybę turiu nuo žaidimo, o koks jis, lemia aplinkybės.
Balsus parduoda naujokai, jų informavimas ir būtų kelias į problemos sprendimą. Manau, kad balsai visada perkami ir parduodami, kol tai leidžia žaidimo mechaniko, tol taip ir bus.
Linkiu atstovėti už visą palūžusį ONE aljansą. Ir truputį degti, entuziazmu, nors tai tik žaidimas.
Štai koks jis - mūsų seimas, ačiū, kad skaitėm mieli skaitovai.

Mykolas O

 

Comments

Pacukass
Pacukass Day 1,564, 05:45

O velnias, visai pamiršau. Facepalm. 😐

TheUnit Neziniukas
TheUnit Neziniukas Day 1,564, 05:59

Manęs, tai neklausei 😞

Mykolas O
Mykolas O Day 1,564, 06:04

Tedai, tu jau per senas 🙂 turi 7 CM, taigi jau žinomas, nors galbūt po kitų rinkimų bus pajudinti ir dinozaurai, tik kitomis temomis.

Mr. Robot
Mr. Robot Day 1,564, 06:06

pseudogedos stulpas? gerai, kad ne ant kartuviu:D

ROSSKO2
ROSSKO2 Day 1,564, 06:47

Labai smagu pagaliau pamatyti ir mano rašliavą!🙂

Asirgitawe
Asirgitawe Day 1,564, 07:37

4 CM ir aš senukas.. Šeip nieko straipsnių ciklas, bet dauguma seimo narių ant traviano pasigavę žiūriu 😃

PJ314
PJ314 Day 1,564, 10:32

straipsnio kurejui-siulyciau pirma pasigydit nuo priklausomybes o veliau kitiems taikyt 🙂
Tedas nori kad paklaustum:) tai kodel nenori paklausinet tu- kurie nori?

PJ314
PJ314 Day 1,564, 10:37

Tedai- gali atsakyt...pakoreguos straipsni ir bus daugiau atsakiusiu:)
Mykolas O to PJ314 | 4 days ago
Sveikas, ruošiu straipsnį apie seimo naujokus (iki 3 CM) . Prašau atsakyk į šiuos klausimus, glaustai, bet išsamiai. Ačiū, tikiuosi spėsi per dvi dienas, po jų rašysiu straipsnį ir be tavo info.

Trumpas prisistatymas – pora faktų apie save iš realybės, pomėgis.
Sąsiejos su politine partija, kariniu būriu, pasiekimai, užsiėmimai ten.
Ministerija, jeigu tokioje figuruoji.
Kodėl erepublik? Kokius dar žaidimus žaidei, kas sukėlė priklausomybių.
Koks požiūris į balsų pirkimą?
Palinkėjimas eLietuvai ir pasiryžimas sau šiai kadencijai.

Migasss
Migasss Day 1,564, 11:10

vote

LS HQ
LS HQ Day 1,565, 03:11

vote:)

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.