Ambient on/off

Join the new world

 

Susipažinkime su eSeimu (3)

Day 1,563, 13:54 Published in Lithuania Lithuania by Mykolas O

Po praeitų rinkimų rašydamas straipsnį apie išrinktus seimo narius elgiausi gana netaktiškai, klausdamas apie išrinktuosius, kas jie tokie, nežinomi, negirdimi. Šįkart noriu taisyti padėtį ir padėti jiems susipažinti su maža, laikrasčius skaitančia auditorija. Pristatau jums straipsnių ciklą, kuris padės jums susipažinti su seimo nariais. Kadangi visi daugiau ar mažiau pažįstame eLietuvos dinozaurus, jų nekalbinau, o pasirinkau naujokus seime, iki 3 CM. Visiems uždaviau tuos pačius kelis klausimus, kartais kalba truputį redaguota. Klausiau šių klausimų:

1. Trumpas prisistatymas – pora faktų apie save iš realybės, pomėgis.
2. Sąsiejos su politine partija, kariniu būriu, pasiekimai, užsiėmimai ten.
3. Ministerija, jeigu tokioje figuruoji.
4. Kodėl erepublik? Kokius dar žaidimus žaidei, kas sukėlė priklausomybių.
5. Koks tavo požiūris į balsų pirkimą?
6. Palinkėjimas eLietuvai ir pasiryžimas sau šiai kadencijai.
Pristatau trečiąją grupę naujųjų ir/ar jau žinomų seimūnų.

Bezdalius
Trumpas prisistatymas – megstu raugintus kopustus, pupeles, bezdu.
Sąsiejos su politine partija, kariniu būriu, pasiekimai, užsiėmimai ten. - LMS, priklausau LKA
Ministerija, jeigu tokioje figuruoji.
Kodėl erepublik? Kokius dar žaidimus žaidei, kas sukėlė priklausomybių. - Politika, spaudos modulis. Priklausomybe hmmm...na nebent nuo zaidimu su moteriska lytimi 🙂
Koks požiūris į balsų pirkimą? - pigu, banalu,neidomu, na ir siaip amoralu.
Palinkėjimas eLietuvai ir pasiryžimas sau šiai kadencijai. Linkėjimai 😉


Dakut1s
1. Man 29 metai, gyvenu Kaune. erepublik pradėjau žaisti kažkur prieš 2 metus (čia mano jau antras acc). Mėgstu žiurėti filmus, serialus (tokius kaip Spartacus, Oz, Sopranos ir t.t).
2. Dabar esu Gerovės Partijos narys, karinio būrio LEO narys.
3. Nedirbu jokioj ministerijoj, bet pagal savo veiklą save labiau priskirčiau neoficialiu KM atstovu.
4. Dėl ko erepublik? Del to kad čia galima sukti verslą, man visada patiko žaidimai susije su ekonomika. Iš internetinių žaidimų kuris laikas žaidžiau cyberdunk, kažkada ilgam buvau užsikabines už Lineage 2 🙂
5. Kas dėl balsų pirkimo, tai mano požiūris yra neutralus, kiek man teko girdėt tai balsų pirkimas vyko jau nuo senų laikų, tik aišku gal ne taip viešai. Tai galima sakyti savita žaidimo dalis.
Ir negalvokit kad tai vyksta tik pas mus Lietuvoj. Kai buvau Turkijoj gavau ne vieną žinutę su pasiūlimais balsuoti, per seimo rinkimus ir netgi per partijos prezidento rinkimus, nors aš nebuvau tada jokioj partijoj.
6. Naujokams linkiu kantrybės nes pats idomumus šio žaidimo atsiskleidžia tik po gan nemažo laiko tarpo, nu o senbuviams - tobulėkit, kariaukit, verslaukit, darykit tai dėl ko jums šitas žaidimas patinka.
Nu o aš žadu surengti dar keletą pramogų mūsų piliečiams. Sekmės visiems.


Marius Jakubauskas
Man 27 metai, realybėje esu tarnautojas, dirbantis su ES remiamais projektais. Laisvalaikiu mėgstu padainuoti ansambly ir nustebinti aplinkinius kulinariniais opusais. Nepakenčiu blevyzgų pokalbių kambariuose 🙂
eLietuvoje esu Lietuvos laisvės sąjungos narys, kaunuosi už eLietuvą Lietuvos vilkų būryje. Dėl laiko stokos per daug nesireiškiu, bet darau tai, ką reikia padaryti 🙂
Jokioje minsiterijoje ar kitoje įstaigoje, išskyrus Seimą, nedirbu.
Prie eRepublik prisijungiau nes suintrigavo galimybė virtualiai pakovoti už Lietuvą. Anskčiau esu žaidęs Travianą, bet kai pamačiau, kad gresia rimta priklausomybė - pasitraukiau iš ten. Todėl dabar stengiuosi per daug neapsigyventi eRepublik, kad istorija nepasikartotų 🙂
Nepirkau, neperku ir neketinu pirkti balsų. Tiek čia, tiek RL mano nuostatos yra griežtai antikorupcinės.
eLietuvai linkiu visąlaik klestėti ir stiprėti, o epiliečiams nesipjauti tarpusavy. Pats sau pasižadu tinkamai eiti Seimo nario pareigas vardan tos eLietuvos 🙂


Kursis Kursenas
1. LNP tarybos narys, LS narys (mechaniškai - davinių neimu ir avataro nenešioju). Šiuose institucijose veikiu tai ką noriu ir tiek, kiek man pačiam įdomu. Kartais galiu prasėdėt savaites nieko nenuveikęs.
2. Pirmasis ir vienintelis (atkurto) SD vadovas. Kas prisimena - dirbom vasarą. Mano komandai pasitraukus, SD išgaravo iš šalies politikos. Nuo to laiko niekur nelindau į tas iliuzijas.
3. Mano dešinės rankos smiliui toks 'tikas' užeina, tai gydytojas 'išrašė' eit clickint į eRepą. Priklausomybės neturiu, dėl to laikas po laiko galite pamatyti mane 'mirusį'.
4. Parduotu balsus visiems ir kiekvienam - imu pinigus ir nebalsuoju. Žodžiu, prieš.
5. eLietuvai - gerovės, tautiečiams - vienybės, sau - nenumirti.Vytautas Dagilis

- Realybėje, kaip ir žaidime, esu Vytautas Dagilis. Studijuoju KTU Statybos inžineriją 3 kurse. Be galo mėgstu žaisti krepšinį - nors ir nelankęs jokios krepšinio mokyklos, tačiau įgūdžių turiu ir tuo su draugais naudojuosi.
- Žaidimo pradžioje buvau prisijungęs prie LLS partijos, tačiau nepatiko požiūris į naujokus, tiksliau jo nelabai buvo, todėl nusprendžiau ieškoti tinkamesnės vietos ir prisijungiau prie LNP. Buvimu šioje partijoje esu patenkintas ir jei ne šios partijos pagalba paskutinę minutę, manęs Seime nebūtų. Todėl ačiū LNP.
Pagrindinę savo veiklą sieju su kariniu būriu Lithuanian Shadows - nors dauguma ten didelės jėgos, tačiau pamatęs pasiūlymą prisijungt silpnesniems tuo pasinaudojau ir dabar esu šio būrio bazookininkas. 🙂
Jokioje ministerijoje nedirbu, nors ir bandžiau ankščiau, bet laiko vis pritrūkdavo eiti atsakingas pareigas.
- eRep žaidžiu susigundęs straipsniu DELFI. Pradžiai pabandžiau ir visai patiko kad pora paspaudimų ir jau gali laukt kitos dienos - daug laiko nereikia aukoti. Tačiau tas laikas praleidžiamas vis auga ir auga... Dėl kitų žaidimų neišsiplėsiu, tik paminėsiu NBA 2K serijas, kurios man kaip krepšinio mėgėjui geras atsipalaidavimas.
- Balsų pirkimo visiškai netoleruoju ir siūlau naujokams "parduoti" balsą keliems žmonėms ir pasinaudojus proga užsidirbti tikrai ne mažai pinigų 🙂 Reikia gi naujokams padėti 😃
- Norėčiau matyti augančią Lietuvos karinę galią ir gerą LK judėjimą pirmyn, ko bandysiu siekti šios kadencijos Seime metu.
Atsiprašau, jeigu nuotraukos atitiks realybę, tai tik mano neįgudęs googlinimas. Šįkart atsiriboju nuo asmeninio vertinimo. Ačiū už sugaištą laiką, laukite tęsinio.

Mykolas O

 

Comments

Radishkietisz
Radishkietisz Day 1,563, 16:31

Man, kaip pradedančiam domėti šitais dalykais tokie straipsniai patinka. Ir manau ne man vienam jie yra į naudą. Šaunuolis.
P.S. Pirmas pirmą kartą.

Briediss
Briediss Day 1,563, 22:32

Tikrai smagu skaityti tokius straipsniukus, seimo narių aprašymus apie save (taip ir kaimynų, grupiokų, bendradarbių galima atrasti) : )))
Ir gerai suderinti paveiksliukai, visada smalsu "o koks šiam žmogui bus pritaikytas paveiksliukas?". Tai kelia šypseną. Taip ir toliau, ir per ateinančias kadencijas : )

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,564, 23:17

o7

pantera7
pantera7 Day 1,564, 01:57

Man irgi labai smagus straipsnis - trupi bet įdomūs klausimėliai ir nuotraukos duoda savo 😉

Kursis Kurenas
Kursis Kurenas Day 1,564, 07:10

o7

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.