Ambient on/off

Join the new world

 

Sukilimas Scania regione

Day 1,857, 06:14 Published in Lithuania Lithuania by Magnus Dux

Sveiki, lietuviai!

Vakar popiet šiaip ne taip sugebėjome pasiekti pergalę prieš Švedus Scania regione, bet to regiono turėjimas yra tarsi žaidimas su ugnimi. Nes užimdami tą regioną gauname ir sieną su vokiečiais - vienais didžiausių švedų sąjungininkų, kurie geopolitiškai yra labai neparankioje situacijoje - su švedais - sąjungininkai, danus laiko okupavę, o prieš lenkus pašokinėti negali. Todėl taip ir sėdi, neturėdami Natural Enemy bonusų bei medalių. Taigi, atsirandanti siena su Lietuva jiems yra tarsi kraujas vampyrams.
Tad nenuostabu, kad ir vakar buvo paleistas NE įstatymas mūsų atžvilgiu. Kaip jau parodė pirmasis karas su jais - nesame lygiaverčiai varžovai. Nors itin dideliu supratingumu bei proto galiomis jie nepasižymi (pagrinde dėl to pirmą kartą lengvai ir išsivadavome), bet nieko nereiškia kasdien išmesti po kelis šimtus eurų vardan laimėto mūšio.
Todėl šiandien reik atsikratyti sienos su jais. O tai reiškia - pralaimėti sukilimą Scania regione, taigi - nekovokite tame sukilime, jei švedai laimi; antraip - kovokite švedų pusėje!!! Antraip gal ir bus įdomu kurį laiką, bet vieniems išsivaduoti nepavyks, juolab vokiečiai čia ras juos dominančių resursų - be aliuminio jau minėtame Scania regione, jie dar neturi grūdų bei geležies. Tad nesuteikime priešams pasirinkti aukso iš True Patriot medalių bei pagyvinti ekonomikos lietuviškomis žaliavomis!!!
Kas bus vėliau - matysim. Latviai šiandien jau pakišo kiaulę, uždarydami mūsų kelią link suomių, bet... jei ne šiandien, tai galbūt už poros dienų? Svarbiausia, išvengus antro fronto, tvirtai išsilaikyt savo žemėse.

UŽ LIETUVĄ!!!


Pagarbiai,
Magnus Dux

 

Comments

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,857, 08:36

"Nors itin dideliu supratingumu bei proto galiomis "hansas" nepasižymi ...... he he... kaip paziuresim ... didelis Duxas lygini pagal savo intelekta ... hm ..sutinku.... atrodo auga dar vienas pasalpos gavejas intelektualas ..idomus paradoksas ,kuo real tauta "inteligentiskesne" (LT kas trecias su aukstuoju) ,tuo daugiau ubagu ir sukciu ..kokia cia teorema , a duxeli?

BlMBA
BlMBA Day 1,857, 09:51

toks poziuris man kelia abejones, scania turi mums reikiamu zaliavu ir uz tai galima kautis.

LS HQ
LS HQ Day 1,857, 11:35

pritariu BI, kur dingo kietasprandziai lietuviai. pasidavinejam po pirmo musio vis nuolat:). 🙂 velniam ta politika tokia virtualiai naudinga jei zaist taip geda:)

danisltu
danisltu Day 1,857, 11:36

Kautis be NE bonuso pries Vokietija...

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,857, 11:59

kaip ten patys sakydavot, nemoki p... ner ko lysti, tai cia jau kazkaip pastebiu kelinta karta, vis puolam, ir vis paskui bandom pasislepti. Negi iskart sunku nuspeti vokieciu veiksmus?

Lurk
Lurk Day 1,857, 12:42

pararm visi zinojo kad vokieciai taip darys, jei butum skaites preita zygos straipsni tai butum apie tai irgi paskaites.

LS HQ
LS HQ Day 1,857, 13:18

pritariu Lurk. Pararam dazniau skaityk:). Beje as skaiciau str ir ten sake bus rimtas karas ir cp fricu nebijo:).. Ir manau visi zinojo, kad sukelus RW vokieciai kausis uz LT kaip tai jau dare bent 5kartus per 3menesius jau:). Taigi...

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,857, 13:33

na jo, o kurios cia vietos as nepriskaiciau? viskas juk pagal plana, tai ko cia stresuojat del tos skanijos:))

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,857, 14:02

Pala, kas stresuoja? Ar bent vieną tanką išleidom už Švediją? Yra nurodymai, visiem dzin, tai mes taip ir gyvenam. Aš tai jų nebijau, net jei ištrins, so? Gražiai gyvenam, ateis niemcai - pasimušim - kur bėdos? Kiek galiu kartot, kad jų nebijom tai nežinau. Bent aš nebijau, o ko jūs dar norit - nežinau....

LS HQ
LS HQ Day 1,857, 14:24

va ir cp ta pati parase:D. Nezinau Zyga Magnus issigando gal:) i mane neziurek, as visada uz kara tu zinai:))

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,857, 14:56

na perskaityk straipsni ir pamatysi kas stresuoja:))

Alexandru Barbarosie Day 1,857, 16:25

Comment deleted

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,857, 22:47

Jeigu tu stresuoji, tai nereiškia, kad tai daro ir kiti 🙂
Man tik abydna, kad leisim priešam pasilinksmint ir bonusų pasirinkt......

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,858, 23:31

Aš tai straipsnyje stresavimo nematau, manau visi suprantam dėl ko geriau su niemcais neprasidėt, o tai, kad Magnusas parašė dar ir paaiškinimą tik į naudą : ) na nepavyko tai nepavyko, nieko čia nepadarysi

havajai
havajai Day 1,858, 01:14

Kas turi daug fermų ar gamyklų tam bonusai reikšmingi,o kas tik kelias tam kaip rusai sako ,,do lampocki"

MrEdo123
MrEdo123 Day 1,858, 12:56

hehe...

aurimiz
aurimiz Day 1,858, 14:40

kovot reikia o ne verkt ir viskas bus gerai 😉

kamikadze77
kamikadze77 Day 1,858, 20:33

jo teisingai baikit zlium eikit vokieciu must!!!)))

vilkdalgis
vilkdalgis Day 1,859, 02:20

velnias, pagal nurodymus ne ten sukovojau. prieš Lietuvą taip nesinori kovot..

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.