Ambient on/off

Join the new world

 

Sosyalist Halk Kurtuluş Partisi Basın Bürosu:1926.gün,3.nolu açıklama

Day 1,926, 06:05 Published in Turkey Turkey by Berkay Saripinar

Merhaba arkadaşlar. Size umutla açtığımız parti,Sosyalist Halk Kurtuluş Partisi'nden devrimci duygularımızla selam gönderiyoruz. Parti sitemiz açıldı,adresimiz shkp.tr.gg'di.Bugün ele alacağımız 2 konu var,sizinle paylaşmak istiyoruz. Birincisi,parti adı değişikliğine gidilebilir,parti;sendikaya dönüşebilir.Bunun için size birkaç mantıklı nedenimiz var.
eRepublik içerisinde herkes asker ve herkes işçi. Ve bu aralar,ucuz işçilik tavandadır. Ülkemiz işgal altındadır. Bu ucuz işçiliğe karşı eTürkiye'nin tüm işçileri birleşmelidir. Ve iktidara yürümelidir. 10TRY işçilik yapacaksın,hem 2TRY vergi koyacaksın! Yok öyle yağma! İşçiler iktidara yürümelidir.Bu nedenle bir hafta içinde,Partimiz,eRepublik Emekçileri Sendikası adını alacaktır! Saygılarımızla!

Sosyalist Halk Kurtuluş Partisi - Basın Bürosu

 

Comments

ozanc
ozanc Day 1,926, 06:07

prinç

Murat Eryanmaz
Murat Eryanmaz Day 1,926, 07:35

nasıl bi kafada yaşıyosun sen acaba?

AydinCakus
AydinCakus Day 1,926, 10:29

Reis x(

Wolff07
Wolff07 Day 1,927, 06:31

ben sadece bu uçmuşluğu takdir ederim ne zaman durucak merak ediyorum 50 TRY maaş yapak da tank üreten kalmasın zaten

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.