Ambient on/off

Join the new world

 

SOL eTop Shop: labdaros išpardavimai!

Day 1,907, 09:45 Published in Lithuania Poland by vilna

Sveiki, eLietuviai!
eNaujokams mūsų eLietuvoje šiandien ypač sunku. Algos mažos, išgyvenamumas yra visiškai žemas. Solidarumo partijai rūpi kiekvienas naujokas, mes priimame į partiją kiekvieną norintį po trumpaus žinių patikrinimo. SOL - didžiausia ir garbingiausia partija eLietuvoje!

Partijos vardu norėtume paskelbti, jog turime nuostabią iniciatyvą atgaivinti Solidarumas MU, kurio vadas yra buvęs šalies CP TcTarget. Solidarumas MU gali būti atgaivintas ir panaudotas eLietuvos tikslams!

Siekiame padaryti aktyvų ir naudingą šį karinį būrį. Tam, kad jis tarnautų naujokų labui, pirmo būtinumo poreikiu galime įvardyti q7 tankinės poreikį. Taip pat tik top-5 MU gali pretenduoti į organizaciją. O savo org’ą šis MU turėjo, bet iš jo atėmė būvęs prezidentas ir atidavė į LTS partijos rankas. Nepalaikome šio sprendimo ir alternatyviu būdu pasieksime, kad orga priklausytų mums kad ir pagal esamus įstatymus, kurių nepalaikėme, bet laikysimės. Taigi, mes sieksime:
- artimiausiu metu gauti MU q7 tankinę;
- gauti orgą, kad galima būtų spekuliuoti MM būrio labui ir oficialiam MU laikraščiui.

Sieksime, kad MU būtų skirtas ne tik SOL naujokams, bet ir tarnautų visai Lietuvai, šiame būryje galės būti visi norintys naujokai iš bet kurios partijos ir su bet kuriomis teisingomis pažiūromis. Remsime naujokus tankais ir goldu, mokinsime žaidimo subtilumų, padėsime karjeroje.

Siekiant gauti q7 tankinę kuo greičiau, kad pradėti rinkti narius, norėjome prašyti valstybės paramos, bet mums buvo atsakyta, kad valstybė sunkioje finansinėje padėtyje, todėl paramos “nuo nulio iki q7” tikrai gauti negalime. Nusprendėme prašyti Jūsų, partiečiai ir mus palaikantys žaidėjai, PARAMOS.

Skelbiame akciją, pagal kurią galėsime pasiūlyti Jums šiokias tokia prekes su partijų simbolika, kurias Jūs galite nusipirkti iš mūsų SOL eParduotuvės. Mainais už prekes gautas gold bus pervestas TcTargetui ir pastatyta q7 tankinė.

Mūsų prekės:







Apsisprendę dėl pirkimų prašome kreiptis pas mane, Vilną. Nesikuklinkite, prekės yra tikrai kokybiškos ir pristatomos visoje Lietuvoje tiesiai į namus!!


Su pagarba,
Vilna


 

Comments

Archi tektas
Archi tektas Day 1,907, 09:55

Norėčiau naktinukų. Čiuju skaniai atrodyčiau, tik gaila.. nebeturiu lėšų... 🙂

Funnyte
Funnyte Day 1,907, 09:59

"<..>po trumpaus žinių patikrinimo"

Labas, Ruslanai, dėkui už nemokamą reklamą.

gliookas II
gliookas II Day 1,907, 10:04

Tiesą sakanat dar tokios agitacijos nemačiau : D čia pas jus top-shop ar Humana? : D as keleta shmotkiu parduot irgi tureciau, gal prakaltumet? : D

Evil Rudolph
Evil Rudolph Day 1,907, 10:12

Hmmm.. Kai turėsiu Evil plana, rašysiu su klaidom. Kaltas liks Gliookas!

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,907, 10:14

😃 mygtuk eisim gliooko mulciu sarasa darysim:D

p.s. kai as tave, o tu mane irasysim, visa lietuva bus jo mulciai xDDD

Kazlekas TheKlevoLapas
Kazlekas TheKlevoLapas Day 1,907, 10:18

Nebloga idėja. Originalu. Bet šiaip tai visai graži iniciatyva. Naujokų būrių reikia ir naujokams turi būti geriau!

EmuSV
EmuSV Day 1,907, 10:27

Archi aš tau nuperku naktinukus ir tu išleidi nuotrauką visai eLietuvai kaip atrodai xDDDD

Arnas.LT
Arnas.LT Day 1,907, 11:25

Krizė visiems iš SOL p***

DrMonte
DrMonte Day 1,907, 12:14

O kerzų neturite?

Pridurkas
Pridurkas Day 1,907, 12:49

kerzai tik durnelians

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,907, 13:56

Migbliumai jus tik pasiziurekit .. blatnu sindikatas , Prosajungos akcijas superka ...Zygfeleriu klanui galit tapti nereikalingu...nebefinansuos jusu Fainytes zuikucio ,o pereis i Emua Penthaus ... jusu metai jau ne tie ...susimkit.. liksit ant ledo

Vilkas Pilkas
Vilkas Pilkas Day 1,907, 14:14

Kriste ir dariau, o jūs lietuviškai rašyt mokat?

Archi tektas
Archi tektas Day 1,907, 14:58

kriste ir darius komentarai man visad patiko, ir šiti... tarp eilučių, užrakinti, bet galvotam pastebimi. genialu....

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,907, 15:25

Ėėėė, kur kerziukai?

MindeSuminde
MindeSuminde Day 1,908, 23:33

gliookai,o kodel SOL taiknys?Ar cia,kaip laivu musyje?Na,kaip vaikai budami zaidem?

gliookas II
gliookas II Day 1,908, 02:03

Siaip kalbant rimtai, tai labai nebloga ideja ikurti dar viena naujoku MU. Jeigu tai bus prieinama visoms partijoms, tai naujokams rojus atsidarys, gales minimum is 4 viliojanciu MU pasirinkti pradziai.

Aeternuslt
Aeternuslt Day 1,908, 02:35

Šitas geras :>>

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,908, 04:55

Belieka dar karta padėkoti Ruslanui už reklama:)
O Vilna dar suaugs, pamatys kas yra kas:) Laikas geriausiai atfiltruoja žmones:)

gliookas II
gliookas II Day 1,908, 15:39

Belieka sulaukti, kada ponas Povilas suaugs pats ir nustos svetimas frazes kartos ir pritarti visiems po-default'u. o da belieka palaukti kol suaugs koks nors ponas Povilas ir nustos savo begaline baime isreiskineti tokiomis frazikemis kaip panasios, skleidzianciomis ne kitas mintis, kaip tik keliaklupsciavimo isreiskiancias

Akviliutte
Akviliutte Day 1,908, 16:38

As noriu moterisku kerzu, moterisku... su LNP amblema prasyciau, tik kerzai jeigu moteriski tai nereiskia, kad jie ant kulniuku, nekenciu kulniuku, bet kerzai turi buti moteriski, butu gerai, kad prie to pridetumete rozinius nanciakus ar antrankius su LNP amblema, ir nepamirstumet nuolaida padaryt (((((: nes moterys turi bruoza apsipirkineti per ispardavimo ispardavimus SALE (((:

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,909, 00:20

Gliookai matau kad meetas buvo pavykęs. Smagu;) Tik siūlyčiau girtam komentaru neberašyt - labai sunku tamsta suprasti;)

gliookas II
gliookas II Day 1,909, 03:27

tau turetu buti sunku suprasti ne tik mane, tamsta, o ir daugeli cia komentuojanciu. bet tai tik remiasi i tavo skaityma skiemenuojant 😉 nieko, ismoksi ir tu, po to bus lengviau

kamikadze77
kamikadze77 Day 1,909, 09:32

sugalvojo kaip graziai orga pasiimti. saunuolei))

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.