Ambient on/off

Join the new world

 

RYASTRYOUS 4.BÖLÜM BİRMİNGHAM KALESİ 1.PART

Day 1,902, 06:59 Published in Turkey Turkey by memoice

RYASTRYOUS 4.BÖLÜM BİRMİNGHAM KALESİ
4.Bölüm hakkında genel bilgi:Birmingham kalesi düşmana karşı kurulmuş bir kaledir.Normal görüntüsü kaleden çok korunaklı bir yapı tarzında oluşturulmuş havadan gelebilecek saldırılara karşı kalkan görevini üstlenebilecek üstü kapalı bir stadyum şeklinde düşünülebilir.
Ancak ondan çok daha da önemli olan 10000 kişinin sığabileceği bir şekilde yapılmıştı.
Her ne kadar sağlam gibi gözükse de acele ile yapılmış olması çok önemli bir ayrıntı idi.
İngiltere başbakanın önerisi ile diğer ülke bakanlarının bu fikri benimsemesiyle bu kale yapılmaya başlanmıştır.
Amerika başbakanı bu fikre karşı çıkmasına rağmen kendi halkının bile Birmingham a gitmesi onu yalnızlığa itmiş ve intihar etmesine sebep olmuştu.
David de yine karşı çıkanlardan biri idi.Ancak o Birmingham a gitme kararını başka bir nedenden dolayı almıştı.orada bulunan halkı (Birmingham da ) örgütleyerek yepyeni bir savaş stratejisi belirleyebilmek.Ancak işinin kolay olmadığını kendisi de farkındaydı.Çünkü herkes bir lider (kurtarıcı) arıyordu o kişinin de İngiltere başbakanı william dan başkası düşünülemiyordu.
David yakın arkadaşlarını Pipe Henry vs Davidin hep yanlarında idiler.
David baştan beri savaş stratejisinden memnun olmadığını dile getiriyordu.İngiltere başbakanı ile yaşadığı gerilim buna tuz biber olmuştu.
Birmingham kalesinin biraz ilerisinde 15 km uzağında bataklıklar bulunuyordu.Davidin korkusu dünya vatandaşlarının orada savaşma mecburiyetine bırakılmasını hiç istemiyordu.
Albert Birmingham kalesini komutanlığını duyduğundan beri kendisinde bir heyecan oluşmuş ve İngiltere başbakanına yakın ilişki kurmaya başlamıştı.Bu David i rahatsız etmeye başlamıştı.
ilk başlarda Henry de İngiltere başbakaının yanında yer alsada hatasını anlamış ve davidle yakın ilişkiler kurmaya başlamıştı
Her ne kadar bilim merkezinin sefi olan Antony ise Davide sırf gıcıklığından oda İngiltere başbakanı williama destek olmuştur.

 

Comments

LAltes26
LAltes26 Day 1,902, 07:23

pirinç

Aliumut
Aliumut Day 1,902, 13:36

ikinç okundu

KHAN68
KHAN68 Day 1,910, 12:25

3333333333333

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.