Ambient on/off

Join the new world

 

Programi i - SIMPSONS FAMILY -

Day 1,889, 08:37 Published in Albania Albania by KOSOVA PEYONI


Pershendetje bash qytetar te eShqiperis edhe eFamilje e dashur :

PROGRAMI SIMPSONS ESHTE KY :- TE GJITHE SE BASHKU PER SHQIPERINE

- LUFTO PER SHQIPERINE

- DUAJE TE MIREN SHQIPERISE

- MOS PERDOR EMRA HISTORIK ME BE NUMER ANTARVE

- TREGO VETEN NE FUSH BETEJ EDHE ME VEPRA

- NDALOHET FOL SHUME VERPO PAK


- MOS PERDOR MULTI ME ME SHTU NUMER

RRNOFT SHQIPERIA E NATYRALE


BASHKOHU ME PARTIN THE SIMPSONS FAMILY JO PER EMER POR PER ARGETIM SE BASHKU DUKE LUFTUAR PER SHQIPERINE ME ZEMER E JO ME ZOR .*********************************************************************

Kanali IRC : #TheSimpsons
Forumi : http://thesimpsons.perso.ws/
Partia : http://minu.me/7sdq

*********************************************************************


 

Comments

MDejzi
MDejzi Day 1,889, 08:43

First

RopeUe
RopeUe Day 1,889, 08:44

2nd ❤

iPanchO
iPanchO Day 1,889, 08:56

qe 1 or jom tu e kqyr foton po prap sun pe gjej veten 🙁(

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Day 1,889, 08:56

ku bre qe 1 ore 😛 qe 20 min e postova foton e djeshit ... 😃

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Day 1,889, 08:59

Suksese

iPanchO
iPanchO Day 1,889, 09:03

Qellimi ke me tregu sa familje e madheeeee edhe e lumtur jemi bo ,kuptoj hiperbolat 😃 puqqqqqq nga Bossi o>

CmenduriaMB
CmenduriaMB Day 1,889, 09:05

Me duket gje e ulet te sulmosh parti te tjera ne programin e partise tende....Veten tregoni,dhe sesa e kerkoni bashkimin e shqiptareve....

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Day 1,889, 09:09

cdo parti ka program te vet edhe ideja te veta kjo eshte e jona

te pershendes

Dardan N81
Dardan N81 Day 1,889, 09:09

V

CmenduriaMB
CmenduriaMB Day 1,889, 09:13

Nuk me duket program i nje partie te thuash:

"-MOS PERDOR EMRA HISTORIK ME BE NUMER ANTARVE"

Me shume me duket si ligesi dhe si nje sulm i pakuptimt....Nejse nuk po komentoj me gjate se kuptohen shume mire gjerat...Po them thjesht kete,nese doni bashkim mos krijoni percarje kot se koti pa patur asnje SHKAS.Mos e shprehni keshtu,ne te keqe te Shqiperise,inatin ndaj mossukseseve tuaja....Ju pershendes!

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Day 1,889, 09:14

nuk perdori emer per me bo numer antarve por verpa ne luft

skem nevoj per multi me bo vetem numer e kerka per me luftu

ajo ke qellimi
tung

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,889, 09:14

oS

Pershendetje
Pershendetje Day 1,889, 09:42

oS nga eMotra

LmBigger
LmBigger Day 1,889, 09:46

oS

JUNIORALB
JUNIORALB Day 1,889, 10:34

15th VVVV

AqifPasha
AqifPasha Day 1,889, 11:39

bravo,
bash me verte fillova ta lexoj nga poshte lart se mos kishte ndonje kuptim si ai paraardhesi.

gjithsesi jeni te medhenj.

Respekte.

a le si ander
a le si ander Day 1,889, 12:25

@dejzii94 nuk je ne foto! e din vet ku je!

cLaw eagLe
cLaw eagLe Day 1,889, 13:24

V+S

ShkupiRepublic
ShkupiRepublic Day 1,889, 14:59

Thjesht ama lezetshem 😃

oS

Arius argiri
Arius argiri Day 1,889, 15:43

ne lidhje me çeshtjet e emrit o peyon secili ka qefin e vete ! njerit i pelqejne simpsonsat dhe tjetrit historite e arberit! sigurisht nese lojtaret i pelqen te argetohen me simpsonsat e ealbanias sikur te mos mjaftojne ata te TV mund te vijne ne kete parti nese i pelqejne historite e arberit mund te vijne ne partine LIDHJA E ARBERIT !

Andiroid
Andiroid Day 1,889, 15:55

Arius ti po krijon perçarje! hahahahhaha

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Day 1,889, 16:03

arius puuuuq e kiiii 😃

e ki zanat me prek shqiptarin ne ndjenja patriotike per artije personale

o7

LmBigger
LmBigger Day 1,889, 16:15

Kur na jemi ktu, kujt sja lshojna rendin
Na jena SIMPSONS, na e kallim vendin.

oS

AL KiLLER
AL KiLLER Day 1,889, 16:20

hehehe Ojjj LuLijaaa Jonnn Me Limonaaa .................................
Veq kush na ka inati se ma te fort nuk gjen hahahha V t'madhe

ikonomista
ikonomista Day 1,889, 17:05

(Y) : D spo di qka me shtu ma teper, kshtu qe pe lo me qekaq : )

Catatumbo
Catatumbo Day 1,889, 17:14

o/

AM14
AM14 Day 1,890, 02:00

oS

Nderim Ujkaj
Nderim Ujkaj Day 1,890, 09:19

v+s

ArdiAlb
ArdiAlb Day 1,890, 10:30

- MOS PERDOR EMRA HISTORIK ME BE NUMER ANTARVE

Jam shume dakort me kete pike prandaj duhet ti ndyshojm emrat aktual ne emra kukullash si DragonBall, Tomi dhe Xheri etj

- MOS PERDOR MULTI ME ME SHTU NUMER

Te ftoj nje xhiro nga PEA dhe VV

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Day 1,890, 12:45

Nuk jan punt e mija ato une kqyri familjen tem kisss e ki

RobertLee1861
RobertLee1861 Day 1,890, 13:22

Civsa none

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Day 1,890, 13:31

From 620 - 1730 to Victory !

Thank you allies . Problem Serbs ?

hup kopil shkine

Erlindi
Erlindi Day 1,891, 07:54

bravo vella

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.