Ambient on/off

Join the new world

 

Priekšvēlēšanu raksts no TrakaisLacs

Day 1,898, 07:19 Published in Latvia Serbia by TrakaisLacs

Labs vakars pilsoņiem Latvijā,kā jau zināms tad pēc tieši 5 dienām notiks jaunā Latvijas prezidenta vēlēšanas.
''Laiks jaunajiem iespēju dot, laiks cīņās asinis atdot, esmu par lielāku, spēcīgāku un aktīvāku Latviju!''
Pēc tieši 5 dienām jūs varēsiet izlemt par kuru jauno prezidentu balsot.
Tātad arī būs iespēja balsot par mani,pieļauju ka daudz pilsoņu nezin kas esmu, toties vēlos vadīt Latvijas tautu,cīņas un politiku un ļoti ceru uz tautas atbalstu savas kandidatūras laikā un ceru uz iespēju sevi pierādīt kā godīgu un uzticīgu personu Latvijas tautai.

Tātad vēlos cilvēkiem par sevi nedaudz pastāstīt,lai nebūtu tā,ka balsojat par to ko nezināt.

Tātad mans segvārds ir TrakaisLacs, es pārstāvu Latvijā lielāko partiju ''Vienoti Latvijai'', šajā partijā esmu ''Spokesman'' jeb orators un tajā pašā laikā arī kongresmenis,kongresā esmu ievēlēts jau divreiz, esmu aktīvs biedrs Latvijas militārajā vienībā ''F.R.A.G'' kas arī ir viena no lielākajām un aktīvākajām vienībām Latvijā, esmu 1. pulkā kas ir viss aktīvākais un spēcīgākais no FRAG pulkiem,veidoju armijas avatarus biedriem.Esmu arī bijušās partijas ''Jesus Visvarenā Baznīca'' ''Spokesman''. Esmu veidojis rakstus par Latvijas stāvokli,visus manus rakstus varat aplūkot šajā avīzē.Cerams šīs kandidatūras laikā jūs mani iepazīsiet tuvāk un labāk ,un mums kā tautai pret nākamo prezidentu neradīsies savstarpējas nesaskaņas,būsim laipni viens pret otru, tikai tas dara Latviju spēcīgāku, atbalsts un materiālais atbalsts ir ļoti svarīgs uz kaujas lauka, visi esam kā bērni mātei Latvijai, par to laiks cīnīties un aizstāvēt to, laiks veidot stabilu Latviju un ar idejām bagātu to.

Un ļoti īsi aprakstīšu nedaudz savas idejas,domas un ieteikumus!

Militārā joma
Nesen tika pārvarēts karš ar Zviedriju,tiesa,karš nebija no vieglajiem,un zviedri labi turējās mums pretī, toties mēs ņēmām virsroku pār savu dzimto Latviju un patriecām Zviedrus no mūsu reģioniem. Jāpateicās mūsu aliansēm un aktīvajām latviešu militārajām vienībām.
Šī kara laikā tika apspriestas lietas kā finanses,lemsim visi kopā kongresā kuras MPP mums vajag,bet kuras atstāsim tomēr aiz Latvijas robežām.
Aicināsim tautu uz ziedojumiem, dosim latviešiem tankus un maizi, bez šīm lietām Latvija tomēr ir bezspēcīga, tikai stipri un ēdināti vīri var būt kareivji.

Ekonomika
Šajā jomā laikam ir grūti kaut ko spriest, jāgaida izmaiņas pašā eRepublikā, būsim taupīgi un apspriedīsim kongresā, varbūt kādus procentus pacelt vai pazemināt.

Politika
Stipri uzmanīsimies no PTO, kaut tā laikam ir izzudusi no Latvijas,esam pierādījuši, ka tikai latviešiem ir vieta kongresā un lemt būtu tikai mūsu darbs. Nostiprināsim mūsu labākās un aktīvākās partijas iekš TOP5, un aktīvi vēlēsim kongresmeņus kas gatavi sevi pierādīt kā spējīgus Latvijā.
Kongresmeņiem arī būs iespēja nākt strādāt ministrijā,ceru uz atsaucību un atbalstu no vīru puses.

Liels paldies cilvēkiem kas atbalsta mani,Latviju un idejas kopumā.
Vēlos teikt to,ja netikšu šoreiz prezidenta krēslā tad man tas nebūs lemts,es centīšos lai būtu labāk mums un labāk tiem kas ir par mums.
Daži vārdi manam konkurentam ''Soulcraft'' - cerams šis neiedragās mūsu attiecības, un tu protams esi labs un ļoti nozīmīgs un aktīvs cilvēks Latvijā un man par to ir liels prieks, paldies tev,un veiksmi vēlēšanās.Ja netikšu es,tad tiks otrs lielisks cilvēks, lai tauta lemj,kuram dos iespēju šoreiz.

/Par lielu un stipru Latviju/

Vienmēr jūsu uzticīgais..
TrakaisLacs

 

Comments

99davis99
99davis99 Day 1,898, 07:24

Voted 😉

Edskar
Edskar Day 1,898, 07:49

Nav slikti, man patīk ziedošanas funkcija. Es pats būtu gatavs ziedot (esmu arī ziedojis) kādam fondam, kurš caurskatāmi, ar atskaitēm, ziņotu par padarīto darbu. Tas spēcinātu ne tikai jaunos, mazos spēlētājus, bet arī tos lielos, kuriem reizēm pat maizei nepietiek (te gan var runāt par iemesliem, bet ne šoreiz), gan uzlabot eLatvijas pozīcijas. Tikai PAR!

draivis
draivis Day 1,898, 09:04

Voted, atbalstu jaunos. Taču viens no svarīgākajiem kritērijiem ir, cik daudc CP kandidātam ir kontaktu ārzemēs. Bez ārpolitikas un sabiedrotajiem mēs uz kartes nebūsim.

TrakaisLacs
TrakaisLacs Day 1,898, 09:07

Man Mongis pieteicās palīdzēt,tā es savākšu visu nepieciešamo un ja būs kāda neskaidrība Mongis man palīdzēs līdz es pastāvīgi varēšu dibināt kontaktus ārzemēs un piesaistīt sabiedrotos. 🙂

Soulcraft
Soulcraft Day 1,898, 09:27

Neko jau nepateici ,dzīvi labāku visi varam solīt : )

Balsots.

anteer
anteer Day 1,898, 09:57

veiksmi!

kefirs182
kefirs182 Day 1,898, 10:02

Orators ir īpašība, ne amats.

Veiksmi vēlēšanās. Iespējams atdošu savu balsi tev.

kefirs182
kefirs182 Day 1,898, 10:04

P.S. veltījums CP kandidātam TrakaisLācis http://www.youtube.com/watch?v=ZuxIwf9_qj8

TrakaisLacs
TrakaisLacs Day 1,898, 10:14

liels paldies par atbalstu ko man sniedzat,es to ļoti novērtēju,un liels paldies īpašs kefiram! 🙂

McDaunis
McDaunis Day 1,898, 11:28

Lācitis prezitī. Izklausas tiri jautri, bet tikai izklausas. Rakstu atklāti, ka par tevi nebalsošu. McDaunis

TrakaisLacs
TrakaisLacs Day 1,898, 11:34

Nu dauni,es neņemšu ļaunā it nemaz,katrs pats izlemj par ko balsos un tā vairs nav mana daļa,tikai saku ,ka esmu gatavs un esmu par to lai Latvijai būtu labs un saprotošs vadonis. Prieks vismaz par to,ka seko līdz maniem rakstiem.

Telefons112
Telefons112 Day 1,898, 11:48

TrakaisLacs, kāda ir Tava nostāja par ēnu ekonomikas ietekmi uz valsts budžeta ieņēmumiem?
Nesen vēl pats aktīvi spekulēji melnajā tirgū, vai Tu domā, ka nodokļu nemaksātāja kļūšana par valsts prezidentu būtu ētiska?
Vai aicināsi arī citus nemaksāt nodokļus?

Frukts
Frukts Day 1,898, 11:55

Neuzticos tev ka cp kandidātam. Ko tu esi darijis šajā laikā erepublik, es saprotu ka tu tgd baigi aktīvs, bet kas bija pirmstam ? Jā es runāju par to laiku kad tu sāki spēlēt 2011 gada kurā tur mēnesi, tavs xp un str liecina ka nav bijusi interese šajā spēlē? Ātri apnika un atmeti uz ilgu laiku ? Un janu tas notiek atkal ? Lai nu kā CP jabūt neizsmelami entuziatiskam ar milzigu gribas speku. Ta vien liekas ka tev nav ko dariit un gribi pameiginaat kko jaunu. Neuztveru tavu kandidaturu nopietni...Ir nopietni kandidati un ir parejie...

Lai nu kā teikt tu vari daudz ko, bet darbi padara tevi par izcilu kandidatu. Tpc nemaz ari nelasiju tavu aprakstu, domāju ka nav jēgas, tukša solīšana. Domāju ka manu balsi neiegusi diezmžel ja nu vienigi ja citi kandidāti būs vel sliktāki.
Nekas personisks protams.

Soulcraft vismaz zinu ka visulaiku dara kko latvijas laba, arpolitika, and stuff. Ceru ka viņš kandidēs atkal, lai varu atdot balsi par viņu.

McDaunis
McDaunis Day 1,898, 11:56

Vai varetu konkretizet, kā izpauāās eēnu ekonomika? Būtu patikami saņemt izsmeļosu infu tieši no telefonbudas!! McDaunis

McDaunis
McDaunis Day 1,898, 12:00

Frukt tev bail ka Trakajam ļāčukam piemetīsies punisindroms? Iesaku ieņept premjera vietu-varesi cieret uz preža aizvietotāja dfarbiņu. Tevi tad lietos piespļaudot uz nebēdu. 😃 McDaunis

Telefons112
Telefons112 Day 1,898, 12:24

McDauni, ēnu ekonomika šeit iekš spēles izpaužas tā, ka spēlētāji veic darījumus apejot tirgu, tādejādi nenomaksājot PVN valstij.

TrakaisLacs
TrakaisLacs Day 1,898, 12:26

@Telefons112: Agrāk darīju,tagad kad eju pēc amatiem,vairs nedaru,pērku tirgū,pārdodu uz rokas ja tiešām vajag steidzami naudu un tas nav dēļ nodokļiem bet gan dēļ kvantuma ko nevar pardot tirgu.

@Frukts: Katram ir savs viedoklis un tas nav nepareizs,tu esi viņu izteicis un viss ir labi,es saprotu. Frukt,liela daļa ir nepatiesība,bet ir arī patiesība. Vēlos teikt to ka šo acc neesmu reģistrējis,bet gan nopirku ar 1k spēku,nu jau esmu audzis,un pēc statistikas neesmu diez ko stiprs,piekrītu,un es eRepubliku neesmu nekad pametis un nepametīšu,Latvija ir mana sūtība šeit,un to es aizstāvēšu. Uzskati šo kandidatūru kā vēlies,bet mans viedoklis ir tāds un lūdzu uzklausi to: Es esmu jauns,pareizi,neesmu neko daudz arī darījis Latvijas labā,esmu ticis līdz šejienei ar aktivitāti un veiksmīgu sniegumu partijās. Tādēļ vēlos ieņemt krēslu,un pierādīt Latvijai to ka neesmu tīrs ūdens lējējs,un vēlos to pārņemt zem sava spārna un aizstāvēt līdz mans laiks būs sitis. Mana kandidatūra ir nopietna,tādēļ ir tapis šis raksts ko tu neesi izlasījis,bet es tevi nevainoju,paša griba lasi/nelasi. Un lūdzu nespried par cilvēku,ja neesi redzējis viņa veikumu un darbu,paldies!

@McDaunis Tas viss jau ir sarunāts,neiztraucies,ja nepaņemšu CP krēslu,jūs mani ieraudzīsit ministrijā.


Vienmēr uzticīgais..
TrakaisLacs

Telefons112
Telefons112 Day 1,898, 12:37

Ok, ceru, ka nomaksāsi visus nenomaksātos nodokļus, tas būtu tāds skaists žests un labs piemērs visiem Latvijas pilsoņiem.
Un vēl - vajadzētu tomēr nākt klajā ar nopietnāku, detalizētāku un konkrētāku piedāvājumu, pagaidām ir tikai tādas virspusējas frāzes Soulcraft stilā.

Soulcraft
Soulcraft Day 1,898, 12:43

Telefon
Zin kā čerčils atbildēja ,kad reportieris prasīja vai viņš ir dzēris? Jā es esmu dzēris ,bet tu esi neglīts ,rītdien būšu skaidrā ,bet tu joprojām būsi neglīts.
Tik pat labi par tevi telefon to pašu var teikt ,mēs maināmies un paliekam gudrāki ,bet tu joprojām būsi ar zemu IQ nezinošs idiots ,kas nesaprot ko runā : )
Telefon stilā ,būt vien instrumentam ,kam nav vairs iespēju attīstīties kuram nav intelekta ,bet palikt vien tādā pašā formā uz visu atlikušo laiku.

McDaunis
McDaunis Day 1,898, 12:46

Godīgie darboni paņemiet pa vienam cepumiņam, bet es ka jau negodigais špīleris ņemšu, cik spēšu. Nekad nēesmu slēpis, ka nēesmu godīgs spēletajs. Tā lūk. McDaunis

Frukts
Frukts Day 1,898, 13:06

@TrakaisLacs ko tad tik vaju profilu nopirki, kursh ir tavs istais, tas otrs TrakaisLacs kuru reiz maniju ? Joprojam abus lieto?

Zinu par taviem darbiem nedaudz, sur tur apgades, un kko kongresa dari.

Izlasot tavu kandidaturas aprakstu es iegusu kadas jaunas zinasanas par eLatvija ?

Kad bus laiks izlasīšu.

Frukts
Frukts Day 1,898, 13:11

Laikam izlikas ka redzeju 2 dazadus Trakoslāčus ; )

TrakaisLacs
TrakaisLacs Day 1,898, 13:15

Mans pirmais bija MrTrakaisLacs ,tagad ir šis,laikam arī būsi manījis,nu pa lētu naudiņu,lai kautkāds sākums vismaz,tādēļ lūdzu nenoniecini mani,un esmu aktīvs kongresā,tur tev tiesa.

Un par tām zināšanām,šis nav nekāds diži izglītojošais raksts un nav tāds domāts,šis ir vienkārši apraksts par tagadējo darbību un nākamo darbību Latvijā,kuru veidošu es. 🙂

Frukts
Frukts Day 1,898, 14:18

uzrakstiju loti garu atbildi, bet nelietis erepublik mani izmeta araa, tgd nu totals slinkums velreiz to visu drukaat velreiz, kursh nu vel atceras kas tur bija.

Taatad domaaju kaa busi pievienojis kadu jaunu inovativu ideju kada nevienam vel nebija ienakusi praataa. Piem kas evalstis padara specigas speleetaaji. jo vairaak speletaaji jo specigaka valsts ... punkts. Tatad sasniedzam musu lvl 10k speletaaju skaitu, nav nemaz tik daudz prieks musu latvijas njemot veraa ka fermu ik diena spelee daudz vairaak, un ar ko ferma dizi vairaak atskiras no erepublik, neko. Taatad jastradaa pie jauno speleetaaju piesaistes un augligas vides izveidoshanas vinjiem, kaa to panaakt tas jau ir cits jautajums, noteikti kaada verieniga reklamas kampanja u.t.t. kka taa : D

Nevaram cereez uz zviedru zemeem kameer nebuus vismaz 2k speletaaju ... taada bumboshanas vien ir...

Kaspars09
Kaspars09 Day 1,898, 22:22

par Lāčiem! o9

Janciss25
Janciss25 Day 1,899, 23:36

Es par to, ka jāpiesaista jaunie! o/

Mana ideja ir tāda, ka kāds angliski labi rakstošais, varētu adminiem uzrakstīt vēstuli, kur norāda, ka mēs gribam piesaistīt jaunos spēlētājus, bet, ka mums nav iespēja ievietot kādu reklāmu nemaksājot.
Ja viņiem ir interese par spēles popularizēšanu, tad norādām uz mūsu populārāko ineta portālu - traukiem el vē, un lai viņi apsver iespēju izvietot spēles baneri tur!

Papildus var norādīt, ka tas būtu labi arī priekš viņu busnesa, nāks viņiem nauda no jauno spēlētāju iegādātā zelta 😉

A.c.
Janciss25

Frukts
Frukts Day 1,899, 01:52

Grūti teikt vai viņiem būtu izdevīgi izlikt šādu reklāmu traukiem el vē. To zeltu pirkšana elatviešu vidū manuprāt nav tik populāra. Jā mēs būtu valsts kura regulāri iepērk zeltu un baro plato tad es domāju ka viņi piekristu. Mēs jau elatvieši nesam tik ļoti aizrautīgi un traki uz spēlītēm, kur nu vel naudas iegūldīšanu tajā, manuprāt. Bet protams var meiģināt, ja nu piekrīt 🙂

Bet ja tā padomā tad, visizdevīgāk viņiem būtu likt reklamu youtube, tad ofic visa pasaule pamanīs... Bet tur laikam dārgi, neesmu interesējies nav ne jausmas....

Frukts
Frukts Day 1,899, 01:57

Lai nu kā mazajai Latvijai, manuprāt, maz ticāms ka viņi būs gatavi iegūldīt naudu mūsos... Hmmm, kādi vel ir varianti...

Bet nu kkas saistībā ar traukiem. el vē.
Rudaisreinis jau tur saorganizēja mass spamu, nezinu ka viniem tur iet... noteikti kaads atnaaks...bet nu cik daudzi lasa tos spamus, es toc nee...
hmmm domaajam, domaajam....

TrakaisLacs
TrakaisLacs Day 1,899, 05:07

Es nevēlos būt rupjš,bet laikam šī nebūs vieta kur par to diskutēt,varam saorganizēt skype čatā šādus jautājumus,ja tikšu ievēlēts tad par to tiešām domāsim,kā popularizēt eRepubliku tieši Latvijas labam,paldies arī Kasparam par labo vārdu,prieks ka no ex-CP šādi atbalsti.

Frukts
Frukts Day 1,899, 09:31

Labāk klusēt ? ... lõģiski.... ko tu gribi lai es gaidu kad notiks kkada skype sarakste? kura nekad lidz sim nav notikusi, vieniigi tajaa tur #latvia vienreiz...

Man nav savas avizes, visu ko domaju izlieku komentaaros ...

driftracer
driftracer Day 1,899, 09:42

Nav izteikts neviens darbs, ko darīsi.
Pat ne veids kā kādu darbu var izdarīt.
Nelec pāri savai pakaļai. CP nav vajadzīgs vnk aktīvs spēlētājs, ir vajadzīgs superaktīvs cilvēks, kurš jau iepriekš ir vismaz nedaudz darbojies valsts sektorā. Ar to es nedomāju aklu nosēdēšanu kongresā.

TrakaisLacs
TrakaisLacs Day 1,899, 09:43

Izlasi velreiz šo: ''ja tikšu ievēlēts tad par to tiešām domāsim,kā popularizēt eRepubliku tieši Latvijas labam'' , tas ir tendēts arī uz skype čata izveidošanu 🙂

Soulcraft
Soulcraft Day 1,899, 10:05

kādu vēl čatu? prieškam?? ir jau spam ,gan pavēļu ,gan kongresa/ministru ,gan apgādes čats....

TrakaisLacs
TrakaisLacs Day 1,899, 10:20

Kautvai sarīkosim tajos pašos,pieaicināsim klāt cilvēkus kuri izrāda par šo intresi un ņemsim visu pa punktiem! 🙂

driftracer
driftracer Day 1,899, 10:31

Kurā vietā rakstā ir tāda frāze?? m?

Tu laikam pat nevari iedomāties cik daudz ir bijuši tādi demogrāfijas ministri and other sh*t. Nesen tak vēl viens solīja zeltu par spamošanu vai vēl tur kko. 😃

Rodas jautājums. Cik daudz čatos tadag Tu esi TrakaisLacs?

TrakaisLacs
TrakaisLacs Day 1,899, 11:00

Komentāros ir minēts,kam vajadzēs tas sameklēs.

Varu,un es tāds neesmu,un lūdzu nespried par mani ja neesi mani vēl redzējis strādājot ar valsti un valsts labā,tas tāds ieteikums,protams vari izteikt viedokli kas ir brīvi,tas viss ir normāli,es saprotu. 🙂

Protams,man nav ko slēpt: esmu F.R.A.G čatā,kongresa & ministru čatā,Latvijas pavēļu čatā,Apgādes čatā.

driftracer
driftracer Day 1,899, 11:08

Parasti jau programmu izdomā pirms vēlēšanām un tad to publicē, nevis pēc tam paklausās, ko saka citi un rauj līdzi. 🙂

Par to jau es arī runāju, ka neesmu redzējis Tevi neko darot. domāju, ka neesmu vienīgais. Lai vadītu valsti vajag pieredzi, vismaz mēnesi nosēdi kā prime minister un tad sāc par kko sapņot.

Nu, tad izstāsti man tagad to, cik bieži tur notiek sakarīgas sarunas par tēmām? un kāda velna pēc būtu vajadzīgs vēl viens čats priekš demogrāfijas jautājumiem? ar to nav jānodarbojas ministriem?

villijs1
villijs1 Day 1,899, 15:58

voted

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.