Ambient on/off

Join the new world

 

Priešrinkiminis interviu su CP EdgarSimeone.

Day 1,382, 06:42 Published in Lithuania Lithuania by Mykolas O

Sveiki eLietuvos gyventojai, žaidėjai ir mygtukų spaudytojai. Kaip niekada tuščią spaudos sektorių noriu užpildyti interviu su pretendentais į eLietuvos prezidento postą. Linksmuolis jau pristatė savo programą, jo interviu irgi galėjote rasti spaudoje. O Lellianos puikus agitacinis straipsnis vertė šypsotis jau kelias dienas. Dabar EdgarSimeone eilė. Muzikiniui fonui siūlau pasiklausyti vienijančią bendram darbui dainą.


Sveiki, artėjant rinkimams noriu jums užduoti jums kelis klausimus, kurie, tikiuosi, padės rinkėjams apsispręsti per rinkimus.

1) Kaip vertinate praėjusią kadenciją, kokį pažymį sau parašytumėte? (dešimtbalėje sistemoje)

EdgarSimeone (toliau ES) : Sveikas. Pati kadencija tikrai nebuvo itin sėkminga, dariau ką galėjau, tačiau to nebuvo gana. Pažymis manau turėtų būti nedidesnis nei 6 ar 7.

2) Jau buvai užsiminęs savo straipsnyje, bet ar gali dar kartą išvardinti pagrindines priežastis, kodėl esame beveik okupuoti, ar įžvelgiate savo klaidas?

ES: Karinės kampanijos nesėkmės priežastys, visų pirmiausia yra ONE galios žlugimas. Kaip buvome priklausomi nuo ONE, tuo galime įsįtikinti dabar. Viskas kas buvo pasiekta, tai ONE nuopelnas, ir pozicijos pasinaudojimas. Be abejo, didelės tam įtakos turi ir mažas karių koordinavimas.

3) Kadangi pretenduojate tęsti savo darbus, kokių priemonių imsitės, kad gerintumėte darbą LK, valstybės valdymo aparate, ar šie veiksmai išspręs šalies problemas?

ES: Pačią LK reikia ne gerinti, o kurti iš naujo. Tokio dydžio projektai atima daug laiko ir jėgų, plius - mažas žmonių skaičius, ir atostogos daro savo. Tačiau, šiuo metu, jau yra pradėti darbai, turime begalę idėjų, ir vizijų. Belieka viską sujungti ir parengti darbui.
Kas liečia visų Ministerijų darbą - bus sudaryti veiklos ir užduočių planai, pagal kuriuos Ministerijos dirbs ir sieks aukščiausių tikslų. Taip pat, Ministerijas sudarys nebe vienas Ministras su pavaduotoju, o visa komanda. Tokiomis permainomis bus siekiama maksimalaus rezultato ir našaus darbo.

4)Kokios permainos sėkmės atveju žadamos jūsų komandoje?

ES: Permainos tikrai bus nemažos, ir komandos sudėtis tikrai jus nustebins, kadangi prikalbinau nemažai senų vilkų grįšti ir stiprinti eLietuvą, bei prikelti iš pelenų.

5) Dabar spaudoje intensyviai diskutuojama apie tai ar reikia atlyginti už darbą vyriausybėje, kokia jūsų pozicija?

ES: Esu visiškai prieš algų įvedimą. Kažkada gliookas jau yra aprašęs, kodėl tai yra blogai, ir pats žinau iš užsienio šalių patirties.

6) Jūsų užsienio politikos prioritetai, ar manote, kad bus perskirstytos jėgos ePasaulyje kuriant naujus aljansus?

ES: Užsienio politika, yra begalo svarbi, ties tuo esu visada labiausiai susitelkęs, ir tai nemažai pasako, apie mūsų ir sąjungininkių santykius. Kas liečia aljansus, taip, manau jėgos pasikeis, ir tai neužilgo pamatysime. Ir šiuo atveju, mes esame tinkamoje pusėje.


7)Esate vertinamas prieštaringai, prieš tai daug virtualaus laiko praleidote Filipinuose, buvote (esate) INCI narys ir turbūt dar daug nežinomų man veiklų turėjote ePasaulyje, turėjote Gliooko II palaikymą, dabar jį praradote, tai rodo, kad norite iš žaidimo pasiimti kuo daugiau, kokie jūsų tokio žaidimo tikslas ir motyvai? Ar tai dera su eLietuvos vizija?

ES: Iš iNCi pasitraukiau, nenorėdamas painioti eLietuvos, kuri laikosi proONE kurso, ir iNCi judėjimo(EDEN/Terra). Minėdamas Gliooko palaikymo praradimą, galbūt netikslingai išsireiškei, kadangi su Gliooku tikrai gerai sutariame, ir kažkokios priešpriešos nejaučiame vienas kitam.
Patys mano motyvai tikrai dera su eLietuvos vizija, ir todėl kandidatuoju antrai kadencijai, kadangi tikrai turiu daug tikslų ir planų, kuriuos noriu įgyvendinti.

8)Jūsų rinkiminė kalba trimis sakiniais.

ES: Ech, manau visą rinkiminę kalbą jau pasakiau 🙂 Na galbūt tik tiek, jog nespėjau kaip reikiant apšilti kojų ir kadencijos pabaiga jau čia pat. Dar liko, daug neatliktų darbų, kurie išspręstų nemažą dalį problemų, tad dėl to ir pasiryžau kandidatuoti dar kartelį.

9) Pabaigoje papasakokit kokį liūdną, o geriau linksmą nutikimą iš prezidentavimo laikotarpio.

ES: Pats linksmiausias epizodas ko gero buvo Baltarusijos CP straipsnis, ir jo daugelis prašymų(ištrinti juos prašė keletą kartų). Nelabai suprantu, kas ten vyksta pas juos, bet man tai atrodo ganėtinai juokinga. Na ir kas be ko, rusų MoD, trolinimai rusų spaudoje 😁) Visuomet išspaudžia šypseną 🙂


Dėkoju EgdarSimeone už atsakymus, linkiu skaitytojams patiems nuspręsti kas vertas eLietuvos prezidento posto. Tikiuosi artimiausiu laiku pakalbinti TcTargert ir pateikti jums, mieli skaitytojai.

Gražaus savaitgalio sergant krepšininlige, vaduojant eLietuvą ir švenčiant rudenį.


Nepamirškit reguliariai grybauti miške, ten juk galima sutikti...


Mykolas O.

 

Comments

pnoneb
pnoneb Day 1,382, 07:03

Priestarauju 2) , tai nebuvo ONE nuopelnas, dabar tai yra TERRA/EDEN nuopelnas kad mes okupuoti, musu puses didysis aljansas kysa kova pries TERRA/EDEN ir ju tankai dazniau kala uz rusus, ONE reciau kala uz mus, tiesiog dingo tas balansas , nes 1:1 pries rusija mes turetumeme apyligiai kovoti (:

gliookas II
gliookas II Day 1,382, 07:13

o as manau, kad per mazai buvo ciulpiama. vienareiksmiskai

jonasgudd
jonasgudd Day 1,382, 07:23

as tai nieko negalvoju nes ble kaip nosi niezti 🙁

gliookas II
gliookas II Day 1,382, 07:23

tai zenklas, kad gausi i nosi siandien

Vytautas lt
Vytautas lt Day 1,382, 07:24

Gliokai, trolini?

Pakalniskis
Pakalniskis Day 1,382, 07:26

"kadangi prikalbinau nemažai senų vilkų grįšti ir stiprinti eLietuvą, bei prikelti iš pelenų."
Galima plačiau? Pvz. ar yra cawx (HAIL CAWX) ar manteliukas? 😃

pingwis0001
pingwis0001 Day 1,382, 07:31

@Pakalniškis, nu gal Manteliuko nereikia, per ilgai pinigus taupem.

EdgarSimeone
EdgarSimeone Day 1,382, 08:00

O iš senių tik ir žinai ir vertini tik cawx(trolis nr1) ir manteliuką kuris apsivogė?

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,382, 08:20

raigirdą mačiau(kaip priešą sistema pastatė:D), kai sudovios RW kaliau.

gliookas II
gliookas II Day 1,382, 08:22

BANERIS PAGALIAU BUS VALDZIOJE, TAIP IR ZINOJAU

R..B
R..B Day 1,382, 08:33

gliookas vel pradejo trolint . 😃

TBLT
TBLT Day 1,382, 08:43

Nenoriu nieko izeisti,bet nemanau,kad dabartinis prezidentas bus perrinktas.Ir del objektyviu ir del subjektyviu priezasciu rezultatai blogi-esam trinami is zemelapio,visa "puokste" neissprestu problemu,truksta harizmos,leidziamasi i beprasmiskus gincus ir t.t.

Pakalniskis
Pakalniskis Day 1,382, 08:55

Matau edgaras nelabai pasiruošęs praplėst savo žodžių >_>

pingwis0001
pingwis0001 Day 1,382, 09:16

Tai gal Nexrow ir "Bebras", vėl į valdžia eina?

Slabotke
Slabotke Day 1,382, 10:00

Kaip yra pasakęs mano senelis "kartą prišikęs antrą kartą dar ir primyš" No offense EdgarSimeone 🙂 Bet ir taip aišku,kad tik debilas gali eiti antrą kartą į rinkimus kai per pirmą kadenciją "pasistengė" mus ištrinti iš ePasaulio žemėlapio.(Na dar turim vieną regioną bet ir tame jau pralaimime).

Lari0x
Lari0x Day 1,382, 10:06

Karinė reforma - per mėnesį nulis rezultatų
LTB - padėtis visiškai nekontroliuojama
Gyventojų skaičius - mažėja nerealiais tempais
Žmonių trūkumas vyriausybėje - padėtis dar pablogėjo ir tapo valstybės problema nr. 1
VRM - o kas tai per dalykas? nieko apie tokią negirdėjau per šią kadenciją
SD - pradžioj kadencijos buvo aktyvus, bet pritilo
Lietuva - ištrinta

Gal praleidau ką nors? Ai, jo - URM. Ten kažkas lyg ir vyksta. Puiku! 4 mėnesių ministro patirtis vis dėl to. Manau ji būtų svarbi dirbant URM ministru. O dėl viso kito - būk žmogus Simeone, leisk kam nors kitam pabandyt, blogiau tikrai nebus.

EdgarSimeone
EdgarSimeone Day 1,382, 10:12

Lariox, neliek savo pykčio, dėl savo nekompetencijos eiti URM pareigas. Ačiū.
Kas liečia ištrynimą - Serbija irgi ištrynta. SO WHAT?

Lari0x
Lari0x Day 1,382, 10:15

Prie ko čia dabar mano pyktis : ) sakau kaip yra. Peace. Bent paargumentuotum ką nors, atai jau visai kapituliuoji.

EdgarSimeone
EdgarSimeone Day 1,382, 10:21

Baik žmogau, kad tu nematai, nereiškia, kad nieko nevyksta. Ar galvoji, kad valstybė per dieną pasistato? Galėtum rašyti vėjus, jei būtum Vyriausybėje, ir matytum situaciją, deja jos nematai.
O reikalas toks - visos reformos nepasidaro taip - sugalvojau, padariau per valandą, žiūriu ar veikia.

Lari0x
Lari0x Day 1,382, 10:25

Kai buvau vyriausybėje, tai sakei negalima vėjų rašyti : )
O nematau ne tik aš, niekas nemato. Nemanai, kad kaip CP galėtum bent apie progresą reformų parašyt retkarčiais?

gliookas II
gliookas II Day 1,382, 10:33

Lariokas, baik jau. rimts uzknisineji

Lari0x
Lari0x Day 1,382, 10:42

o tai ką veikt daugiau?

Slabotke
Slabotke Day 1,382, 12:20

Baikite nestumkite ant to simeone tai dar venas persipjaus.Juk žmogui irgi reikia pailsėti nu ir kas,kad mus čia iš visų pusių per šikną daro bet CP turi teisę i atostogas.

O dėl reformų tai gal ant popieriaus kas nors ir parašyta(labai abejoju) tačiau realiai tai šūdo malimas čia ir tiek.Nėra nei tokio dalyko kaip LK nei jos kažkokios reformos.Nėra ministerijų na dar tik mūsų URM kažkiek veikia bet ir taip labai labai ribotai kadangi mūsų pareiga(ambasadorių) yra tik ataskaita paruošti.
LTB - toks dalykas kaip ir yra tačiau ji valdoma vieno žmogaus kuris atsiprašant byby dėjas ant prašymu ir t.t. ko pasekoje MU neturi iš ko ginti Lietuvos regionų.

EdgarSimeone tau klausimas o tu save skaitai kompetetingu eiti antrą kartą į rinkimus?Pagal idėja man pvz būtų gėda rodytis virtualioje erdvėje(Erepublik) kai visą eLietuvą paleidau vėjais.Arba tu esi debilas arba Moderatų sąjungai pasiūlei porą postų,kad tave remia.

Troskals
Troskals Day 1,382, 13:24

"TERRA/EDEN" kas tas?

konas
konas Day 1,382, 13:49

labanakt edgariuk;)

apsitraukias
apsitraukias Day 1,382, 20:04

kaip tai nera LK reformu? viskas yra perkuriama is naujo tai yra pradedama nuo 0 tas uzima daug laiko bet baigiame susitiguoti taip kad nereikia rasineti nesamoniu

EdgarSimeone
EdgarSimeone Day 1,383, 00:46

Jo apsitraukias, tu žinai geriau už mane. +5 respekto

danisltu
danisltu Day 1,383, 03:39

kaip visuomet, piliečiai už viską kaltina prezidentą.. ar jis kaltas, kad TERRA/EDEN(priešų sajunga) atsibudo?

Lari0x
Lari0x Day 1,383, 04:46

danisltu, diplomatija yra labai sudėtingas reikalas ir ten gali būti labai daug įvairių variantų. aišku, kad ONE, TERRA/EDEN reikalai vaidina lemiamą vaidmenį ir negalima kaltinti vien prezidento. bet jei tu nori pasakyt, kad prezidentas yra bejėgis, tai kam jis išvis tada reikalingas? mūsų atveju, manau, kad šio ištrynimo galima buvo pakankamai nesunkiai išvengti.

bet kas buvo, tas buvo, dabar lygtai paliaubos jau.

danisltu
danisltu Day 1,383, 11:48

Kaip tu išvengsi, jei beveik kiekviena ONE šalis turėjo karą ir negalėjo padėti mums, bei kaikurių ministrų mažas aktyvumas. Jei ir būtu tada Lk pilnai funkcionavus, nemanau ar padėtų, nes sajungininkų mažai bepadėjo, nes mes seniai kam padėjom, tai dabar reiks padėt karuose.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.