Ambient on/off

Join the new world

 

Prezidentská kandidatura/ Candidacy for president [CZ/ENG]

Day 2,054, 09:42 Published in Czech Republic Czech Republic by Vladislav Baloun


Zdravím všechny,

Jak jste si již asi všichni všimli, máte tu volby prezidentské a ač jsem chtěl nechat šance srovnané a jelikož se na to soupeř vyflákl, neměl jsem zájem mu to natřít moc a radši jsem se držel též zpět. No vypadá to, že to moc nepomohlo, takže už je jedno, jestli něco napíši, či nikoliv.

Tak tedy, kam bychom se mohli ubírat příští měsíc? Otázka jaksi nasnadě. Odpověď též. Určitě bude zásadní znovu zkoušet házet hrách na zeď a zkusit vyjednat získání zpět našich regionů, ať už přímo s Polskou pomocí nebo třeba zprostředkovaně při svolení a podobně. Zásadní bude dle všeho nenaštvat Poláky nějak moc, aby nás ještě neobsadili celé, u nich člověk nikdy neví.

Ohledně zahraniční politiky tu pak máme další palčivou otázku, která se pojí se spojenectvími. Jelikož máme naši hlavní sílu v druhé a třetí divizi, nejsme schopni pomoci tolik v divizích čtvrtých, kde se povětšinou láme chleba, a tak s námi nikdo moc kamarádit nechce. I přes to všechno by bylo skvělé pokud by se nám podařilo získat spojence třeba v podobě Ukrajiny, kde máme slušné vztahy i díky jejich ministru zahraničí. Podepsat nakonec někoho je rozhodně těžší, než se zdá, o to víc, že právě máme problém s obsazením regionů od Poláků. Nu, uvidíme, co by se s tím dalo dělat, jestli se třeba něco neblíží, co by chtělo jen dorazit. Za mě osobně třeba Ukrajina by dle slov jejich představitelů na první dotazy ochotná jednat byla.

Na domácí scéně věřím, že udržíme dobrý restart a nepustíme si, alespoň vědomě, do země nějaké PTO skupiny. Ostatní se bude opět odvíjet od možnosti mít více míst v kongresu, či podobně. Určitě by to chtělo udržet počet politických stran. Ovšem samozřejmě nějaké politické soutěži tu nic nebrání.

Závěrem snad, že bych byl osobně rád, kdyby se tu záhadně nezjevovali domněnky, že můžeme býti napadeni letecky, či další věci. Člověk si připadá jak když poslouchá rádio Jerevan, když zjistí, že nešlo o napadení Česka od CoT, ale útok Slovenska na Norsko. Je to smutné, až trapné. Tudíž můžeme říci, že udržení našich východních sousedů od toho pomáhat nám můžeme brát též jako další cíl.🙂

Tak šťastnou ruku a ať zvítězí ten lepší!

Hello to all,

today We have election day. I know that you maybe want to read something from candidates but when I saw that other candidate don't care about write something I want keep our chance equal. Right now it doesn't matter so let's talk about some goals and other stuff.

Fist We must try to keep working on returning our regions from Poland. Some steps are done but end isn't even close. Right now is question if We can take our regions from Poland with their help or help from somewhere else. One way or another our regions would be our priority.

Also MPP's are problem which We must to solved. It's not easy sings some MPP's cause We have our power mostly in 2. and 3 divisions and We can help so much in 4. division. Still We must even try. For example We could used our good connection on MoFA from Ukraine or something like that.

In the end it will good keeps number of political parties and continue with keeps PTO away. Also could be great keep out our helping neighbours from east. 🙂

Let the better win!
 

Comments

DorlasAnther
DorlasAnther Day 2,054, 10:12

Naši milí západní susedia, keď ste boli v úplnej prdeli a pod nadvládou PTO, nemali sme vám pomáhať. V moderných eRep dejinách našej krajiny je toto najväčšia chyba, že sme krajine, kde je taký kus hovna ako ty pomáhali s uchránením Kongresu.
Neprajem ti v tomto období nič dobrého. Dúfam, že vás obsadí Poľsko.
Prajem deň...nemôžem povedať pekný a nemať pocit, že klamem.

Vladislav Baloun
Vladislav Baloun Day 2,054, 10:25

Hmm, jako vždy. Zanadávat si je třeba, což? No doufám, že si zas brzo vymyslíte nějakou kravinu jako airstrike 😃

Jelcekk
Jelcekk Day 2,054, 10:28

Dorlan pls.

Kaileene
Kaileene Day 2,054, 13:46

Baloun, snad mame uz aj my pravo trochu. Ty a spol ste nadavali 3 roky. Uz si sa z toho vyspovedal ?😃

Vladislav Baloun
Vladislav Baloun Day 2,054, 13:58

no hlavně už nám proboha nechoďte pomáhat 😃 pak nikdo nadávat nebude 😃

Kaileene
Kaileene Day 2,054, 14:10

neboj, uz budeme len okupovat teda zrejme. Je to smutne lebo som za vas vystrielal uz mozno dokopy cez 400 EB, z toho 200 v jednej bitke naraz, pricom som kupil EBs za 120 goldov a musel som dissolvnut firmy .. ked sa napr. bojovalo s macedoncami.. a toto mame za to... ale co uz o7

Drobcek
Drobcek Day 2,054, 13:48

pane boze preco, preco, som kurevnik , alkoholik vypalnik, ale toto je moc...

Vladislav Baloun
Vladislav Baloun Day 2,054, 13:59

vidiš, nejsem ani jedno, ale ptám se stejně 😃

MavaSVK
MavaSVK Day 2,054, 14:11

Hlavne že väčšina vie čo si."Tak šťastnou ruku a ať zvítězí ten lepší!"Kto je lepší?Hocikto.

DorlasAnther
DorlasAnther Day 2,054, 14:16

Pozor, a čo Jelen? 😃

Drobcek
Drobcek Day 2,054, 14:18

Jelen je panna oproti mr demagogovy, toho by som kludne prehltol ale toto je na premazanie na mesiac

p02jun
p02jun Day 2,055, 02:11

Přeji hodně štěstí a doufám, že vyhraje (nějaký) dobrý člověk 🙂

Robinklub
Robinklub Day 2,056, 07:35

Já nevím přesně o co jde (jsem tu poměrně krátce), ale Slovensko je pro mně určitě nejblíž ze všech států!
A jezdíme tam každý rok 🙂

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.