Ambient on/off

Join the new world

 

Prezidenta uzruna NR.9

Day 1,897, 05:15 Published in Latvia Latvia by Prezidenta kanceleja

Sveiks,
ePilsonis.

MPP.

Mūsu alianses listei ir pievienojusies Dienvidkoreja. Nebija plānots parakstīt līgumu, bet Dienvidkoreja to apmaksāja. Caur monetary market tika pārdots 1G par 10k CC no zemessardze.org. No tāda piedāvājuma mēs atteikties nevarējām. Tagad ir 15 MPP līgumi.

Kara darbība.


Neskatoties uz to, ka, pirms kongresa vēlēšanām, Latvija gandrīz tika okupēta - savu solījumu esmu izpildījis. Solīju, ka uz vēlēšanām būs visi reģioni.

Paldies visiem, kas palīdzēja un atbalstīja, it īpaši tiem, kas ziedoja tankus un apgādāja kaujiniekus. Varu pateikt, ka uzvara nenāca viegli. Vairākas dienas pēc kārtas tika veiktas grūtas pārrunas ar sabiedrotiem, jo kauju bija daudz. Tika meklēti un apgādāti spēcīgi algotņi un TWO mobilie spēki. Kopā atbrīvošanas kaujas izmaksāja ap 13.000 CC no valsts kases, kas ir gan tanki gan nauda mobilo spēku pārvietošanai - it īpaši tas attiecas uz pēdējo RW kauju.
Varu apgalvot, ka damage netika pirkts, ko nevaru pateikt par zviedriem, kas pēc maniem aprēķiniem iztērēja ap 100.000 CC vismaz! Te ir pierādījums, ka draugi un sabiedrotie nozīmē daudz vairāk par pliku naudu.

Turpinās karš ar Asgard un tagad sakās TWO kampaņa pret viņiem. Karā iesaistās Polija un tas nozīme, ka mums jādod viņiem ceļu uz Zviedriju un Somiju. Ja vēlamies un spēsim, tad Gotlandi varām paturēt sev - ka trofeju, bet turpmāko ofensīvu turpinās Polija.

Visas turpmākas kaujas par Zviedrijas iekārošanu, izņemot Gotlandi - nav prioritāte! Ceru uz Jūsu sapratni un lūdzu likt kaujas dienas orderus par sabiedrotiem.

Informācija par kaujām!

Ekonomika

Nodokļu politikā izmaiņu nav. Ir tikai samazināts importa nodoklis ieročiem, kas labvēlīgi ietekmē tirgu. Ir krietni paplašinājies importētāju loks, kas neļauj spekulantiem uzsildīt rokas uz parastiem iedzīvotājiem.

Vērtējot nodokļu izmaiņas var secināt, ka valsts ienākumi ir kritiskā līmenī. Aicinu ikvienu atbalstīt Latviju un iegadāties preci (pārtika, ieroči, izejvielas) Latvijas tirgū. Tikai šādā veidā tiek papildināta valsts kase.
Pedējā laika nācies vairākas reizes papildināt valsts kasi no rezervēm, lai nezaudētu līgumus (MPP) ar sabiedrotiem. Kongresam tiek sniegta informācija par naudas plūsmu.

Bez tam, ja Jums ir vēlme nomaksāt valstī nenomaksāto PVN, kas radies veicot iepirkumus melnā tirgu, vai veikt ziedojumus - varat iegadāties Q7 tankus pēc likmes 1 tanks = 1 gold vai 300LVL. Piedavājums ir pieejams tirgū!

Sīkāk līkumus var apskatīt Latvijas administrācijas lapā.

P.S. Pedējā laikā ir daudz RL lietu, ko jāpaspēj izdarīt un spēlei atliek maz laika. Ceru, ka valdības krēslos nāks jauni, aktīvi un spējīgi spēlētāji, kas ne tikai tukši runās un baumos, bet arī DARIS LIETAS! Savu kandidatūru uz Valsts Prezidenta krēslu neizvirzīšu, ja nu vienīgi pretendents būs "slikts variants".

Patiesā cieņā, mongis.

 

Comments

Janciss25
Janciss25 Day 1,897, 05:26

o/

Soulcraft
Soulcraft Day 1,897, 05:28

otrais o/

Edskar
Edskar Day 1,897, 06:58

o7

Visvaldis II
Visvaldis II Day 1,897, 08:56

o7

Kaspret
Kaspret Day 1,897, 09:11

o7

Frukts
Frukts Day 1,897, 09:50

Cenas ierociem turpina kristies, līdz ar to ienakumi no nodokliem ar... nav ko cerēt uz brinumu, valsts ienakumi samazinasies un lielaki nepaliks, nav ko ceret... naksies atteikties no daziem MPP ; ) Citu iespēju neredzu...

McDaunis
McDaunis Day 1,897, 11:31

Arī turpmāk rādi gaismu: mums tumšajiem ļautiņiem. P.S. Cerams ka esi pareizi izolēts, sazemēts un elektro drošs. Sertifikāts arī tak tev ir lai varam Tevi droši lietot visu termiņu. Punis tak pārplīsa bes sertiņa. McDaunis

villijs1
villijs1 Day 1,897, 13:51

voted

draivis
draivis Day 1,898, 11:32

o7

CADelicious
CADelicious Day 1,898, 13:42

o7

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.