Ambient on/off

Join the new world

 

PP-valimised: Eesti Rahvuslased LUGEGE!!!

Day 2,002, 06:01 Published in Estonia Estonia by Dodo Moron

Tervist Ahvileivapuulased!

Umbes kuu on möödas päevast, mis valiti parteidele presidente. Homme, valitakse ametisse uued juhid, kes hakkavad oma erakonda vedama.

See artikkel saab olema pühendatud kõikidele Eesti Rahvuslastele, sest ka nemad seisavad homme valiku ees. Üheks valikuks olen mina, Dodo Moron. Üritasin saada sellele kohale ka juba eelmisel kuul, kuid tulutult. Nüüd kandideerin uuesti, lootuses, et osutun valituks ja saan viia sisse pisikesed muudatused partei juhtimises. Juba eelmiste valimiste ajal märkasin hiiglaslikku kommunikatsiooniprobleemi. Partei sajakonnast liikmest viitsib ennast sündmustega kursis hoida kahetsusväärselt väike osa. Ma tean, et selle probleemiga tuleb kõvasti tööd teha, et see laheneks, kuid siiski võtan endale valimisvõidu korral ülesandeks sellega tegeleda.

Samuti annan endast kõik oleneva, et meie erakond osutuks valituimaks parteiks ka järgmistel riigikogu valimistel. Viimaste kuude jooksul on tulemused aina kehvemaks muutunud, kuid ma arvan, et oma ajalehe abil õnnestub mul Eesti Rahvuslaste populaarsust taas tõsta. Loomulikult katsun ma leida ka kandidaadi ka riigi presidendi kohale, kes oleks võimeline valimisi võitma ja hiljem edukalt riiki majandama.

Pidage meeles Eesti Rahvuslased, enne valiku langetamist mõelge, mida soovite.

Valige DODO MORON!

Elagu Eesti Rahvuslased!

 

Comments

Margooni
Margooni Day 2,002, 06:08

Seekordsete PP valimiste üks ühine eesmärk võiks olla välismaalastelt erakondade "ära võtmine" ehk siis mõne "oma" inimese vastavasse kohta valimine. Aktiivsem seltskond võiks vähemalt oma hääle andmisega oodata ja olla vajadusel valmis hetkeks erakonda vahetama.

Mixliarder
Mixliarder Day 2,002, 06:17

Tomorrow move to Communist party of Estonia and vote for Mr Woosh!
STOP the pTO PARTY!

Dodo Moron
Dodo Moron Day 2,002, 06:20

PTO party has already ended... Boris/Jules moved to USA, only Sara and Vohvelmies are danger there.

Mixliarder
Mixliarder Day 2,002, 06:54

they're enough.

Gerdionu
Gerdionu Day 2,002, 11:27

ka ERis kandideerivad noored algajad. Tõenäoliselt on samamoodi tegu mingite PTO multidega.
Mina toetan Dodo Moronit!

Viskaja
Viskaja Day 2,002, 12:09

Mina ka!

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.