Ambient on/off

Join the new world

 

Politikos apžvalga. Udros šokis trolių urve.

Day 1,903, 15:25 Published in Lithuania Lithuania by Mykolas O

Prieš praėjusius rinkimus startavęs apžvalgų ciklas po ilgesnės pertraukos grįžta. Spauda mirga nuo straipsnių ir intervių rinkimų ir ne tik tematika ir tai labai džiugina. Džiaugiuosi, kad atrandu savo skaitytoją, kad nereikia pirkti votų, žadėti nemokamų treniruočių ir davinių. Pagrindinis judesys spaudoje praeitą savaitę buvo tik trololo straipsniai, kurie nors ir yra politiniai ir formuoja viešąją nuomonę, bet į juos žvelgiu su šypsena, ši žaidimo dalis išlaiko konfliktą gyvą, o konfliktas tai kelias į tobulėjimą.


CP kadenciją vertinu teigiamai, bet tik todėl, kad nebuvo padaryta nieko blogo. Gero irgi. LK nėra, orgos pajudintos ir numestos seimui, sprendimas priimtas, bet turbūt negeriausias. CP nepasirodė solidus ir geras politikas šioje kadencijoje. Daug triukšmavo, diskutavo su visais. Gynė savus, puolė svetimus. Primityvu. Ir visą kritiką priimdavo asmeniškai, net neabejoju, kad taip bus ir po šiuo straipsniu.

Rytoj (kai skaitysit bus šiandien) vyksiantys rinkimai bus įdomūs. Udra antrą kartą mėgins jėgas kovoje dėl CP posto. Pirmą kartą nepavyko, bet nuo to daug kas pasikeitė. Udra dirbo vyriausybėje tiek valdant ZygaLTU, tiek Pararam. Kaip sakiau prieš mėnesį, Udrai koją pakišo tai, kad jis ir negalėjo prilygti „gerąjam“ CP ZygaLTU (kabutės yra ne dėl ironijos, kabutės šiuo atveju rodo, kad ZygaLTU per keletą kadencijų buvo susikrovęs tokią reputaciją, kurios užtektų laimėt, bet prieš kurį kandidatą ir atlaikyti visus opozicijos bandymus sutrukdyti). Reputacija yra daug lemiantis veiksnys, nes tai papildomi balsai iš nepartinių, iš nepolitikuojančių ar kaip visada truputį nuošaliau esančios LTS. Reputacija gaunama iš skambios veiklos, šūkių, žinomumo, trololo ir t.t. Tam naudojamas spaudos modulis ir shoutai. Nutzz yra naujas nikas atsiradęs po to, kai atsirado galimybė keisti nikus. Beveik plastinės operacijos, nes nikas žaidime daugiau nei vardas ir pavardė RL, nikas ir avataras tai tapatybė, kuri nešasi visus tavo gerus ir blogus darbus, skandalus, nuopelnus. Nutzz arba buvęs Zarg buvo vienas stipriausių eLt karių, bet jėga politikoje nesvarbu. Už šį acc žaidžia Dariukas. Pamenu Dariuko CP kadenciją, per kurią jis praleido ne vieną naktį dalindamas tankus, stiprus atsidavimas, bet tai buvo seniai, kitu niku ir tai jau praeitis. Dabartinis Nutzz – tabula rasa ir įtikint liaudį, kad jis geriau už Udrą, kuris dirba čia ir dabar yra sunku. Beje, Nutzz prisistatomasis straipsnis silpnas, per daug akivaizdus patosas ir pasitikėjimas savimi. Tai pigus triukai, kurie gal ir ne tokie akivaizdūs, kaip trololo straipsniai, kurie nukreipti prieš LK, LNP, SOL, bet vis tiek triukai. Beje, trololo silpnina LNP/SOL pozicijas, bet Udra su tuo nesusijęs, bet jei propaganda nukreipta prieš Udros oponentus, tai CP rinkimuose palaikysi Udrą. Dvigubas puolimas. Prognozuoju pergalę Udrai ir linkiu tvirtų kiaušinių.


Jei mokėčiau piešti, nupaišyčiau karikatūrą (Akviliutte?). Joje būtų pavaizduota vikri ir gudri Udra vakarieniaujanti tarp didelių trolių. Trolių urvas purvinas, o Udra su varlyte. Nes žaidimai čia vėl dvigubi. LLS/LMS pasirinko solidžiausią savo kandidatą, kuris savo teigiama reputacija lenkia Nutzz, bet už jo nugaros Gliookas II, Pararam, Mogom. Ar tai bus savarankiškas valdymas? Udra turi daug savarankiškumo, bet ar jam bus leista veikti ir kas bus pareikalauta? Kolkas atrodo, kad Udrai parako užteks ir mes turėsim puikų CP.


Tai yra neužsakytas straipsnis, nederintas su jokia partijos ar MU vadovybe. Tai mano asmeninė, apžvalginė nuomonė. Straipsnis orientuotas į vyresnę publiką, todėl teksto daug ir nuogų merginų nėra, snoriukas. Gražaus laiko.
Mykolas O.

 

Comments

Sharass
Sharass Day 1,903, 16:37

Kaip visada, nuostabu o7

Serminatorius II
Serminatorius II Day 1,903, 19:21

Puikus straipsnis 🙂

Boruzele
Boruzele Day 1,903, 20:57

Įdomi apžvalga, ačiū 🙂

Udra
Udra Day 1,903, 22:01

Kuo toliau tuo labiau man patinki :DD

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,904, 23:22

geras straipsnis ir teisingos įžvalgos. Dariukas be reikalo asmeniškai mano kritiką priėmė po kažkuriuo straipsniu, va ir Mykolas tą patį išdėstė - neveiklumas yra neveiklumas kaip tu tai bevartytum ir praeities nuopelnai nėra labai stiprus argumentas kai tavo priešininkas YRA veiklus ir turi DABAR užsitarnautus nuopelnus.
jei ne ta Dariuko&co. laikysena tai būtų viskas ok - kandidatuot kažkam reikia, nr.2 CP rinkimuose yra labai svarbu (nes juk visko būna,reikia back-up plano būtinai) ir Nutzz(a.k.a Dariukas) kaip tas antrasis, atsarginis CP yra netgi labai ok, bet laimėti? comon`. Jei ne ištikiemieji LNP/SOL nariai, balsuojantys už bet ką, kas yra "savas" tai rinkimai būtų labai liudni. Jau ne vieną mėnesį nei LNP nei SOL nesugeba pateikt nei vieno naujo, stipraus kandidato iš savo stovyklos. blogai gerbiamieji, labai blogai. Mąstykit, o ne asmeniškumu ieškokit.

p.s. o kas dėl Udros užnugario - netikiu. Ne tas žmogus, kurį lengvai paveiksi. Tiesiog toks įspūdis. Beto gliukas&co. jau kurį laiką laiko iniciatyvą tačiau iki šiol taip nieko ir nepasiekė, eilinė ne LNP/SOL kandidato pergalė esmingai vaizdo nepakeis.

neriustLT
neriustLT Day 1,904, 23:41

vote o7

DrMonte
DrMonte Day 1,904, 00:20

v

auris0
auris0 Day 1,904, 06:08

Vote

Second time
Second time Day 1,904, 08:09

Saunus straipsnis kaip visada. Didelis Vote o7

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,904, 11:22

klysti sunau, oi klysti:)

Vilkas Pilkas
Vilkas Pilkas Day 1,904, 12:46

Geras straipsnio stilius, labai neblogai parasytas. V

MrEdo123
MrEdo123 Day 1,904, 21:47

pavotinu, bet ir vyresnio amziaus auditorija nenusimintu pamaciusi iliustracija tavo sauniame straipsnyje.

axemas
axemas Day 1,904, 22:21

Puikus straipsnis, trūksta tokių mūsų spaudoje. 100% sutinku su išsakytom mintim.

gliookas II
gliookas II Day 1,905, 23:12

Na, o sikart pasakysiu, jog straipsnio autoriaus nesupratau. Pirmiausiai kliuvo sumalimas. Nebuvo cia to svelnaus nuo vieno perejimas ant kito, labiau pasokinejimas. Uzkliuvo ir subjektyvumas, sudarytas is asmeniniu ispudziu, labiausiai panasu, kad tik is spaudos ir tik is paciu asmenu straipsniu.

Keistas buvo ir pararam vertinimas, pono NykLTU isaukstinimas, Dariuko nuopelnu (m???) bandymai vertinti. Man pasirode labai tendencingas straipsnis rinkimu isvakarese ir privede prie nepadorios minties apie norejima balsus nukreipti viena linkme pridengiant atvira susizavejima LNP siokia tokia ju arogancijos apkalta.


Kalbant apie Udra, bijau, kad ponas straipsnio autorius yra labiau neteisus, del jo uznugario, negu teisus. As su Udra periodiskai nesusikalbu netgi, nes noreciau, kad jis kai kuriuos dalykus darytu ir sakytu kitaip, bet jo neprasau elgtis vienaip arba kitaip, todel susinervines isvis nelendu prie jo. Butu mano uznugaris - senokai cia butu visos lesikleles uzdarytos ir gautumet tokia skania porcija reformu, kurios nusipelnet. O cia bijau kad yra labai geras ir nepriklausomas kandidatas. Nors man labai svarbu, kad butu jis, o ne vel ta chunta valdzioje.

O kalbant apie tai, ka pasiekiau, peremes iniciatyva, o ko ne - irgi klysti. Jeigu kapstytum giliau, tai pamatytum kaip buldozeris ratu vazineja ir siaurina rata.

Mykolas O
Mykolas O Day 1,905, 04:58

Gliookai, tikrai taip, viskas, ką rašau sudaryta iš asmeninių įspūdžių ir spaudos. Nenaudoju skypo, net jei ir naudočiau, nesu nė viename vyriausybės chate. Taip visa tai tik abstrakcija ir svarbu čia požiūris, o ne objektyvus teisingumas. Dėl stiliaus kritiką priimu ir man sklandumo trūko, o kiti dalykai tai tendencingi iš tavo pusės. Aš neteigiu, kad Udra yra tavo ar kitų marionetė, aš tiesiog iliustruoju iš kur jis ateina, kokie jį palaikančių partijų lyderiai yra ir kuo jie užsiima paskutiniu metu. Pararam vertinu kaip vaiką, gavusį didelį saldainį (dėmesio ir pripažinimo) ir nuo to saldumo pakilusį į aukštumas (tikrai, ne kaip tėvą, Pararam). Tavo ir Zyga santykiai jau seniai peržengė tiesiog partijų nesutarimą. Jis turėjo gerus reitingus ir viską darė gerai kaip politikas, nors arogancija prilygo tau (problema?). Pasikartosiu dėl Dariuko, man patiko, kad jis sėdėdavo per naktis prie kompo ir dalindavo tankus, tai gal ne CP darbas, bet gražu atsidavimas, tai ir parašiau straipsnyje, nes tuo metu irgi buvau LK chate. Nesižaviu aš LNP, nebijok, man alergija nuo tokio patriotizmo šlovinimo formos. Beje, rašiau straipsnį palaikydamas Udra, tai turbūt tau ir užkliuvo, kad jį reklamuoju rinkimų išvakarėse. Atsiprašau. O kas laimėjo?

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,905, 05:14

mykoliuk o kad as sedejau per naktis prie pc kai kariavom su vokieciais tai jau nesamone?😁 objektyvumas tavo straipsniuose budavo tai kas versdavo skaityti deja dabar labai pritruko sito dalyko. isvadinai mane vaiku, verksniu, reksniu ir dar kazkokiu, be jokiu argumentu. na as nelabai jautrus tokiems pasakymams, tai ir komentara toki pradzioj palikau, bet tavo straqipsnius skaitydavau del objektyvios nuomones, nors jau kazkuriam uzkliuvo kaip isvadinai myga tct ir tuos du velnius muskietininkais, kai jie tiesiog vagys yra. na dekui kad atverei akis, sekmes toliau rasant:)

Mykolas O
Mykolas O Day 1,905, 05:25

Pararam, gal tu ne vaikas, gal tavo tik toks stilius 🙂 Nes kai skaitau tavo komentarus matau marozai.lt veidus, ar labai blogai čia? 😃 Man tai patinka tavo teksto suvokimas, kai tau atrodo, kad palaikau tavo nuomonę, tai tu votini ir džiaugiesi, kai atrodo, kad nepalaikau, tai jau bjaurastis ir subjektyvumas. Su tais muškietininkais tai buvo ironija, norint pašiepti jų vieningumą, bet matyt, kiekvienas supranta savaip. Džiaugiuosi, kad sėdėjai per naktis, bet tai nebuvo per tavo šią kadenciją, taigi pasižymėjai kaip TU vadas, o ne politikas. Argumentai yra tavo tonas ir tavo komentarai, necituoju nes jei viešai matomi. 🙂

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,905, 07:18

tai tipo visi normalus tau kurie laizo sikna, ai koks tu mykoliuk fainas, ai kokie jus visi nuostabus ir puikus?😁 na jo is manes sito nesulauksi:)) o ko tu pyksti kad as issakau kai manau kad tavo mintys ir rasliava man atrodo neteisinga? pvz tai ka tu isvardinai, lk nera, taip nera, bet cia maziausiai mano kalte, gali apkaltinti kaip ten ta dievinama zyga ar lurka, kure esamos lk statutus, taip pat tai kas pagal ta statuta turi kurti ta lk. orgos seimui numestos, nes labai jau visi pykot, kai cp priima kazkoki sprendima liecianti tas organizacijas, tai va, dabar priimsit ta sprendima jus visi. Del triuksmavimo, tai visada gyniau ir ginsiu savo pozicijas, kadangi jega ar ten kumsciais kaip sake zyga tai neimanoma kaip visi suprantame, tai ir ginu taip kaip suteiktia proga zaidimu administratoriai.

Mykolas O
Mykolas O Day 1,905, 07:28

Šiaip dažniausiai nesiveliu į komentarų konfliktus, bet šitas per daug maloniai primena jaunystę, irco laikus, kai koliotis būdavo normalus laiko praleidimo būdas Kodėl manai, kad pykstu? Visai nepykstu, va Gliookui nepatiko, jis parašė kas jam nepatiko, aš parašiau kodėl man taip atrodo, taip bendrauja suaugę žmones. Kiti (nesuaugę ar tokiais norintys būti) naudoja deminutyvus, laksto nuo vieno kraštutinumo iki kito, reaguoja emociškai ir t.t. Mažiausiai tavo kaltė, bet užėmei svarbiausią postą valstybėje, todėl kaltinti kitus, kad nepadarė, nesusitvarkė yra priekaištas sau, nes surinkai prastą komandą, nesugebėjai įtakoti LK reformos, orgas(iš tctarget - LTS) tvarkei agresyviai ir be politkorektiškumo (nesvarbu, kad Target ja naudojosi nelegaliai ir net neatsiprašė už savo ir partijos siautėjimą, bet nereikia rodyti pirštais į kitus, reikia žiūrėti kaip pats elgiesi). O dėl triukšmavimo tai šaunu, kad bent čia abu suprantam vienas kita. Tau triukšmavimas normali elgesio forma, man tai nesolidu. Dėl noro laižyti man šikną, tai gal atsisakysiu, nesu vertas, kad taip elgtumeis 🙂

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,905, 07:56

Mykolas O
del LK tu tikrai klysti.. Kaip ir patys lk vadovybe teige, jiems px kas yra CP, nes LK vadas yra auksciau CP, todel CP jokiu galiu neturi.. Jei butu galejas pararam tai ta reforma per savaite butu padares, bet pasikartosiu, jis jokiu galiu neturi LK.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,905, 10:03

jeigu nepastebejai mykolai mano komanda dirbo gerai, taip kad eik kaltint tuos kurie surinko lk komanda, jeigu nezinai kas tai padare pasidomek, nesunku, statutus perversk, ten apacioj parasyta, paklausk kas sudaro vadovybe ar taryba ar dar kaip ten vadinasi ta velniava pas juos, pasiziurek kas kaip balsavo. kaip mogom sake, ta taryba, o ypac lk vadas yra nelieciami asmenys, auksciau visu cp ar dar ko nors.

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,905, 14:25

Ne nu rimtais žmones jūs debilavoti arba kažkas su teksto suvokimu jums blogai, čia juk grynas Udros palaikymo straipsnis ir man rodos aš turiu rimtesniu argumentų, negu jūs, su kaikuom nesutikti:) Bet man tos temos jau nusibodo:)

Iš asmenines patirties isitikinau, kad jeigu bendrauju su jais normaliai tai jie ant galvos užsilips su savo briedais ir ''kaltinimais''. Kažkios zekiškos paniatkės pas anuos. Buvo taip su Akvile dabar su Mykolu:)

Kaip ten bebūtų, Vote! Laikykis;)

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,905, 14:58

Povilai, tai kam tu komentuoji, jei tau tos temos taip nusibodo?

Aeternuslt
Aeternuslt Day 1,905, 19:00

Mykolai, rašyk toliau straipsnius ir nekreipk dėmesio. Kiek teko su pararam diskutuoti komentaruose, tai visada viskas baigiasi facepalm'u. Ateina paprasčiausias supratimas, kad oponentas nesugeba interpretuoti teksto ir yra užsiciklinęs. Čia kaip diskutuoti su avinu, jei jam iš pradžių pasirodė, kad tu sakei vienaip, tai jis ir laikysis įsirėmęs to pirmo įspūdžio, kad ir kokius argumentus jam pateiktum.

O gal tai paranojos forma? Kad ir kokią nuomonę išsakytum, jiems vis tiek vaidenasi, kad palaikai mistinį LNP/LK/masonų judėjimą. Šiuo atveju gerai būti neutraliu, nes kada tik nori gali iš diskusijos pasišalint ir negaišti laiko. Telieka užjausti žmones, kuriems iš tikrųjų reikia su jais nuolatos diskutuoti dėl e-darbinių priežasčių....

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.