Ambient on/off

Join the new world

 

Politikos apžvalga. Nelygi titanų dvikova.

Day 1,932, 04:58 Published in Lithuania Lithuania by Mykolas O

Dar vieni CP rinkimai. Nors Udrai pergalę prognozavau teisingai, bet ji nebuvo tokia akivaizdi, kaip dabar atrodo iPSiArt pergalė. Kodėl? Apžvelgsiu kandidatus pagal du kriterijus (asmeninės savybės/nuopelnai ir partijų tinklo palaikymas)

LNP po kelių iš eilės pralaimėtų CP rinkimų metė stiprų kozirį. Iš Lenkijos grįžta viską žinantis ir apie viską nuomonę turintis iPSiArt, kuris tiek pagal jėgą/ekonominį pajėgumą (verslumą)/patirtį (išreikštą tiek exp, tiek žaidimo laiku, tiek nuveiktais darbais) yra vienas didžiausių titanų, deja, niekada nesėdėjęs CP kėdėje. (galbūt su ankstesniu niku, tiek į eIstoriją nesigilinau ir neieškojau). Galbūt galima svarstyti, ar tai, kad jis dar niekada nepretendavo būti CP reiškia jo politinį atsargumą (žais tik tada, kai galės laimėti) ar tai, kad anksčiau neturėjo tiek žaidimui skirto laiko (ar turės dabar?) ar asmeninį susireikšminimą (tik dabar reikia įžengti į šį postą, anksčiau buvo ir kitų rimtų kandidatų). iPSiArt galima pristatyti kaip puikų politiką,diplomatą su didžiuliu lagaminu patirties. Nors dabartiniais ramybės laikais tos savybės nėra pačios reikalingiausios, nes jau nuo karo su eŠvedija/eVokietija eLietuvoje tvyro štilis, COT kariauja didžius mūšius kituose kontinentuose ir nei mums, nei mūsų ypatingos pagalbos nereikia.


Jo oponentas – MoGoM. Dažniausiai pristatau jį kaip piktą trolį, kuris purkštauja dėl milijono ir prarastų ekonominių pajėgumų. Problema, kad jis nepadarė nieko, kad apie jį rašyčiau kitaip. Nors jau dvi kadencijas vyriausybėje buvo jo pozicijos CP jis tik kartą buvo vKAM, nors Manvydas tai sužinojo tik po audito, ot buvo nesmagi situacija. Ir nepasakokit man, kad viskas buvo skirta LK reformai, bet kadangi nepavyko ir nebuvo leista dirbti, kuriami nauji chatai ir bėgama nuo konstruktyviai dirbti pasiruošusių idėjų generatorių. Žvelgiu į tai diktatoriškai. Jei reikia nutiesti kelią, o kelio nėra, tai dirbta buvo blogai ir man nesvarbu, kokios audros/uraganai/žemės drebėjimai buvo, darbas nepadarytas ir tiek. Tiesiog nebuvo rasta tinkamų būdų ir neparodyta pakankamai noro bendradarbiauti. Taigi, vienintelis grįžusio MoGoM nuopelnas yra priekaištai, kad LK nevyksta. Mažokai.

Vien dėl oponentų svorio svarstyklės ryškiai ne dabartinių valdančiųjų pusėje. Be to partijų pasiskirstymas pasikeitė, aktyvumas taip pat. Udros kadencija, kuri vėlgi, buvo tokia, kokia ir tikėtasi – gera, bet nestebuklinga, atrodo, padarė meškos paslaugą CP partijai – LLS,nes buvo surinkta mažiausiai balsų seimo rinkimuose, o tai rodo arba mulčių fiasko arba asmenybių toje partijoje trūkumą. Pats seniau buvau LLS ir dabar keista matyti buvusius bendrapartiečius kituose partijose. Taip taip, jūs galite sakyti, kad ir aš toks išdavikas, bet aš buvau pasitraukęs į twokliką ir grįžau tik prieš porą mėnesių, o LTS pasirodė man priimtinesnis variantas. Taigi, anksčiau buvęs stiprus ir aktyvus LMS-LLS blokas svyruoja. Anksčiau prie jų buvusi LTS atvirai palaiko LNP-SOL bloką ir taip išdrasko aktyvių politinių jėgų pusiausvyrą. Lieka tik neaktyvios ir mažosios politinės jėgos, bet ar jos sudaro bent šimtą nuolatinių balsų ir ar tai turi svorio rinkimuose pasilieka atviras klausimas, bet ne esminis.

LNP-SOL-LTS blokas yra įdomus savo vidiniais santykiais. Apžvelgus iPSiArt būsimą komandą SOL narių rasti sunku, bijau meluoti ar būti apkaltintas šmeižtu, bet SOL jau seniai nefigūruoja ir nedirba vyriausybėje. Jie tiesiog yra su savo dideliu partiečiu skaičiumi ir jiems to užtenka išlikti valdžioje, tiek seime, tiek būsimoje CP kadencijoje. LTS priešingai, mažiausia žmonių skaičiumi ji sukvietė daug aktyvių politikos aparato darbuotoju ir ne be reikalo net keletas ministrų ir daug žmonių ministerijose sudaro LTS žmonės. Visi LTS atstovai esantys šios kadencijos seime, išskyrus tinginį mane dirba vyriausybėje arba LK. Prisiminus nuolatinę diskusiją, kad dirba vyriausybės, o seime spaudžioja mygtukus ir už tai gauna aukso, tai tikrai sveikintinas reiškinys, kai tie žmonės sutampa. Neaptarsiu visos iPSiArt komandos, bet ji tikrai įdomi ir spalvinga, nors senienos (titanai) joje sudaro daugumą.

Išsiplėčiau, atsiprašau, politinės apžvalgos vis retėja, todėl kai prisėdu prie klaviatūros atsiranda daug dalykų, kuriais noriu pasidalinti su jumis. Paskutinis akcentas, kad turbūt vienintelis LMS atstovas, kuris sugebėtų konkuruoti su iPSiArt CP rinkimuose yra EmuSV. Ne tik todėl, kad turi du argumentus, ar kad laimėjo mis konkursą, bet kad myli visus ir nekelia konfrontacijos tarp partijų, todėl su gera programa ir daug flirto ji nesunkiai pajungtų visas penkias partijas ir turėtume dar neįdomesnius rinkimus į vienus vartus, nei šie.

 

Comments

Shmuel97
Shmuel97 Day 1,932, 05:04

vote

Adolf.H
Adolf.H Day 1,932, 05:26

Mykolai, ar silpnumo akimirką dažnai susilieji su savim ir lieti savo genetalijas ?

DrMonte
DrMonte Day 1,932, 05:37

o7

auris0
auris0 Day 1,932, 05:38

Vote

EmuSV
EmuSV Day 1,932, 05:58

Oho koks įvertinimas man, ačiū.
Tikėtina, kad vieną dieną taip gali įvykti

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,932, 06:41

nu taigi jei noretum tai mes tau ir cp ir viska atiduodam:D

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,932, 08:26

turėtum realų šansą tapt pirma IŠRINKTA prezidente : ) (jei atmintis nepaveda pantera CP tapo tik po impyčmento)

EmuSV
EmuSV Day 1,932, 11:18

Na bet kuriuo atveju reikia šiek tiek ūgtelti iki šio posto

Eksas
Eksas Day 1,932, 06:37

o7, puiki apzvalga.

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,932, 06:40

Šauniai kaip visada, vote

Arius Nesakysiu
Arius Nesakysiu Day 1,932, 06:55

kaip visada VOTE

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,932, 08:27

voted

Sharass
Sharass Day 1,932, 09:39

Smagiai perskaičiau, gal tik per daug sutirštinta LTS pozicija LLS/LMS bei LNP/SOL atžvilgiu ; )
o7

Lari0x
Lari0x Day 1,932, 10:17

Už du argumentus o7

Funnyte
Funnyte Day 1,932, 10:51

Kadangi savo straipsniuose visuomet sieki objektyvumo, tai statistika Ipsio vyriausybės:
SOL 3
LNP 3
LLS 2
LMS 3
LTS 4
Tad kai kurios išvados nevisai korektiškos. O šiaip vote, straipsnis kaip visada vertas dėmesio.

Mlgasss
Mlgasss Day 1,932, 13:59

nenoreciau izeist sudeties nariu, bet siaip i svarbiausius postus yra paimti savi, o i tuos kuriuose reikia daugiausia dirbti ikisti kiti

gliookas II
gliookas II Day 1,932, 21:41

geras pastebejimas. Labiausiai man patinka aiskinimas apie naujus zmones. Paimti reikia naujus i visus nesvarbius postus dar pakeliui ir galva praplaunant, kad persiviliot, arba neva parodyt, na va matai, tu naujas, ne is lnp ir paziurekit, su mumis dirbt galima, bes beveik normalus zmones

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,932, 21:50

Gal galite plačiau pakomentuoti kas čia per postai? ką tik dar kartą pražiūrėjau vyriausybes sudėtį ir tokie pareiškimai man atrodo kvailai.

iPSiArt
iPSiArt Day 1,933, 23:56

O galima būtų sužinoti kurie postai yra nesvarbūs? Labai laukčiau paaiškinimo.

Leidžiama suprasti, kad LNP pasiėmė URM ir KAM - nes tipo juose yra mažai ką veikti? Na, nepyk, bet pagalvok dar kartą prieš rašydamas, tavo būrio nariai sėdėję tos pareigose tavęs gali net labai nesuprasti po tokių pareiškimų.

Kaip minėjau KAM postas buvo siūlytas M'anvydui. Buvo siūlytas D..C. Buvo siūlytas Second time. Jie atsisakė Dėl URM buvo kalbėta su Udra. Su Lariox, su Tautis_LT.

Pagal tavo logiką, jei nepartiniai arba kitų partijų atstovai atsisako siūlomų pareigų, aš turėčiau į tas pareigas imti bet ką, tik ne LNP priklausantį žaidėją?

Aš vadovaujuosi kitokia logika - kalbinu profesionalus, dėl kurių esu tikras, kad jie susitvarkys. Kam jie priklauso, mano akimis yra nesvarbu. Jei tau svarbu, galėsi kai būsi CP į mūšį pakviesti tik tam tikrų partijų atstovus, nes jie matyt kovos kitaip ar jų tankai bus kitokie, nei visų.

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,933, 01:51

Svolaciau, nenervuok mano Juozuko....besarmati tu...

D..C
D..C Day 1,933, 04:12

O koks skirtumas kas kokiam poste? Dziaugtis reikia kad yra zmoniu kas nori ir gali apsiimt kazka daryt... Galiausiai tai yra zaidimas ir daug zmoniu negali tam skirt uztektinai laiko kad uzimt kazkoky posta eLT, tai lai zmones kurie gali tam laiko skirt ir darbuojasi ten. O jei kazkam sirdy skauda kad kazkas kas nusipelne but paimtas y kazkuria komanda nebuvo paimtas, kalbekit su Ipsiu ir manau tikrai atras aktyviam zmogui kuo uzsiimt

pantera7
pantera7 Day 1,932, 11:13

Įžvalgų yra daug ir teisingų, o va šiuose rinkimuose LLS net neremia MogoM kadndiatūros;)

Kita vertus LTS niekada nebuvo nei oficialus nei koks tai blokas su LLS-LMS ir jie visad būdavo neutralūs ir rinkdavosi tą pusę, kurie tuo metu jiems atrodė priimtinesnė ir viskas čia su jais ok:)

pantera7
pantera7 Day 1,932, 11:14

p.s. ir kad kitoje partijoje esi - viskas ok 🙂 Joks čia ne išdavikas;)

Second time
Second time Day 1,932, 12:05

o7

BlMBA
BlMBA Day 1,933, 23:02

v

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.